Skocz do zawartości

Deft Autka.Pl


maciejka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,wstępnie wytypowałem 2 autka u nich do obejrzenia w sobote,chodzi o

http://deft.otomoto.pl/fiat-croma-1-9-8v-jtdm-dynamic-fv-23-C33919164.html

i

http://deft.otomoto.pl/fiat-croma-1-9-jtdm-dynamic-fv-23-C32126892.html

Ze zdjęć które od nich dostałem (ok 70 do każdego auta) wygląda że są bezwypadkowe ale chciałem spytać kolegów czy może coś się Wam rzuca w oczy ?? w automacie wydaje mi się że kiera i drążek są świeżo obszyte. Może ktoś coś jeszcze ?? Za wszelkie uwagi dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukałem w czerwcu Cromki to byłem w tym komisie. Do obejrzenia na raz było 11 Cromek. Przedstawiciel komisu P. Jeziorowski jest kompetentną osobą, sam przyniósł czujnik lakieru i każde auto było sprawdzane w zależności od moich zastrzeżeń.

Moja Cromka jest sprowadzona przez ten komis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak szukałem w czerwcu Cromki to byłem w tym komisie. Do obejrzenia na raz było 11 Cromek.

> Przedstawiciel komisu P. Jeziorowski jest kompetentną osobą, sam przyniósł czujnik lakieru i

> każde auto było sprawdzane w zależności od moich zastrzeżeń.

> Moja Cromka jest sprowadzona przez ten komis.

Nie kojarzę z nazwiska ale telefonicznie wszystko ustalam z P.Michałem, i również nie mam zastrzeżeń smile.gif Powiedz proszę jakie miałeś wartości grubości lakieru na autku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przedni zderzak był po sprowadzeniu lakierowany, wartości na bokach auta wynosiły od 150 do 170 ,

> dach szklany.

A jeżeli auto ma rozrzut od 100 do 180 to jak do tego podejść ?? bo dostałem zdjęcia gdzie autko trzyma 0.5-06 i nagle jeden element ma 120 i dostałem tez zdjęcia gdzie sa wyniki od 0.9 do 170 i mam zagwozdkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jeżeli auto ma rozrzut od 100 do 180 to jak do tego podejść ?? bo dostałem zdjęcia gdzie autko

> trzyma 0.5-06 i nagle jeden element ma 120 i dostałem tez zdjęcia gdzie sa wyniki od 0.9 do

> 170 i mam zagwozdkę

Cromy byly malowane tak na 140um, pewno ktos polerka za mocno pojechal i sciagnal wiecej lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jeżeli auto ma rozrzut od 100 do 180

ja jakos glownie mam ok 160 gdzies przy relingach 210 ale moze zakrzywienie znieksztalca ale mam i...900:)) przy rancie nadkola i jezdze.

Nie jest wg mnie wazne co bylo lakierowane ale dlaczego i gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,wstępnie wytypowałem 2 autka u nich do obejrzenia w sobote,chodzi o

> http://deft.otomoto.pl/fiat-croma-1-9-8v-jtdm-dynamic-fv-23-C33919164.html

> i

> http://deft.otomoto.pl/fiat-croma-1-9-jtdm-dynamic-fv-23-C32126892.html

> Ze zdjęć które od nich dostałem (ok 70 do każdego auta) wygląda że są bezwypadkowe ale chciałem

> spytać kolegów czy może coś się Wam rzuca w oczy ?? w automacie wydaje mi się że kiera i

> drążek są świeżo obszyte. Może ktoś coś jeszcze ?? Za wszelkie uwagi dziękuje i pozdrawiam

Z tego co pamiętam to kolega z tego komisu jest na AK - Dextus.

Spytaj przez PW może będzie to najbardziej wiarygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie jest wg mnie wazne co bylo lakierowane ale dlaczego i gdzie.

ja miałem przygodę że nad światłem tylnym i na słupku przednim złuszcył się bezbarwny lakier.

I słupek malowali raz a błotnik 2 razy ( raz poprawka ).

Robili to na gwarancji.

