Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

dodomela

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez dodomela

  1. > Witam, > minęło kilka lat od kursu, ale niedawno spotkałem się pierwszy raz ze skrzyżowanie, którego nie > jestem pewien. > Warszawa, róg Skierniewicka i Wolska. Dwa pasy bez oznaczenia. Kierowcy jadą z prawego pasa w lewo, > ja jechałem z lewego w lewo i mało się nie naciąłem. > czy na tym skrzyżowaniu kierowcy mają prawo jechać z prawego pasa w lewo ? > Z góry wielkie dzięki. > Uploaded with ImageShack.us > Pozdrawiam > maspex jak nie ma pasów wyznaczonych który do czego to w lewo ze skrajnie lewego a w prawo ze skrajnie prawego. Prosto możesz z każdego
  2. > A jakim wyczynom podołały Wasze france? umyłem i dalej mam lakier metalik
  3. dodomela odpowiedział richardo na temat - Francowate
    > Witam. > Byłem użytkownikiem XP 2.0hdi z 2005 roku przez dwa lata i nie miałem absolutnie żadnych problemów > (około 60 tys. km), lecz miałem wypadek i samochód idzie do kasacji . > Chce kupić kolejna XP , ale większość ogłoszeń ma silnik 1.6 hdi ,wiec mam kilka pytań. > Czy silnik 1.6hdi jest wystarczająco mocny ,żeby holować kamping? -raczej tak, jednak ma słaby dół i przy ruszaniu trzeba dodać więcej gazu żeby to jako-tako wyglądało, potem ładnie idzie (przynajmniej ten którym ja jeżdżę). Pokonywanie ostrych zakrętów z redukcją do 2. Na trójce się nie pozbiera, co po przesiadce z 90KM HDi Xantia na 110KM HDi C5 mnie trochę załamało. Zależy jaka waga campingu, ja nie mam ale powinno być OK. > Obawiam się filtra cząsteczek stałych i kola dwu masowego. FAP-nie ma się co bać jest OK. Dwumas .... w tysiącu powinieneś się zmieścić. Raczej Turbo jest słabo smarowane i prędzej ci się zepsuje. Trzeba wymieniać razem z przewodami. > Przy jakim przebiegu pierwsza wymiana rozrządu? chyba 240 kkm > Proszę o opinie i dziękuje za odpowiedz. Najwięcej pierdół wyskakuje w przebiegu 190kkm i z takim przebiegiem jak właściciel mówi że bezawaryjne i nic nie wymieniał to omijał bym szerokim łukiem. Jak rozrząd wymieniony przy 150kkm.... też bym się zastanowił po co BARDZO WAŻNE jak w okolicach wtrysków ma mokro - NIE BIERZ jak w okolicach wtrysków ma ślady że może kiedys był wyciek, przed zakupem przegoń auto z pół godziny na szybkiej drodze i sprawdź czy dalej jest sucho a napewno wyciąg od sprzedającego kiedy wymieniał uszczelniacze.
  4. > Co o nich sądzicie? > Faktycznie tak problematyczne, drogie i kosztowne w utrzymaniu? > Chodzi o Citroena... nie problematyczny, nie kosztowny w utrzymaniu, Citro jest OK
  5. > Nie wiem czy temat badziej na MK czy turystyczny. > Planuję wyjazd do Chorwacji. > Z uwagi na to, że jadę z 1,5-rocznym dzieckiem wybrałem wariant jazdy w nocy. Od siebie (a w zasadzie to co już zostało napisane przez innych) -zacznij przestawiać się wcześniej, tak z 3 dni i chodź spać później. -na podróż ja zawszę biorę wodę gazowaną, neste i jakiegoś wspomagacza, w tamte wakacje wziołem jakieś tropical i było smaczne. Radzę szukać bez cukru. -coś do chrupania ale nie za słone.... (oczywiście jedziesz na głodnego) -CB a jak nie masz to tak jak ktoś napisał audibooka sensacja/horror/SF co lubisz. - nie zakładaj że dojedziesz na raz. Ja zawsze staję na granicy z Chorwacją choćby po to żeby się przewietrzyć. W tamtym roku nawet połączyłem się z jakim darmowym fifi i podejrzewam że jak wjedziesz na teren Chorwacji to już będzie jasno i druga osoba na autostradzie spokojnie będzie mogła Cię podmienić na godzinkę. -wspomagacza zacznij popijać nie wcześniej/później jak w okolicy o której zwykle chodzisz spać, lub jak poczujesz pierwsze objawy zmęczenia.
  6. dodomela odpowiedział dobromir na temat - Motokącik
    > Witam Kolegów mam pytanie, za jakiś czas "przejmę" ojca auto, a pytanie jest takie co jest b. > opłacalne: kupić czy dostać i jak taką transakcję udokumentować w WK. dostać. spisać umowę darowizny i do WK i do US
  7. > Filtr zmienony, przewody posprawdzane... odepnij czujniki temperatury, koło wieloklinowe/pasowe OK? bez luzu/stuku?
  8. > Witam, > problemem ? Wszelkie informacje i sugestie mile widziane. Pozdrawiam. filtr paliwowy? nieszczelny dolot powietrza? nieszczelne przewody turbo?
