Skocz do zawartości

Spoty Youngtimer Warsaw


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za offtopic.gif ale skoro spotykacie się gdzieś w okolicach Narodowego to może podpowiecie mi czy mam się pchać gdzieś tam na parking czy lepiej zaparkować dalej i ruszyć z but.gif wybieramy się w sobotę na FUTBOL

Osobiście to ja mogę iść z but.gif ale będziemy z dziećmi i jakoś nosić mi się nie chce ze względu na kręgosłup zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na FB pojawiło się info

> Quote:

> Mamy dla Was ciekawą informację. Szykujcie auta na jutro.

> Na czwartkowy spot Youngtimer Warsaw pod PKP Stadion zawita ekipa Raportu z TVN TURBO Gorąco

> zapraszamy!

Będę jak co tydzień IThankYou.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przepraszam za ale skoro spotykacie się gdzieś w okolicach Narodowego to może podpowiecie mi czy

> mam się pchać gdzieś tam na parking czy lepiej zaparkować dalej i ruszyć z wybieramy się w

> sobotę na FUTBOL

> Osobiście to ja mogę iść z ale będziemy z dziećmi i jakoś nosić mi się nie chce ze względu na

> kręgosłup

Nie mój rewir... nie jestem zorientowany niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Potwierdzam - na kązdym spotkaniu widzę KOZMO

Uściślając - Xsarę oklejoną w barwy - Kozmo stoi ciągle w garażu na Mokotowie czekając na lakiernika.

> Pozdro z białego Saaba 96

Muszę Ciebie w końcu namierzyć na spocie dzisiaj ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ano ;-)

> Mnie martwi, że od kilku osób słyszałem to samo zdanie "Zaczyna robić się drugie cargo"

jest juz dyskusja na fb. niestety albo bydlo przestanie przyjezdzac, albo miejscowka zostanie "spalona" frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Wydarzenie na FB --> KLIK ok.gif

a kto nie ma...

Quote:

Mamy zaszczyt zaprosić Was na oficjalną inaugurację sezonu cyklicznych spotkań w 2013 roku.

Jak co roku sezon rozpoczynamy dużym spotem, nie inaczej będzie i tym razem.

START: Niedziela, 14 kwietnia 2013, godzina 12.00, parking PKP Stadion Narodowy

Tu starać się będziemy ustawić auta w kilku szeregach. Na miejscu będzie można zaopatrzyć się w pamiątkowe wlepki z imprezy

oraz wymienić się spostrzeżeniami na nadchodzący sezon. Korzystając z "okazji" zgromadzenia tak dużej ilości osób i pojazdów w jednym miejscu

będziemy chcieli wykonać największe w Polsce zdjęcie grupowe. Dzięki uprzejmości firmy W.GROMEK do dyspozycji będziemy mieli

podnośnik koszowy o zasięgu 10 metrów, a dzięki oddaniu GiiFOTO oraz Photo PS mamy "pewność" że zdjęcie będzie niesamowite
smile.gif

Następnie około godziny 14.00-14.30 wyruszmy tradycyjnie już w krótki objazd miasta kolumną. Trasa przejazdu będzie podana na kilka dni przez wydarzeniem.

Miejscem docelowym jest doskonale wszystkim znana kawiarnia PKP Powiśle przy ul. Kruczkowskiego 3. Tam będziemy mieli nielimitowany

czas na wspólne obcowanie wśród klasyków, rozmowy, kawę i spędzenie czasu w miłym towarzystwie.

Nie przewidujemy podczas naszej imprezy prób sprawnościowych ani innych "absorbujących" uwagę uczestników zadań,

ma być to duże, fajne spotkanie w zasadzie dla każdego chętnego, gdzie jak to na naszych spotach będzie można podjechać, pogadać i fajnie spędzić niedzielne popołudnie
smile.gif


Ktoś się wybiera? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem wpaść i stanąć gdzieś felicia na uboczu( całkiem daleko z boku) i podejść w końcu z wami pogadać i pooglądać wasze auta smile.gif ale dzień wcześniej mam rozpoczęcie sezonu tuning clubu siedleckiego i trochę to organizuję i będę musiał po tym trochę ogarnąć, więc miłej zabawy życzę bo się nie wyrobię żeby do was wpaść smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.