Może tez ktoś miał taki feler? stąd duże różnice w grubości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc dziś po 5 godzinnej wizycie w deft'cie za datkowałem to oto wozidło

http://deft.otomoto.pl/fiat-croma-1-9-jtdm-dynamic-fv-23-C32126892.html

Cena trochę wyższa od tej podanej na ich stronie ale w cenie mam rozrząd,filtry,oleje,klapy wirowe i egr Ogólne wrażenie pozytywne i za tydzień odbiór smile.gif pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A więc dziś po 5 godzinnej wizycie w deft'cie za datkowałem to oto wozidło

> http://deft.otomoto.pl/fiat-croma-1-9-jtdm-dynamic-fv-23-C32126892.html

> Cena trochę wyższa od tej podanej na ich stronie ale w cenie mam rozrząd,filtry,oleje,klapy wirowe

> i egr Ogólne wrażenie pozytywne i za tydzień odbiór pozdroo

Gratulacje, i witamy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z koloru będziesz zadowolony ''wyschnięte błoto'' - nie widać brudu

> W automacie wymienili olej?

> W tej wersji będzie można doposażyć sobie sporo rzeczy, jak lubisz takie zabawy

tak,również w skrzyni maja wymienić olej wiec myśle ze będzie dobrze. o jakim doposażeniu mówisz ?? możesz rozwinąć proszę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak,również w skrzyni maja wymienić olej wiec myśle ze będzie dobrze.

To z automatu też będziesz zadowolony ok.gif

> o jakim doposażeniu mówisz ??

> możesz rozwinąć proszę:)

Zacząłbym od czujników parkowania, potem w kolejności zlosnik.gif nawigacja, jakiś Bluetooth, lepsze głośniki, rolety przeciwsłoneczne w tylnych drzwiach, lusterko fotochromatyczne. Kupa zabawy jak lubisz. Ja lubię więc zazdroszczę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To z automatu też będziesz zadowolony

> Zacząłbym od czujników parkowania, potem w kolejności nawigacja, jakiś Bluetooth, lepsze

> głośniki, rolety przeciwsłoneczne w tylnych drzwiach, lusterko fotochromatyczne. Kupa zabawy

> jak lubisz. Ja lubię więc zazdroszczę

właśnie,czujniki parkowania smile.gif kupuje jakiś zwykły zestaw i cheja ?? czy coś więcej potrzebne ?? również bluetooth,co do niego potrzeba ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> właśnie,czujniki parkowania kupuje jakiś zwykły zestaw i cheja ?? czy coś więcej potrzebne ??

Tak, to będzie najtaniej, psikniesz lakierem i będzie jak fabrycznie tzn. tylko kromiarz się zorientuje że dokładane zlosnik.gif

> również bluetooth,co do niego potrzeba ??

Tu opcji jest wiele. Najtaniej będzie przypinany do daszka przeciwsłonecznego np. Nokia, mam taki w Stilo i działa bdb.

Najdrożej pewnie wyjdzie dołożenie B&M, ale to najfajniejsza opcja ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, to będzie najtaniej, psikniesz lakierem i będzie jak fabrycznie tzn. tylko kromiarz się

> zorientuje że dokładane

> Tu opcji jest wiele. Najtaniej będzie przypinany do daszka przeciwsłonecznego np. Nokia, mam taki w

> Stilo i działa bdb.

> Najdrożej pewnie wyjdzie dołożenie B&M, ale to najfajniejsza opcja

czekej czekej, Ty mosz synek stilo??????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co pamiętam to kolega z tego komisu jest na AK - Dextus.

> Spytaj przez PW może będzie to najbardziej wiarygodne.

Z tym komisem nie mam nic wspólnego smile.gif

Ale również sprowadzam auta z Włoch smile.gif I można powiedzieć, że z tego samego źródła co Deft zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tym komisem nie mam nic wspólnego

> Ale również sprowadzam auta z Włoch I można powiedzieć, że z tego samego źródła co Deft

Czyli jednak jest coś wspólnego grinser006.gifgrinser006.gif

A co do papugi, to chodzi o Parrota. Zestaw głośnomówiący podłączany pod stockowe audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie,mam pytanie ściągnąłem sobie fiat ecu scan i chce teraz do tego dokupić kabelek, nada się

> taki jak w tej aukcji

> http://allegro.pl/k14-kabel-diagnostyczny-interfejs-elm327-obd-ii-cd-i4990377774.html ??

