Skocz do zawartości

przeguby po raz enty


DEV

Rekomendowane odpowiedzi

jako że kolejny przegub przy kole powiedział papa, choć trzymał się najdłużej z dotychczas montowanych (fsm jeszcze miał nabite) pytanie: co kupić by pojeździło jakiś sensowny czas (gleba -60)

fabryczne są najlepsze moim zdaniem, ale dostać w tej chwili już graniczy z cudem, a natłok chińszczyzny jest wielki, więc co w zamian?

montował ktoś ostatnio może lub w przeciągu ostatniego roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam przeguby firmy " Pascal " ale gumy zmienione na " Spidan " bądź na odwrót. Nie pamiętam ale

> chyba w tej kolejności co napisałem

ja montowałem półtora roku temu kumplowi do SC 1,2 16v przeguby zewnętrzne firmy matelli, do tej pory nie narzeka, a chłosta go niemiłosiernie , a i cena przegubów przestępna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> również polecam metelli a mają zemną cięzko juz ponad rok

metteli taka srednia polka lepsza jak pascal zlosnik.gif

W sumie dziwne ze tak leca u Dev-a te przeguby turbawki zwlaszcza jedna upalaja nieziemsko a jeszcze nikomu nigdy nei polecial byc moze dlatego ze sa pewnie jeszcze orginaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> metteli taka srednia polka lepsza jak pascal

> W sumie dziwne ze tak leca u Dev-a te przeguby turbawki zwlaszcza jedna upalaja nieziemsko a

> jeszcze nikomu nigdy nei polecial byc moze dlatego ze sa pewnie jeszcze orginaly.

może przesadzilem trochę, walczyłem z przegubami z 5 lat temu kupując jakieś Fasty i inne gowna - potrafiło to zacząć stukać już po 500 km i to przy jeździe na wprost, walka trwała do czasu zamontowania przegubów z oznaczeniami FSM. Teraz mam do wymiany lewy zapewne z powodu rozerwania osłony, bo może jeszcze by pojeździl. Pytam bo nie chce znowu robić tego samego dwa razy a oryginałów na rynku brak.

Przy okazji jakby kto podał numer Fiatowski pierścieni uszczelniajacych kielichy bo jak będę miał półoś wyjeta mógłbym przy okazji wymienić simering bo mi się poci skrzynia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a bo wiesz co ..szczeze to juz zauwazyłem ze niektóre części to nawet jak kupisz niby markowe to

> szlag trafi szybciej niz np chinczyka wiem na swoim doswiadczeniu

Podejrzewam ze wiecej sie tego nazakladalem zlosnik.gif, uwierz ze niejendokrotnie chinczyka takiego "najtanszego" nie da sie wogole zalozyc ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może przesadzilem trochę, walczyłem z przegubami z 5 lat temu kupując jakieś Fasty i inne gowna -

> potrafiło to zacząć stukać już po 500 km i to przy jeździe na wprost, walka trwała do czasu

> zamontowania przegubów z oznaczeniami FSM. Teraz mam do wymiany lewy zapewne z powodu

> rozerwania osłony, bo może jeszcze by pojeździl. Pytam bo nie chce znowu robić tego samego dwa

> razy a oryginałów na rynku brak.

> Przy okazji jakby kto podał numer Fiatowski pierścieni uszczelniajacych kielichy bo jak będę miał

> półoś wyjeta mógłbym przy okazji wymienić simering bo mi się poci skrzynia :-)

to tak jak koledzy pisali najlepsze jest niby Lobro , Metelli tez pojezdzi z innych marek co zakladam Ruville , LPR, Wszystkie mysle ze dlugo pojezdza nigdy nie mialem na nie reklamacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> metteli taka srednia polka lepsza jak pascal

> W sumie dziwne ze tak leca u Dev-a te przeguby turbawki zwlaszcza jedna upalaja nieziemsko a

> jeszcze nikomu nigdy nei polecial byc moze dlatego ze sa pewnie jeszcze orginaly.

upalac na wyprostowanych kolach i beda dlugo żyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może przesadzilem trochę, walczyłem z przegubami z 5 lat temu kupując jakieś Fasty i inne gowna -

> potrafiło to zacząć stukać już po 500 km i to przy jeździe na wprost, walka trwała do czasu

> zamontowania przegubów z oznaczeniami FSM. Teraz mam do wymiany lewy zapewne z powodu

> rozerwania osłony, bo może jeszcze by pojeździl. Pytam bo nie chce znowu robić tego samego dwa

> razy a oryginałów na rynku brak.

> Przy okazji jakby kto podał numer Fiatowski pierścieni uszczelniajacych kielichy bo jak będę miał

> półoś wyjeta mógłbym przy okazji wymienić simering bo mi się poci skrzynia :-)

Ja zakladałem firmy GSP bo tak jak u ciebie pekla mi guma i z lenistwa nie wymienilem gumy padł fabryczny przegub .

ODRADZAM ta firme po około 100km tak 100km pekl mi na pół w miejscu gdzie jest frez dobrze ze nie jechałem szybko bo bym juz tu pewnie nie pisal. Oczywiscie reklamacji nie uwzglednili .

Kupiłem SKF jeszcze jezdze i jest OK

Jesli chodzi o firme FAST przegubów nie maiłem ale miałem koncówki i nigdy nie kupie nawet roku nie wytrzymały od przegladu do przeglądu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja zakladałem firmy GSP bo tak jak u ciebie pekla mi guma i z lenistwa nie wymienilem gumy padł

> fabryczny przegub .

> ODRADZAM ta firme po około 100km tak 100km pekl mi na pół w miejscu gdzie jest frez dobrze ze nie

> jechałem szybko bo bym juz tu pewnie nie pisal. Oczywiscie reklamacji nie uwzglednili .

> Kupiłem SKF jeszcze jezdze i jest OK

> Jesli chodzi o firme FAST przegubów nie maiłem ale miałem koncówki i nigdy nie kupie nawet roku nie

> wytrzymały od przegladu do przeglądu .

Fast to największy szajs pod słońcem, to właśnie te przeguby po 400 km zaczynały stukać przy prostej jeździe i bez katowania. Zamowiłem metelli, zobaczymy jak będzie waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podobno jest p&p

Jest potwierdzam. Założyłem ale już jakiś czas temu i żyją. Firma GLO model zdaje się bo teraz dobrze nie pamiętam ale z tego co popatrzyłem na allegro 3667 K. Trzeba tylko porównać na aukcji uzębienie wewnętrzne i zewnętrzne z tym co jest w cc/sc czyli wew 20 i zew 22. Średnica jest 79,8 mm a w sc 71,8 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.