Skocz do zawartości

Opel Karl - jaka realna cena


abdiel

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy Matiz za 53k?   :hmm:

 

Trochę tak, jak Karl to za 35kpln - klima 1.0 i jeździ po mieście. :ok: Sensu kupowania Cosmo nie widzę bo wolałbym już tutaj Corsę - tak samo mizerne osiągi, ale jednak Corsa. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

patrzę sobie na stronę opla i tam jest sobie taki karl w interesującej mnie wersji za 53k.

Ile realnie z ceny na stronie można zjechać?

Na ile można sobie pozwolić? 5-6 zjadę? 

Pozdr

 

 

Corsa w podobnym wyposazeniu wyjdzie podobnie, a jakosc wykonczenia bedzie o wiele wyższa   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to autko, takie małe, miejskie. Zawsze miałem słabość do takich właśnie praktycznych maluchów. Śmigałem starym fordem Ka przez parę lat do pracy, od Matiza mnie co prawda odrzucało, ale od trzech lat mam Corsę i też sobie chwalę. Chociaż 50 tysi to trochę dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

patrzę sobie na stronę opla i tam jest sobie taki karl w interesującej mnie wersji za 53k.

Ile realnie z ceny na stronie można zjechać?

Na ile można sobie pozwolić? 5-6 zjadę? 

Pozdr

 

Z Astr schodzą w okolicy 17-12 tysięcy w zależności od wypasu, dostępności i czy na działalność. Tak więc obstawiam, że z dyszkę można byłoby urwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

patrzę sobie na stronę opla i tam jest sobie taki karl w interesującej mnie wersji za 53k.

Ile realnie z ceny na stronie można zjechać?

Na ile można sobie pozwolić? 5-6 zjadę? 

Pozdr

dawno temu jak pytałem u rabaty u Opla na Astrę i Insignię (kilka poodejść do leasingu) to dawali 13-15%. ale to było jakieś 4-6 lat temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.