Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Andrzej

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Andrzej

  1. > ...z czego już prosty wniosek, że aby auto było bezpieczne i dopuszczone do poruszania się po > ulicach nie trzeba pozostałych parametrów sprawdzać. Ergo nie są one istotne. Co więc dalej za > tym idzie prosiłbym o wskazanie w jaki sposób NIEISTOTNY parametr miał wpływ na zaistnienie, > przebieg i konsekwencje wypadku. > Konia z rzędem temu co to obroni. Niestety to ubezpieczony/poszkodowany ma to udowodnić
  2. > Raczej będą - bo podać muszą podstawę odmowy odszkodowania. I obronić ją w sądzie. Samą homologacją > i ZALECENIAMI(!) się zasłonić nie dadzą rady jeśli auto ma ważne badanie techniczne. Podstawa odmowy to w/w odstępstwa ....... jak klient się nie zgadza może się odwołać
  3. > Rozmiar też nie ma znaczenia. Chyba że potrafią udowodnić jego wpływ na zdarzenie. Raczej oni niczego nie będą udowadniać. Nie wypłacą odszkodowania ponieważ samochód poruszał się na ogumieniu nie takim jak w homologacji i zaleceniach producenta. Wtedy to niech kierowca idzie do sądu
  4. > Bzdura > Ubezpieczyciel może zweryfikować czy ogumienie miało rozmiar taki jak w świadectwie homologacji. > Indeksu prędkości się nie sprawdza. Też mi się tak wydaje, co innego rozmiar.
  5. Witam Kolega powtórzył mi ze słyszaną historyjkę jak to pewien kierowca nie otrzymał pieniędzy z AC od ubezpieczyciela. Jadąc w mieście przepisową prędkością, zagapił się i uderzył auto przed nim. Ubezpieczycielowi "nie spodobało się", że w aucie były założone opony o niższym indeksie prędkości niż zaleca to producent (rozmiar opon był ). Nie chce mi się wierzyć, że przy tak błahej stłuczce i z takiego powodu ubezpieczyciel mógłby odmówić wypłaty odszkodowania. Może koledzy pochwalą się o znanych im trikach i haczykach jakie stosują ubezpieczyciele.
  6. > Toyota 2003, gwarancja na blachę 12 lat... w tym roku wymieniałem zardzewiały bak na koszt > producenta, musiałem tylko zrobić przegląd jako że były regularnie robione do tej pory. > Normalnie koszt baku z wymianą - 2800zł. Chcesz powiedzieć że w ramach 12 -letniej gwarancji na perforację wymienili Ci zardzewiały (nie z perforowany) element ?
  7. > Ale MX-piątki tak nie rdzewieją. Gdzie były składane 6-tki i 3-ki na EU, a gdzie MX-5? Ktoś wie? M6 to japończyk. Stara 626 tak nie rdzewiała
  8. > czyli te bez rdzy, są już po malowaniu? > mazda 3 również tak rdzewieje? Też ...ale już mniej. Najgorzej jest z M6 przedlift. Po lifcie jest ciut lepiej ale tylko ciut
  9. Andrzej odpowiedział Andrzej na temat - Motokącik
    > a ja wczoraj nabyłem 2 paki chusteczek babydream w rosmanie i zobacze co to hehe całe 1,5zł za > 30szt Zdaj relację, zobaczymy
  10. > to jeszcze model przed liftem ? 6-stki zawsze mi sie podobały, tylko te problemy z rudą a te drzwi > to masakra , nawet jak to zrobisz porządnie to za pół roku znowu wyjdzie Po lifcie jest niewiele lepiej
  11. > troszke mi po powodziowym trąci ;D Po czym to poznajesz ? Ja jedynie widzę naloty z rdzy
  12. > No to zasieje kolejny OT > Czemu tak się dzieje, wszyscy tłumaczą to różnicą ciśnień na stacjach... ale czy zawór nie powinien > odbić zawsze jak zapełni się w tych 80%? czemu w poprzednim aucie przez 5 lat niezależnie od > stacji wchodziło tyle samo gazu. Mi właśnie w Lanosie odbijał kiedy chciał ...... ale w Toyce po założeniu LPG gazownik kazał na początku wyjeździć 2-3 zbiorniki do końca i dokładność była 0,5 litra między 3 stacjami
  13. Andrzej odpowiedział Andrzej na temat - Motokącik
    > proponuje APC chociazby z Nielsena 0,5l kosztuje 16zł a starczy na bardzo dlugo do tego jakis > dressing niech tez bedzie z Nielsena Finesse koszt 18zł i masz zestaw na dwa lata jak nic Rozumiem że to APC to do mycia a to drugie do konserwacji ?
