Skocz do zawartości

Autolaweta/Pomoc drogowa a OC


ztj

Rekomendowane odpowiedzi

> Jakie mogą być szacunkowe koszty OC dla samochodu typu autolaweta/pomoc drogowa do 3,5 tony? Może

> posiada ktoś tego typu auto i się podzieli informacją?

takie jak kazdego ciezarowego do 3500kg bez znizek wiek 25+ ok 1300zl-1500zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czytałem, że ludzie rejestrują takie auta jako pomoc drogową ze względu (podobno) na niższe

> ubezpieczenie. Prawda to?

jako pojazd specjalny, ale teraz w malo gdzie mozna takie oc wykupic, ze znizkami 60% nie wychodzi drogo jako zwykle auto

bardziej to ma sens w autach powyzej 3500kg , jako pojazd specjalny nie placi sie drogowego/osiowego wiec wywrotki rejestruje sie jako plugi sniezne itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w dowodzie wpis do przewozu pojazdów silnik 2,0hdi 2003r. 304zł oc na rok w proamie (60% moich

> zniżek i od proamy jeszcze 10%)

Przestań bzdury opowiadać. Wyliczyłem na ich stronie i wyszło 1030zł. 2.3l Diesel Laweta, 2006 rok, 2 drzwiowy Wrocław właściciel 32 lata prawko od 98 bezwypadkowo 60% zniżek.

300zl to wiecej mi wyliczyli na Seja 900 przy 60% zniżkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Autokącikowicze zawsze wiedzą lepiej to już wiemy

no nie mów że dopiero się dowiedziałeś o tym:) i nie zapominaj że żyją i jeżdżą zawsze zgodnie z przepisami:) i tylko nowymi samochodami które kupili dzięki AK smile.gif

chętnie przeczytam co napiszą niedowiarki z tego wątku wink.gif

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> masz rację cały kosz ubezpieczenia na rok to 373,60zł w tm samo Oc 304zł, a reszta to NNW i

> assistance wypadkowy

no to niezly zonk spy.gif

a nie masz u nich ubezpieczonego pola, domu, zycia czy innych ekstra rzeczy , ze taka skladke niską wyjściową Ci dali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no nie mów że dopiero się dowiedziałeś o tym:) i nie zapominaj że żyją i jeżdżą zawsze zgodnie z

> przepisami:) i tylko nowymi samochodami które kupili dzięki AK

> chętnie przeczytam co napiszą niedowiarki z tego wątku

> pzdr

I wszystkie mandaty z fotoradarów i inne wykroczenia drogowe przyjmują na klatę i chętnie płacą bez mrugnięcia okiem, a tak w ogóle to przecież jeżdżą zgodnie z przepisami, swoimi autami nie wypierdzianymi przez dziadka z Niemiec, broń Boże w TDI'ku no.gif

Ps.

A co my tu robimy w takim razie cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I wszystkie mandaty z fotoradarów i inne wykroczenia drogowe przyjmują na klatę i chętnie płacą bez

> mrugnięcia okiem, a tak w ogóle to przecież jeżdżą zgodnie z przepisami, swoimi autami nie

> wypierdzianymi przez dziadka z Niemiec, broń Boże w TDI'ku

> Ps.

> A co my tu robimy w takim razie

nie wiem jak ty ale ja lubię tu poczytać wypociny tych wszechwiedzących, mających zawsze coś do powiedzenia sfrustrowanych posiadaczy flotowych aut:)

oni są miszczami smile.gif

pozdrawiam ludzi uśmiechniętych smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ta cena wydaje się być dumpingowa. Może taka taktyka tej firmy- tacy jak Ty puszczą w świat nowinę

> o niskich cenach

Nie wiem czy dumpingowa czy nie, miało być po prostu jak najtaniej i chyba z tego co piszecie to jest zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy dumpingowa czy nie, miało być po prostu jak najtaniej i chyba z tego co piszecie to

> jest

Dobra, już zebrałem szczękę z podłogi... biglaugh.gif a teraz gadaj, gdzie znaleźć takiego agenta? Nie, żebym miał drożej, ale zawsze mogę mieć jeszcze taniej... cfaniaczek.gif (dla jasności: uno 1,4 wszelkie możliwe zniżki bla, bla, bla i samo OC - 286zł... icon_rolleyes.gif).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobra, już zebrałem szczękę z podłogi... a teraz gadaj, gdzie znaleźć takiego agenta? Nie, żebym

> miał drożej, ale zawsze mogę mieć jeszcze taniej... (dla jasności: uno 1,4 wszelkie możliwe

> zniżki bla, bla, bla i samo OC - 286zł... ).

286zł za 1,4 i jeszcze chcesz taniej? facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co? Skoro za 1.9 użytkowany zarobkowo, pewnie deklarowane przebiegi też ma większe, niż moje

> 5-9kkm/rok, może być 304, to moje 286 wydaje mi się drogie

To przestaje być śmieszne. facepalm%5B1%5D.gif Stawki, które podajesz, są jednymi z najniższych i ma być jeszcze taniej? shocked.gif

Radzę zatem nie dziwić się, dlaczego TU rąbie klientów na każdym kroku. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To przestaje być śmieszne. Stawki, które podajesz, są jednymi z najniższych i ma być jeszcze

> taniej?

Ale o co Ci chodzi? Czyż nie chcieliśmy (prawie) wszyscy wolnego rynku rządzącego się prawami ekonomii? No więc? Jak TU ma przyciągnąć do siebie takiego klienta, jak ja? Musi zaoferować maksymalnie niską stawkę, ot co.

> Radzę zatem nie dziwić się, dlaczego TU rąbie klientów na każdym kroku.

Sądzisz, że to wina moja i mnie podobnych? Ja myślę, że to agresywny kapitalizm w wydaniu wczesnowschodnioeuropejskim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co? Skoro za 1.9 użytkowany zarobkowo, pewnie deklarowane przebiegi też ma większe, niż moje

> 5-9kkm/rok, może być 304, to moje 286 wydaje mi się drogie

ale twoje uno jest stare czyli stawka np + 10% , mieszkasz w miescie wiekszym stawka inna, nie jestes targetem ubezpieczyciela - stawka wieksza itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale o co Ci chodzi? Czyż nie chcieliśmy (prawie) wszyscy wolnego rynku rządzącego się prawami

> ekonomii? No więc? Jak TU ma przyciągnąć do siebie takiego klienta, jak ja? Musi zaoferować

> maksymalnie niską stawkę, ot co.

W takim razie trzeba Ci uświadomić, że takie stawki są jednymi z możliwie najniższych.

> Sądzisz, że to wina moja i mnie podobnych? Ja myślę, że to agresywny kapitalizm w wydaniu

> wczesnowschodnioeuropejskim...

Ciekawa diagnoza. Skąd ubezpieczyciel ma mieć kasę na odszkodowania, jeśli ma małe przychody ze składej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.