Jump to content

Herbatnik

moderator
 • Posts

  15541
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Herbatnik last won the day on September 9

Herbatnik had the most liked content!

About Herbatnik

 • Birthday 11/25/1971

Retained

 • Słodki herbatnik

Profile Information

 • Name
  T.
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Trzecia planeta od Słońca
 • Zainteresowania
  Mam
 • Car
  Mam
 • Motorcycle
  Mam

Recent Profile Visitors

4227 profile views

Herbatnik's Achievements

młodociany rajdowiec

młodociany rajdowiec (15/19)

7k

Reputation

 1. To nie problem. Z instalacji wodnej już w samym domku w minutę mogę podstawić wiadro i spuścić wodę bo jest odprowadzenie z zaworem kulowym i zamknąć zawór doprowadzający. Chodzi tylko, żeby w piwnicy utrzymywała się temperatura powyżej zera.
 2. Mam ją działkę i drewniany dom. Na zimę zawsze spuszczałem wodę, żeby rury nie popękały. Ale to dość upierdliwe no i wyklucza weekendowe, zimowe wypady na działkę. Pomyślałem, żeby wstawić do piwnicy, gdzie jest hydrofor i instalacja wody z wodociągów grzejnik, który utrzymywałby temperaturę powyżej zera. Piwnica jest malutka, około 8-10m2. Co tam można wstawić, żeby mogło bezpiecznie utrzymywać temperaturę na poziomie 3-5st w czasie naszej nieobecności i nie zrzerało masy prądu? Znalazłem w pobliskim mediaekspercie jakiś grzejnik konwektorowy z funkcją ochrony przed zamarzaniem i sterowaniem przez wifi. Nada się? A może coś innego? Doradzicie? "NEO 90-093 Grzejnik konwektorowy - ceny i opinie w Media Expert" https://www.mediaexpert.pl/agd-male/do-domu/grzejniki-i-konwektory/grzejnik-konwektorowy-elektryczny-1000w-ip24-wifi
 3. Ja wolałbym widzieć więcej walki w zakrętach i odważnych manewrów niż wyprzedzanie na prostych.
 4. Ten wyścig pokazał jak złym rozwiązaniem jest DRS
 5. Ja za swoją Frotkę (wersja long przedliftowa) kilka lat temu dałem dychę. Jak kupowałem była już trochę zrobiona. Zrobiona blacharka, podłoga, wymieniona rama, swap silnika na większy z Isuzu 2.8TD, spory lift, koła 33cale, opony MT, snorkel, manualne sprzęgiełka. Skubana radziła sobie w terenie równie dobrze jak Patrole A i tak wpakowałem w nią troszkę kasy. W końcu padła dwumasa i kupił ją ktoś z AK (nie pamiętam już kto). Odjechała na lawecie. Zdaje się, że pobawił się trochę i puścił dalej. Ale była kupowana z myślą o zabawie w terenie. Pewnie gdybym ją eksploatował w bardziej cywilizowanych warunkach byłaby nie do zajechania Fajne, duże i wygodne autko. Ale faktem jest, że teraz o fajną, niedrogą i nieupalaną terenówkę co raz trudniej
 6. za okolo dychę powinien się wpasować Opel Frontera - dużo części, tanie w naprawie, a jak się zmota to i w bardzo niesprzyjającym terenie da radę.
 7. No wiem, że to nie był typowy bieżnik i że nie były to opony na mokry tor, ale tak się zastanawiałem, że może trochę lepsza przyczepność na mokrym na nich by była, bo rowki coś tam pewnie by odprowadzały. Tak sobie gdybalem.
 8. Jakieś 20 lat temu pewnie by się dotoczył, bo o ile pamiętam to na przełomie lat 90. i 2000. wycofano silki i przez kilka lat nawet opony na suchy tor miały bieżnik.
 9. No Lando przeszarżował. Aż nie chcę myśleć, jaką połajankę za samowolkę zarobił W sumie ciekawy wyścig a końcówka dość emocjonująca. Największy wygrany to Max, Hami pewnie trochę się wkurzył .
 10. Będzie ciekawie.
 11. No! Wreszcie coś się udało i nie zakończyło się pechem
 12. Nic nie będzie. Miał swoje szanse, ale przez pechowe zdarzenie je stracił. Teraz już pozamiatane raczej, a wiek i lekka niepełnosprawność też mu nie pomaga. Wielki powrót już miał w Williamsie, więc z marketingowego punktu jego zatrudnienie w roli podstawowego kierowcy mija się z celem, dla zespołu chyba też lepiej zainwestować w młody talent, co może przynieść korzyści w dłuższym okresie, pieniędzy wielkich też nie wniesie do zespołu. Pozostaje furtka w postaci kierowcy rezerwowego, który swoim doświadczeniem pomagał będzie zespołowi.
 13. Jakbym przejechał komuś po głowie też bym nie chciał mu w oczy spojrzeć
 14. Wszyscy pompują balonik... Pęknie i będzie płacz.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.