  9. > ... poinformowała właściciela DWA LATA PÓŹNIEJ ! Prosiem o mały update nr.5
  10. > o taką: > ten bolec do góry czy do dołu. w górę
  11. > Podobno sprawa problematyczna coś mi się widzi że problem z laniem z pod uszczelniaczy i z wyciągnięciem jest tylko w 1.6 HDi ... ale mogę się mylić.
  12. > Jest wyraznie tanszy ba nawet o 20k No bo bity i zrobiony po taniości. Nawet dachu im się nie chciało pomalować metalikiem tylko wycieli jakiś biały i szpachla
  13. > Pamięć mnie myli, czy dioda, to element, który puszcza prąd tylko w jedną stronę? Bo to by znaczne > ułatwiło sprawę. > Cinquecento. dwie diody jedna na lampę dryga na klakson -+--------->|-_------- Lampa---- - - ...................^ +------------- ---------Klakson---- - -
  14. dodomela odpowiedział mysiorek na temat - Motokącik
    > No i? > Stan prawny dla OC zawartych przed 10.02.2012 już chyba nie występuje, nie? musze sobie ściągnąć najświeższy internet na dyskietkę
  15. dodomela odpowiedział mysiorek na temat - Motokącik
    > A skąd takie newsy wyciągnąłeś? Jaki miesiąc na dezyzję, jaka prolongata, jaka dopłata za brakujący > miesiąc? jakiś tekst
  16. dodomela odpowiedział mysiorek na temat - Motokącik
    > Jak wyglada kwestia OC Nie wiem czy Ci już ktoś odpisał, więc: -OC jest w gestii Kupującego. Zawsze. Chyba że Kupujący na umowie kupna-sprzedaży wyraźnie zaznaczy że rezygnuje z OC. - Ty decydujesz czy jeździsz czy rezygnujesz z OC i masz na to 1-mc, w przeciwnym razie polisa jest automatycznie prolongowana (jeśli nie wypowiesz - tak możesz to zrobić po wstępnej rekalkulacji) -Po Twojej rezygnacji, kwota za składkę, pomniejszona o miesiące wykorzystane +miesiąc od daty sprzedaży wraca do sprzedającego i jeżeli ważność polisy jest krótsza niż 1-mc to sprzedający dopłaca brakujący miesiąc.
  17. > z pewnych powodow jak już to filtr bez oleju. W druga stronę.. lekko bez sensu. A kolor oleju o niczym nie świadczy ... no chyba ze jest kakaowy
  18. > tak sie zastanawiam co to ludziom daje... 1- Czy wyposażenie się zgadza (a lubi się nie zgadzać) 2- Czy data produkcji = data pierwszej rejestracji to są dwa punkty które zawsze sprawdzam
  19. > C4 PICASSO HATCHBACK FAMILIALE 1.6 HDi 110 FAP
  20. Proszę o sprawdzenie VIN i może jakieś naprawy serwisowe? VIN: VF7 UD9HZC AJ741861 Dziękuję
  21. > A moja:) fajna sztuka, ale z tym odb to pojechaaałeś
  22. dodomela odpowiedział Adaźko na temat - Francowate
    > Za to dodał bym jeszcze łożyska tylnych wahaczy i tylne zaciski hamulcowe, mogą polecieć w > niedługim czasie. I przyjrzeć się przewodom LDS czy się nie pocą na łączeniach metal-guma. no tak, o tym zapomniałem P.S. mam na oku taką właśnie C5 z bardzo spokojnym właścicielem, który w minionych 2 latach wymienił wszystkie te grubsze rzeczy i chyba będzie ją w tym roku sprzedawał. Już się zapowiedziałem że ję biorę
  23. dodomela odpowiedział Adaźko na temat - Francowate
    > Sie chce kupić takie auto. > Na (bardzo) zimnym silniku spaliny lekko błękitne (na wyższych obrotach). > Świadczą o...? > Na zdjęciu poniżej zaznaczyłem na czerwono wycieki (mokre miejsca od oleju). > Z czego ten wyciek? > Poważna rzecz? na tym zdjęciu brakuje zaślepki z lewej strony zwróć uwagę na przebieg, bo jak nie kręcony to niedługo czeka cię: -uzupełnienie płynu do FAP z 200zł -czyszczenie/wymiana/kastracja fap do około 400 -wymiana turbo około 1200 (bo przy okacji trzeba wymieniać przewody i czyścić takie tam pierdy) -wymiana dwumasu około1200 -wymiana linek od ręcznego(cholernie drogie) zależy czy dwie czy jedna ...niech będzie 700 -wymiana gruszek 200 szt. wtym przypadku x2 lub od razu x4 -wymiana łączników stabilizatora najleprzepolskie tanie zamienniki chyba koło 50zł -wymiana uszczelniaczy koło 400 -wymiana aku 300 -zdecydowanie montaż jakichkolwiek świateł dziennych dla spokoju z h7 40 - ciekawe czy klima działa przed zakupem spróbuj go zdławić przy starcie, tak żeby zgasł. Zrób to z dwa razy pod rząd Jak moje przypuszczenia się sprawdzą to powinieneś go wyciągnąć coś za 16, max 17kzł. i mam nadzieje że ci się to wszystko nie nałoży na raz. Szerokiej równej drogi !!
  24. Czyja? no czyja ! o tutaj
  25. > Jakiego sreberka? na taki , lub taki

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.