Skocz do zawartości

Warszawa - Bialystok


patgaw

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos jechal ostatnio ta trasa? Czy mozna ja normalnie przejechac w calosci jako droga ekspresowa czy trzeba kombinowac z omijaniem barierek? Bo wedlug mapy http://ssc.siskom.waw.pl/ jest przejezdna ale nie oddane do ruchu sa niektore odcinki i jeden wezel jest nie skonczony, to znaczy ze zjechac nie mozna w tym miejscu, ale prosto jechac dalej mozna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie jechałem, ale się wypowiem

;l

 

Masz jakiś wybór, nie masz, to po co pytasz :phi:

 

Przed wyborami bębnili, że coś tam pooddawali i cała przejezdna.

Źle już jakiś czas temu nie było, więc nie widzę powodu do zmartwień 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, patgaw napisał:

Czy ktos jechal ostatnio ta trasa? Czy mozna ja normalnie przejechac w calosci jako droga ekspresowa czy trzeba kombinowac z omijaniem barierek? Bo wedlug mapy http://ssc.siskom.waw.pl/ jest przejezdna ale nie oddane do ruchu sa niektore odcinki i jeden wezel jest nie skonczony, to znaczy ze zjechac nie mozna w tym miejscu, ale prosto jechac dalej mozna?

 

Ostatnio tą trasą jeździłem z półtora roku temu, więc np nie było wtedy obwodnicy Marek. Być może jeszcze jakiegoś odcinka brakowało.

Jeździłem tą trasą kilkanaście razy, bo miałem projekt w Białymstoku.

Za każdym razem czas podróży był zupełnie przewidywalny. Pomiędzy odcinkami ekspresówki jechało się bardzo płynnie, chociaż z reguły to było około 60kmh

Nie widziałem zupełnie sensu szukac alternatyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, kravitz napisał:

Ostatnio tą trasą jeździłem z półtora roku temu, więc np nie było wtedy obwodnicy Marek. Być może jeszcze jakiegoś odcinka brakowało.

Jechałem w maju lub czerwcu, obw. Marek już była, ale kilkadziesiąt km tłukłem się krajówką wzdłuż budowanej ekspresówki.

Teraz już cała trasa oddana do użytku :ok: z miejscowymi ograniczeniami prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Zbynek napisał:

Z Radzymina do Białegostoku (okolice dworca pkp) 1:20, bez szaleństwa (prędkość lrzwlotowa 130-140 licznikowo)

 

Ale nie liczyłeś oczekiwania na windę. ;)

Są magicy co robią w godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, patgaw napisał:

Mam wybor dlatego pytam ;) moge jechac albo moze mi sie nie chciec tluc jak jest w budowie albo krajowkami

 

W zyciu mi do bani nie przyszloby omijanie 8-ki.

Nawet jak cos znajdziesz, to tez najpredzej w remoncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PawelW napisał:

Droga jest w całości przejezdna jako dwujezdniowa. Chyba jeszcze nie wszędzie jest formalnie ekspresowa bo są prowadzone prace wykończeniowe, w takich miejscach jest ograniczenie prędkości ale jedzie się płynnie.

 Podpisuje się pod tym - jechałem w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ZUBERTO napisał:

 

W zyciu mi do bani nie przyszloby omijanie 8-ki.

Nawet jak cos znajdziesz, to tez najpredzej w remoncie.

Przeciez pisze ze moge jechac albo nie jechac. Wiadomo ze omijanie nie wchodzi w gre. :kara:

 

Do tych co jechali - dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, patgaw napisał:

Przeciez pisze ze moge jechac albo nie jechac. Wiadomo ze omijanie nie wchodzi w gre. :kara:

:tuk:

Taaaaaa, zwłaszcza końcówka tekstu "... albo krajowkami", ale ja wiem, nie potrafię czytać ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, patgaw napisał:

zgadza sie nie potrafisz

"moze mi sie nie chciec tluc jak jest w budowie albo krajowkami"

To przetłumacz mi co miałeś na myśli tym "albo krajowkami", bom ciemny jak tabaka w rogu dziś.

Daj se siana, domyślam się co miałeś na myśli, ale jakoś z tego zdania tego nie umiałem wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.