Zawartość dodana przez 71mordor
-
krótki test opony bieżnikowanej 205/55 R16 MARKGUM MK790
> To cały czas jest jakaś markowa wysokiej jakości fabryczna opona, tylko z nowym bieżnikiem. A nowego bieżnika to już nie można nałożyć z gównianej gumy? Wzór bieżnika nie może być skopany? W tej oponie markowy jest tylko karkas, co do markowej jakości, to trzeba by było stwierdzić przed bieżnikowaniem, bo to używany markowy karkas!
-
Jak wyjąć tę półoś?
> Nie mam skąd wziąć. Mam taki bloczek stalowy. Taki odlany prostopadłościan, który waży tyle, co > dobry młot. Tyle, że rączki nie ma. > Póki co, jeżdżę z poluzowaną nakrętką. Ponad stówę już zrobiłem - i nic. Nic na siłę, tylko większym młotkiem Poważnie! Kup młotek odpowiedni za parę złotych.
-
Audi Q7 z przbiegiem 300 tyś km
> Reszte napraw robie w ASO z jednego względu, wygody i gwarancji, przy moich przebiegach 55-60 tys > rocznie potrafie 2 razy wymienić zawieszenie czy łozyska płacąc tylko raz bo gwarancja to 2 > lata bez limitu km W życiu bym Q7 nie kupił! To nawet w Skodzie Felicja nie wymieniałem zawieszenia czy łożysk co 110-120kkm, ba! nawet co 140kkm, bo po tym sprzedałem. Strrrrasznie tandetne te Q7 robią.
-
Obuwie do jazdy..... mandacik
> Można sie zastanowić też jak kierowcy zawodowi mogliby wytrzymać jazdę w ciągu dnia przez 10 godzin zapytaj strażaka, żołnierza itp. czasem trzeba 24h nie tyko jechać ale jeszcze zapierniczać i to w butach wysoko sznurowanych... jazda w adidaskach przy tm to SPA...
-
Obuwie do jazdy..... mandacik
> Chyba w przypadku upośledzonej osoby. w podobnym stopniu co trzymany przez pasażera ołówek (przecie może dostać czkawki i dziabnąć nim kierowcę...
-
Obuwie do jazdy..... mandacik
> Ale wiesz, że sam ruch pojazdu już stwarza pewne zagrożenie w każdej chwili. Co roku ginie 3,5 > tysiąca osób w ponad 40 tyś wypadkach w Polsce. W sumie powinno się zaorać te drogi i zabronić > jeździć pojazdami silnikowymi. Dokładnie! Chodzić tylko pieszo i boso, bo klapek może się omsknąć i można nogę skręcić Dlaczego ludzie myślą tak "zero-jedynkowo"? Jak można porównywać gościa jadącego znad jeziora w japonkach, za dużych i jeszcze mokre nogi z np. mną kiedy jadę w skórzanych klapkach, dopasowanych do stopy, że niema mowy o zsunięciu! Do kolegi Furion, który nazywa taką jazdę szczytem debilizmu: ogarnij słownik stary, możesz komuś ubliżyć! Nie czuję się debilem! Rozumiem, że w ty jeździsz IDEALNIE i nie masz żadnych zachowań, które można krytykować!
-
Obuwie do jazdy..... mandacik
> but nie moze sie zsunac z nogi w trakcie jazdy > czyli odpadaja klapki i wszelkiej masci sandaly jakaś podstawa prawna, czy coś?
-
Pomoc techniczna Renault
Witam i proszę o pomoć! mam clio 2003r, wspomaganie kierownicy elektryczne i ... wyraźnie osłabło. wydaje mi się ,że jest ono progresywne i tak jakby wspomagało "na stałe" jak przy szybkiej jeździe (to tylko moje dywagacje). Potrzebuję jakiś informacji na temat. Czy jest tam jakiś sterownik , który "rozpoznaje" jak szybko jadę, czy jest to inaczej realizowane? Zastanawiam się ile mnie to wyszarpie... (a miałem sobie nowe radyjko sprawić ) Czy mogło to nastąpić w wyniku przegrzania silniczka i coś się zawiesiło.(intensywnie szkoliłem moją na placu manewrowym i po tym to się objawiło) Z góry dziękuję za ewentualną pomoc i pozdrawiam
-
lista "francowatych"
gdzieś już kiedyś ktoś zbierał dane , ale proszę bardzo Clio 1,5dci 80KM 3D błekit cyklad, Kwidzyn