Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

dodomela

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez dodomela

  1. praktyczne: Peugeot 3008 dostał bum w plecki. Udeżenie raczej z tych słabych. zadziałały tylko napinacze/dopinacze pasów poduszki OK, zwijak pasów OK, w zasadzie na desce nie wyskoczył komunikat o AirBag.. teoretycznie -czy jak się wymieni tylko napinacz/dopinacz pasów to trzeba coś jeszcze wymienić? jakiś czujnik na nowo aktywować?
  2. dodomela odpowiedział Ralph78 na temat - Motokącik
    Gratulacje. Ujeżdżam czasem 1.6TDCI (Chyba 130KM) i jest OK. Odkryłeś już że jak złożysz tylny podłokietnik to możesz jeszcze przesunąć do tyłu tylne fotele?
  3. Kolego, jak miałeś do czynienia to plis prv dlaczego nie, sam się nad takim połączeniem zastanawiam
  4. znaczy nie można tym autem dojechać do ściany?
  5. właśnie to chciałem wiedzieć dzięki
  6. tak, funkcjonuje przy odpalonym silniku, ale pytam o kontrolkę czy ma zgasnąć po przekręceniu kluczyka czy dopiero po odpaleniu silnika. Pytam dlatego że słyszałem różne opinie. Niektórzy twierdzą że ma zgasnąć po przekręceniu kluczyka i jeżeli gaśnie dopiero po odpaleniu silnika to znaczy że sieje jakiś błąd.
  7. tu jest elektryczne wspomaganie
  8. Hej powiedzcie mi, czy ta kontrolka powinna zgasnąć po przekręceniu kluczyka (podanie prądu) czy po odpaleniu silnika? Najlepiej, jak to jest w Mitsubishi Colt VI 1.3. bo mam różne informacje i nie wiem jak to powinno być.
  9. Hej ponieważ jeden japończyk się potłuk przyszedł czas na zmianę. Wybór padł na takiego COLT-a Nie, nie wyłączyli mi google, ale przyjemniej poczytać opinie userów z forum. pytania ma takie: - jaki olej? półsyntetyk? syntetyk? (czarodziejskei wskazanie licznika 120kkm, trzeba ufać ludzą ) 5W40 syntetyk będzie OK? -czy jest możliwość wyregulowania (obniżenia) sprzęgła? przed zakupem czytałem co napisali userzy w sieci. Tak mogę potwierdzić że jest trochę głośny. Tak zawieszenie głośno pracuje. Tak spalanie na kompie OK.
  10. dzięki, a już miałem nadzieję, że tak jak miałem w xantii (90KM hdi). Niektórzy chcieli mi cały wydech zmieniać a spec stwierdził, że właśnie ten pierścień trzeba zmienić i jak ręką odjął. Nic, trzeba lepiej szukać....
  11. Hej w poszukiwaniu brzęczyka, zanim rozkręcę wydech chciałbym wiedzieć czy tam, na łączeniu rury z katalizatorem, za sitkiem, występuje taka charakterystyczna podkładka? pozdr.
  12. dodomela odpowiedział Wiza na temat - Motokącik
    taaa, przykład od rzeźnika: fachuura :hehe: u mnie aż tak źle nie było
  13. dodomela odpowiedział Wiza na temat - Motokącik
    osprzęt tak, silnik nie.
  14. dodomela odpowiedział Wiza na temat - Motokącik
    w moich jest co 20kkm, ja zmieniam co około 18kkm i jest OK.
  15. dodomela odpowiedział Vadero na temat - Motokącik
    jednak C5 jest zdecydowanie niebezpiecznym samochodem. nie ściąga , zawieszenie się nie tłucze, nie odczuwasz luzu, ładnie pracuje i zadowolony na pewniaka jedziesz na przegląd. A tu niespodzianka: -tulejki wachaczy popenkane -sworznie z luzem jedynie łączniki OK
  16. dodomela odpowiedział Wiza na temat - Motokącik
    jeżeli dysponujesz instrakszon, bez użycia ściągacza, tylko dynamometr to plisss
  17. dodomela odpowiedział Wiza na temat - Motokącik
    jeżeli mówimy o moich to: jedna kroplówka wymieniona (silnik 112KM) w drugim pierdzochu dolane (silnik 107KM)
