> Witajcie.
> Diagnoza: nieszczelna uszczelka pod głowicą w kanale wodnym.
Zaraz mnie pewnie zjecie ale dla zasady najpierw dosypać sreberka do płynu, po przejechaniu około 25km wymienić termostat.
> Panowie !!!
> Tym bardziej że chodzi o H1 i o Punto1 Proszę bez offtopów, tylko porady co do żarówek dzięki
-używam
-światło białe
-bardzo dobre oświetlenie
Jak masz przeciwmgielne to bierz trzy komplety i będzie pan zadowolony
(mijania +drogowe +przeciwgielne)
> świece i taki objaw dają. Chociaż przed zimą sprawdzany był na kompie i żadnych błędów nie
> wyrzucił.
przy trzech spalonych świecach dopiero zgłasza błąd świec (kontrolka silnika się mi zaświeca) a jak sobie przypominam to przy jednej świecy też gdzieś do -10 zapalał
> Przy bardzo niskich temperaturach nie ma lepszego dodatku jak benzyna. Na 20l ON 0,5l benzyny. To
> stary niezawodny przepis.
benzin+dykta to jest to o co walczymy
> za 400-450 zł mozna kupic tablet 7 calowy z GPS, rejestratorem jazdy i kamera cofania (kamere i
> kable montuje sie na stałe)
> dobra opcja - zabierasz tablet do domu (a w podrozy mozesz skorzystac z GPS itd)
aa mogę prosić o link?