Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 08.07.2020 w Odpowiedzi

  1. Dlatego warto wybrać kolor i model bardziej indywidualnie... choc w sumie jak BMW ma sprawne kierunkowskazy to i tak prestiż jerst niewyjęty... bo większość ma bieda wersje bez kierunkowskazów...
  2. I to za gotówke...
  3. Stelvio stelvio a ja wczoraj zamówiłem germanskiego oprawce , 4x4 ... odbiór za 3 miesiące.......
  4. Nie strasz kolegi, bo z jego wymagań (żony) wynika, że bardziej chodzi o coś typu bosch mum, czy inny kenwood. Nic nie pisze o gotowaniu. Thermomix (lidlomix) jest ok, ale ma jednak trochę inne zastosowanie.
  5. Ja ciebie proszę. To włoski jest wiec musi być finezyjnie. Np Verde Champion kiedyś miałem 🤣. Później był już nie zielony , ale nazwa dalej piękna czyli Rosso Maranello. Obecnie Nero Etna 👍 😁
  6. @bochumil Ta zieleń ? Petarda 😍
  7. Zboczeńcy ..
  8. Nie wszyscy kupują auta w leasing ! Nie wszyscy prowadzą JDG / Sp.zo.o./ S.C itp Są ludzie co kupują auto prywatnie dla siebie!
  9. Problem polega na tym że w dobie fejsa .. tfu... insta AK to stetryczałe towarzystwo wzajemnej adoracji i opinia że Jeep to Fiat jest baaaaaaaardzo mocno nieadekwatna wśród ludzi któzy mają hajs na Jeepa Merca czy inną Beeemkę. Dożyliśmy czasów że w kręgach ludzi których stać na auta premium Merc lub BMW to taki Fiat i czasami milej mając DG wylizać Jeepa czy Jaga żeby nie zginąć w tłumie. Co z tego że mam Bemkę skoro w garażu podziemnym stoi takich 100 i tylko mrugnięcie kierunków przy naciśnięciu pilota pozwala odróżnić mój leasing od leasingu sąsiada.
  10. Jak by nie zaklinać rzeczywistości, LED ma gigantyczną przewagę na każdym innym źródłem światła już choćby z jednego powodu: światło nie jest realizowane jednym palnikiem/żarnikiem/czymkolwiek i rozpraszane przy pomocy układu optycznego lecz może być kształtowane w sposób niemal dowolny z uwagi na wiele pojedynczych ledów w lampie. Można je też pojedynczo wyłączać, włączać oraz regulować intensywność ich świecenia. I z tej właśnie przyczyny pozostałe reflektory, z ksenonami włącznie stają się powoli zabytkami. Ksenon może świecić jasno ale jedyne na co takie lampy stać to kręcenie się w lewo i prawo oraz w górę i w dół. Tymczasem LED może w dowolny sposób kształtować strumień światła w dowolnie wybranym obszarze przed samochodem. Z tym się po prostu nie da konkurować.
  11. W uczciwych testach świateł, z którymi się zetknąłem, zawsze redaktorzy podkreślają, że najważniejsza jest dobra konstrukcja reflektora. Dobry xenon może być dużo lepszy od Leda wbrew głupotom marketingowym, podobnie dobry halogen może być lepszy od fabrycznego Leda o czym w swoim czasie boleśnie przekonali posiadacze modeli od vaga _ było w prasie. Może być też i odwrotnie dobry Led może być lepszy od halogena, od xenona_ niekoniecznie. Wszystko zależy od konstrukcji reflektora w danym modelu, a ta często jest narzucona wymaganiami stylistycznymi. Słowem_najlepiej sprawdzić organoleptycznie samemu. Co do Stelvio świeci znakomicie a o to chodzi. Ledy są tańsze zdecydowanie w produkcji za to dużo droższe w cenniku i to cała tajemnica marketingowa.
Ten Ranking ustawiony jest na Warszawa/GMT+02:00

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.