Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

71mordor

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez 71mordor

  1. > To cały czas jest jakaś markowa wysokiej jakości fabryczna opona, tylko z nowym bieżnikiem. A nowego bieżnika to już nie można nałożyć z gównianej gumy? Wzór bieżnika nie może być skopany? W tej oponie markowy jest tylko karkas, co do markowej jakości, to trzeba by było stwierdzić przed bieżnikowaniem, bo to używany markowy karkas!
  2. > Nie mam skąd wziąć. Mam taki bloczek stalowy. Taki odlany prostopadłościan, który waży tyle, co > dobry młot. Tyle, że rączki nie ma. > Póki co, jeżdżę z poluzowaną nakrętką. Ponad stówę już zrobiłem - i nic. Nic na siłę, tylko większym młotkiem Poważnie! Kup młotek odpowiedni za parę złotych.
  3. 71mordor odpowiedział odpowiedź w temacie Motokącik
    > Reszte napraw robie w ASO z jednego względu, wygody i gwarancji, przy moich przebiegach 55-60 tys > rocznie potrafie 2 razy wymienić zawieszenie czy łozyska płacąc tylko raz bo gwarancja to 2 > lata bez limitu km W życiu bym Q7 nie kupił! To nawet w Skodzie Felicja nie wymieniałem zawieszenia czy łożysk co 110-120kkm, ba! nawet co 140kkm, bo po tym sprzedałem. Strrrrasznie tandetne te Q7 robią.
  4. > Można sie zastanowić też jak kierowcy zawodowi mogliby wytrzymać jazdę w ciągu dnia przez 10 godzin zapytaj strażaka, żołnierza itp. czasem trzeba 24h nie tyko jechać ale jeszcze zapierniczać i to w butach wysoko sznurowanych... jazda w adidaskach przy tm to SPA...
  5. > Chyba w przypadku upośledzonej osoby. w podobnym stopniu co trzymany przez pasażera ołówek (przecie może dostać czkawki i dziabnąć nim kierowcę...
  6. > Ale wiesz, że sam ruch pojazdu już stwarza pewne zagrożenie w każdej chwili. Co roku ginie 3,5 > tysiąca osób w ponad 40 tyś wypadkach w Polsce. W sumie powinno się zaorać te drogi i zabronić > jeździć pojazdami silnikowymi. Dokładnie! Chodzić tylko pieszo i boso, bo klapek może się omsknąć i można nogę skręcić Dlaczego ludzie myślą tak "zero-jedynkowo"? Jak można porównywać gościa jadącego znad jeziora w japonkach, za dużych i jeszcze mokre nogi z np. mną kiedy jadę w skórzanych klapkach, dopasowanych do stopy, że niema mowy o zsunięciu! Do kolegi Furion, który nazywa taką jazdę szczytem debilizmu: ogarnij słownik stary, możesz komuś ubliżyć! Nie czuję się debilem! Rozumiem, że w ty jeździsz IDEALNIE i nie masz żadnych zachowań, które można krytykować!
  7. > but nie moze sie zsunac z nogi w trakcie jazdy > czyli odpadaja klapki i wszelkiej masci sandaly jakaś podstawa prawna, czy coś?
  8. Witam i proszę o pomoć! mam clio 2003r, wspomaganie kierownicy elektryczne i ... wyraźnie osłabło. wydaje mi się ,że jest ono progresywne i tak jakby wspomagało "na stałe" jak przy szybkiej jeździe (to tylko moje dywagacje). Potrzebuję jakiś informacji na temat. Czy jest tam jakiś sterownik , który "rozpoznaje" jak szybko jadę, czy jest to inaczej realizowane? Zastanawiam się ile mnie to wyszarpie... (a miałem sobie nowe radyjko sprawić ) Czy mogło to nastąpić w wyniku przegrzania silniczka i coś się zawiesiło.(intensywnie szkoliłem moją na placu manewrowym i po tym to się objawiło) Z góry dziękuję za ewentualną pomoc i pozdrawiam
  9. 71mordor odpowiedział micha- na temat - Francowate
    gdzieś już kiedyś ktoś zbierał dane , ale proszę bardzo Clio 1,5dci 80KM 3D błekit cyklad, Kwidzyn

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.