> Edit. Te nasze autka to maja autoalarm może ??

Alarm - jeśli był dołożony przy zakupie to tak zlosnik.gif

Co do kabelka - kup w Viaken.pl ELM327 w tej najnowszej wersji - 99zł jeśli dobrze kojarzę. Połączysz się z najważniejszymi modułami ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Alarm - jeśli był dołożony przy zakupie to tak

> Co do kabelka - kup w Viaken.pl ELM327 w tej najnowszej wersji - 99zł jeśli dobrze kojarzę.

> Połączysz się z najważniejszymi modułami

A da radę to jakoś sprawdzić organoleptycznie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też mam Viakena i organoleptycznie działa

> Co do alarmu to bardzo bym się zdziwił, jakby jakąś Cromę ktoś ukradł

> Co innego BMW

Co jak co na części niestety wszystko schodzi...a do Crom części mało więc rynek wszystko wchłonie.

Ja zawsze wychodzę z założenia, że żadne alarmy/zabezpieczenia i tak nic nie dadzą. Zawsze autocasco ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też mam Viakena i organoleptycznie działa

> Co do alarmu to bardzo bym się zdziwił, jakby jakąś Cromę ktoś ukradł

> Co innego BMW

Ale wyłudzić odszkodowanie na Crome to chcieli. hehe.gifhehe.gifhehe.gif

Może to ktoś z AK. Mamy jakiegoś posiadacza Cromy z Słupska. hmm.gifhmm.gif

Nie dziwie się tym policjantom że coś zaczęli podejrzewać jak ktoś zgłasza kradzież Cromy grinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co jak co na części niestety wszystko schodzi...a do Crom części mało więc rynek wszystko wchłonie.

Części do Crom na Allegro jest za dużo w stosunku do chętnych którzy chcieli by je kupić. Wczoraj kupiłem kompletne lusterko za 25 zł i pewnie sprzedający się zdziwił że sprzedał.

Aaa, jedyne chodliwe części do Cromy to relingi zlosnik.gif

> Ja zawsze wychodzę z założenia, że żadne alarmy/zabezpieczenia i tak nic nie dadzą. Zawsze

> autocasco

Autocasco ok.gif za święty spokój warto zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może poszukać syreny pod maską, albo otworzyć drzwi kluczykiem

w stilo czasami montowali instalację pod alarm ale nie wkładali 3 rzeczy: Czujnika zamknięcia maski, syrenki alarmowej (ktora jest centralką) oraz czujników ruchu w srodku wraz z przyciskami). Dodatkowo jeszcze trzeba bylo włączyć alarm w FES / MES. Może więc w cromach stosowali takie same praktyki i można sobie zafundować fabryczny alarm małym nakładem pracy grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale wyłudzić odszkodowanie na Crome to chcieli.

> Może to ktoś z AK. Mamy jakiegoś posiadacza Cromy z Słupska.

> Nie dziwie się tym policjantom że coś zaczęli podejrzewać jak ktoś zgłasza kradzież Cromy

wiesz co - na " naszym" głównym wątku było zdjęcie dobrej kolego-koleżanki nowego prezydenta słupska.

Więc tamta croma może być więcej warta heheh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale wyłudzić odszkodowanie na Crome to chcieli.

> Może to ktoś z AK. Mamy jakiegoś posiadacza Cromy z Słupska.

> Nie dziwie się tym policjantom że coś zaczęli podejrzewać jak ktoś zgłasza kradzież Cromy

Od razu mówię, to nikt ode mnie grinser006.gif Nasza Croma póki co jeździ po Koszalinie i ma się wręcz rewelacyjnie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby nie zakładać nowego wątku , CHWALE SIĘ smile.gif

8d0904b2d91eef8bmed.jpg

wczoraj odebrana i przetestowana,ogrom miejsca w środku,w automacie juz sie zakochałem smile.gif z minusów nieświeci sie lampka w daszku p/słonecznym i nie świeca lampki w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.