  14. Możecie potwierdzić (lub zaprzeczyć) na własnym przykładzie mniejsze spalanie po tankowaniu LPG na markowych stacjach? Podajcie nazwę na stacji.
  15. > Mam taki balkon z niewielkim (20cm wysokim) cokolikiem we wnece: > Chodzi mi oczywiscie o newralgiczne miejsca, czyli styk krawedzi balkonu i sciany - jak to obrobic > blacha, zeby to bylo szczelne? Balkon to płyta żelbeton? Chcesz odizolować i np na to płytki ? Napisz coś więcej
  16. Andrzej dodał temat w Motokącik
    Przy otwieraniu drzwi padający deszcz powoduje białe zacieki na boczkach drzwi. Plastiki wcześniej potraktowane Plakiem. Jak z tym powalczyć tanim kosztem? Jak próbuję to zmyć wodą z płynem, to plastiki robią się białe
  17. > Jutro będę testował swój. W garażu. 20st.C. Dam znać. Może jak mocno się trzyma jak pokryje się dodatkowo lakierem ?
  18. > chłodniej jest daj mu chwilę 3 dni to mało ?
  19. > antygravelem w spraju zrobilem kiedyś nadkola w astrze, profilaktycznie > rewelacja. Boll "baranek" moze sie schować. Gravela nie ruszał piach, woda, kamienie. Szortka, > cholernie twarda powierzchnia, nie złazi pod byle paznokciem. No i zrobiłem tym antygravelem ale jakoś tak nie za bardzo jest twardy jak piszecie
  20. > Ale farba na felgach to nie chlorokauczuk. Nie bez powodu o niego pytam, bo nieraz usuwałem z > ogrodzenia i jedyne co się ostatecznie sprawdziło, to grube tarcze ścierne na szlifierce > kątowej. Nawet stalową szczotką na kątówce się "maże". Wysokie obroty na szlifierce robią swoje .......... są takie tarcze też na wiertarkę
  21. > Na ile to starczy przy starej farbie chlorokauczukowej, która pod wpływem ścierania plastycznieje i > zaczyna się kleić? Ja czyściłem ostatnio 4 felgi stalowe 16c i niewiele się zużyła nowa tarcza. Do usuwania właśnie farby najlepiej się nadaje, bo się nie zapycha jak papier ścierny.
  22. Do farby i rdzy najlepiej sprawuje się coś takiego
  23. > no to w takim razie jest dokładnie taki sam jak ten na pistolet A czy tego ANTIGRAVEL-a mogę położyć na płaskich powierzchniach pędzlem jak nie mam pistoletu ?
  24. Fajne Mi się Volvo zawsze podobały Bagażnik taki sobie ale w tej klasie to nie ma się co spodziewać cudów ..... Jak obsługuje się konsole środkową radio, klima itd ....? bo zawsze miałem wrażenie że przez ilość tych przycisków to skomplikowane
  25. > No niestety to prawda,ze roboty przy tym sporo.I co wazne czasowo tez wychodzi dlugo,bo po myciu > podwozia musimy odczekac dzien (kilka dni) w zaleznosci od temp. > Usuwanie korozji mechanicznie. > Potem odtluszczanie rozpuszczalnikiem calego podwozia. > Odrdzewiacz (w moim przypadku prawie 50zl za litr). > Na to podklad reaktywny -Na to dopiero konserwacja (za ok 50zl litr -noxudol). > Wiec finalnie zajmuje to mase czasu i nie tak malo pieniedzy. > A sa zaklady,ktore robia konserwacje w 48h (moim zdaniem to nierealne,by bylo to dobrze zrobione). Czy podkład reaktywny mogę nakładać pędzlem ?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.