Jump to content

MarcG

użytkownik
 • Posts

  9625
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About MarcG

 • Birthday December 3

Profile Information

 • Name
  Marcin
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  WOT
 • Car
  Suv i sedan

Recent Profile Visitors

2186 profile views

MarcG's Achievements

mistrz kierownicy

mistrz kierownicy (14/19)

5.2k

Reputation

 1. Nie wiem jak jest w innych ale w Atera nawet bez zaciśnięcia bagażnik nie opada bo opiera się pod kulą. Jeżdże ile wlezie i nic nie pracuje na boki, ostatnio jak wyprzedzaĺem gnoja na autostradzie to przyspieszał i ze dwa razy doszedłem do 190 zanim się kapnąłem, że za szybko jadę.
 2. Tylko niestety takie wynalazki kasują wszystkie zalety tych droższych bagażników. Montaż bagażnika i rowerów w moim przypadku to z 10min. Zaciskanie platformy na haku jedną wajchą bez kombinowania i regulowania, zaciskam i jadę. Brak możliwości otworzenia bagażnika, to chyba najpoważniejsza wada. Pozwiązujesz wszystko i już nie dotykasz do rozpakowania.
 3. Aż taki beznadziejny jest, że wstydzisz się przyznać co kupiłeś ?
 4. Mam meble ogrodowe żeliwne z deskami drewnianymi (ławki i stół). Wymieniam sosnę na olchę i czym to zabezpieczyć ? Meble przez 3/4 roku stoją na powietrzu zimę są chowane pod wiatą. Do tej pory malowałem bezbarwnym drewnochronem i na to lakierobejcę, niestety pęka i trzeba co jakiś czas poprawiać, co teraz zastosować ?
 5. Niemcy kiedyś robili testy na torze i wyniki były różne. Te tanie to słabo ale thule i atera przechodziły slalomy, łosie bez problemu. Mam ciężkiego suva i nie zauważyłem wpływu na prowadzenie się w czasie normalnej jazdy.
 6. Jechałem ze 150 a mijali mnie grubo powyżej. Po spalaniu widzę, że praktycznie nie ma oporu od tych rowerów na haku.
 7. Nie ma problemu, jeżdżę tak do 150 i nic się nie dzieje, bagażnik niemiecki atera. Z tego co widziałem ostatnio na autostradzie to i po 200 śmigali z takimi bagażnikami.
 8. Kiedyś kupowałem używaną 2-letnią hondę z USA. Cena ok 100kpln. Samochód sprawdzony w Carfaxie, potem godzina w ASO hondy i kupno od pełnomocnika. Kasa przelana w banku przy gościu, on dostał potwierdzenie z pieczątką. Z wrażenia nie sprawdziłem dokładnie umowy sprzedaży i był błąd w vinie Na nową umowę czekałem chyba tydzień bo był atak zimy i kurierzy słabo jeździli
 9. Oj tam, tak chciał się pochwalić przy okazji
 10. No też tak myślę, trzeba by ustawić 150 na tempomacie i przejechać chociaż z 50km. Nie wierzę w mniejsze spalanie niż w moim 2.0crdi. Co do spalania wokół komina to też mocno mało, około 5 to mi pali wokół komina corolla hybryda z 1.8. No tylko, że to Warszawa i okolice.
 11. Te 150 to chyba jakieś wolniejsze było. Nie wierzę, że mały silnik z turbo spali 8,6 na autostradzie, hybryda nie ma znaczenia i tak chyba te silniki elektryczne tylko do 140 działają.
 12. Jechałem parę miesięcy temu i yanosik jakoś dziwnie mi się zachowywał, w połowie pomiaru przestał wyświetlać ostrzeżenie.
 13. Jak jest kiepska to i wymiana oleju co 10kkm nie pomoże. Teraz mam zalecenie wymienić olej w skrzyni po 90kkm.
 14. Co 30kkm to chyba przesada, w hondzie wymieniałem co 30kmil i nie miałem żadnych problemów. Pierwsze co padło to po 200kkm przegniła rurka od chłodnicy skrzyni.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.