Skocz do zawartości

Poszerzenie auta


Kewin3

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam

> Chce poszerzyć swoje cc, w tym celu chce wykorzystać półosie z punto.

> Powiedzcie mi czy z Punto 1 i 2 podejdą półosie i z jakich silników ??

To chyba musisz zacząć od zmiany wahaczy i zwrotnic. Półosie z Punto II 1.2 60 pasują, są nieco dłuższe, podejrzewam, że całą ta rodzina skrzyń ma zbliżone długości.

A camber plate będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To chyba musisz zacząć od zmiany wahaczy i zwrotnic. Półosie z Punto II 1.2 60 pasują, są nieco

> dłuższe, podejrzewam, że całą ta rodzina skrzyń ma zbliżone długości.

Wahaczami sie zajme jak bede wiedział na ile mi półosie pozwolą poszerzyć, na razie zebrałem informacje,Półosie raczej beda pasowały z PI i długa pozwoli poszerzyć o 74mm a krótka o 46mm. Szukam od czego mogła by pasować jeszcze krótsza półośka żeby tez wysiagneła 70-80mm

> A camber plate będzie ?

Raczej nie, chyba ze bedzie sie coś niedobrego działo, to coś bede musiał przy gmerać wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wahaczami sie zajme jak bede wiedział na ile mi półosie pozwolą poszerzyć, na razie zebrałem

> informacje,Półosie raczej beda pasowały z PI i długa pozwoli poszerzyć o 74mm a krótka o 46mm.

> Szukam od czego mogła by pasować jeszcze krótsza półośka żeby tez wysiagneła 70-80mm

> Raczej nie, chyba ze bedzie sie coś niedobrego działo, to coś bede musiał przy gmerać

A jakie zwrotnice i kolumny chcesz zastosować? Zostają oryginalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> yy jak można poszerzyć 'auto' samymi półosiami zostawiając ori wahacze o.0 ? Przecież to wahacz

> ustala rozstaw

> Czy ja czegoś nie ponimaju?

PRZESTAŃ sie wymądrzać!, przeczytaj pierwsze zdanie z mojej drugiej wypowiedzi to zrozumiesz. A jak nie mozesz mi pomóc to nie przeszkadzaj wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> PRZESTAŃ sie wymądrzać!, przeczytaj pierwsze zdanie z mojej drugiej wypowiedzi to zrozumiesz. A jak

> nie mozesz mi pomóc to nie przeszkadzaj

Jeśli samymi wahaczami wysuniesz koła, bez zmiany zwrotnic, to uzyskasz mega negatyw. Nie tędy droga, już chyba lepiej by było strzelić przykręcane dystanse do piast, a do nich dopiero felgi.

Choć to dalej dziwny pomysł, tak samo jak wypchnięcie kół samymi wahaczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A moze posiadasz bardziej techniczne zdjęcia? Jak został przerobiony wahacz ?:)

Słuchaj wejdź na facebooka i poszukaj dunaj team z krosna.

Zółte mocno poszerzone cc 1.2 16v starszy koleś zrobił to auto i tam robił takowe mody, plus jeszcze ciekawa skrzynia. Pablito może coś wiedzieć bo to jego konkurent, ale po szczegóły do dunaj team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.