  18. dodomela odpowiedział Wiza na temat - Motokącik
    no to albo mit albo podcieka podcieka, trzeba sprawdzać, żeby nie mieć problemów z usunięciem
  19. dodomela odpowiedział Wiza na temat - Motokącik
    mam i używam, już drugie 1.6 110KM przebieg jest symboliczny, silnik ekonomiczny, ale demonem prędkości nie jest, bolączką może być osprzęt ( jeżeli ktoś nie robił tylko paproł ) Jeżeli auto masz z floty to naprawy powinny być wpisane gdzieś. sprawdź czy przy tym przebiegu: -wymienili sprzęgło -wymienili turbo -wymienili uszczelniacze wtrysków (podkładki) -wymienili tarcze, -czy systematycznie wymieniali olej na taki jak ma być czyli niskopyłowy, -jak ma FAP to czy dolewali czynnik powyższe siada w przedziale 180 - 220 kkm (z mojej obserwacji na minimum 4 sztukach, w tym dwie moje) jak znajdziesz potwierdzenie tego co wyżej to bierz, jak nie to licz się z wymianą ww rzeczy ->znaczy będzie Pan NIE zadowolony.
  20. Hej zabrałem się za stół. Stan aktualny to jest taki że: stół wyczyściłem ze starej bejcy, zabejcowałem. Dzisiaj powinienem położyć pierwszy raz lakier pytanie jednak ma takie: czy kupić lakier w spray-u czy zwykły pod pędzel? pędzlem obawiam się ze zostaną smugi/zlewki większe niż po spray-u ale lakierem w spray-u jeszcze nigdy nie malowałem. Pistoletem tak. i jak z czyszczeniem, jakim papierem pierwsze czyszczenie i kolejne.. zakładam że lakierem to ze trzy razu będę musiał psiknąć.
  21. bo to oznakowanie jest dla pieszego
  22. podobne do: i do:
  23. mam navi 600 bez kamerki i mam tylko pykanie. Co mnie irytuje bo nie wiem który pika, czy z przodu czy z tyłu i w ostateczności przestaję zwracać uwagę na pykanie. A oprócz obrazu masz między zegarami info z czujników?
  24. Hej, no to stałem się właścicielem Merivy B (2012r.) Zobaczymy jak się będzie toczyć. Mam jednak pytanie takie: Jak włączam wsteczny/czujniki parkowania/ to nie mam żadnej informacji który czujnik piszczy, tak jak na przykład w Astrze między zegarami wyświetla się samochodzik i czujniki. Czy jest możliwe aby Helmut wyłączył tą opcję w komputerze? Czy ktoś z Was, kto ma Merivę B może potwierdzić że u niego też tak jest, lub że jest inaczej? Bo jeżeli zostało to wyłączone w komputerze to może macie namiary na jakiegoś magika z interfejsem w Krakowie, żeby mi to włączył?
  25. Cześć, mam na oku taką Merive z tym silnikiem, Ponieważ do tej pory jeździłem głównie francuzami to nic nie wiem ani o silniku/osprzęcie/elektronice czy też awaryjności Opla. Merive oglądałem i jeździłem. Wygląda OK. Śilnik trochę ma turbodziurę ale dla mnie do przejścia. Potem go mocno odpycha. Na co zwrócić uwagę i co mogę sprawdzić (właśnie czytam przypięty wątek na forum). szczegół tej Merivy jest taki że ma spoory przebieg jak na 3 lata (znaczy jeszcze nie cofnięty na przebieg komisowy, powiedzmy że 2x zmiana rozrządu była). Podobno serwisowany do końca w Oplu. Tego jeszcze nie sprawdzałem, ale czy w Oplu mogę podejść do serwisu i poprosić o historię? Kiedy dwumas się rozsypuje w tych silnikach i jak z zapychaniem Fitra Cząstek Stałych (FAP/DFB czy jak to się tam w Oplu nazywa). Każda sugestia mile widziana A czy pod silnikiem w tym modelu występuje osłona? chyba znalazłem że w nowych to 1.6 CDTI 136KM ...chociaż może 1.7...... A17DTS, po VIN. Kiedy była zmiana i dlaczego? Auto jest z 2012r.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.