Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

stilo_kielce

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez stilo_kielce

  1. Witajcie, dla tych którzy zawzięcie twierdzą, że zmiana oleju z mineralnego czy półsyntetyka na pełen syntetyk grozi rozszczelnieniem silnika dedykuje bardzo fajny artykuł. MIŁEJ LEKTURY
  2. > Mam złe wiadomości - sooooory > S&S wyłączyli w audikach bezproblemowo, na vw czekamy bo jest jakiś zonk - albo brak funkcji w > VAS-ie > albo S&S spięty jest z czujnikiem położenia lewarka - sami nie wiedzą. > Co dziwne, bo w audi też jest spięty a wyłączyć się da > Jak będę więcej wiedział napiszę. OK< czekam z niecierpliwością
  3. > Właśnie ten odgłos też dochodzi od tej obudowy, musze w takim razie zdjąć, zobaczyć czy pomoże. U nas w focusach III mieliśmy...50 takich przypadków Coś źle skonstruowali mocowanie tej osłony
  4. Miałem ten silnik w focusie, tyle żę 1.6 hdi 115 km. Miałem dziwne dźwięki, bo rezonowała mi plastikowa obudowa silnika (ta na górze). Po jej zdjęciu problem znikł. W ASO Forda powiedzieli mi że to "typowy" problem
  5. > Palucha uciąć sobie nie dam, ale jak sprawdzałem tego http://www.akuq.pl/ford-focus-1-8-tdci-2010r > po nr VIN to na 90% miał DPFa. W najnowszym motorze był poradnik o silnikach forda. Wyraźnie napisali, że wszystkie 1.8 TDCi w focusach i mondeo nigdy nie miały do końca produkcji filtra dpf!!!
  6. > Jakie płaskie wycieraczki polecacie. Fabryczne wytrzymały mi 3 lata. Kupiłem BOSCH AeroTwin i po > pól roku sa do wyrzucenia. Dbałem o nie, szwagier kupił w tym samym czasie te same jeżdzi > mniej ale też już widzi oznaki zużycia. W rajdówce mam Chińczyki z reala za 4,99 sztuka i dają radę. A do auta żony kupiłem polskie motguma za 35 zł komplet i też dają radę drugi rok.
  7. > Wiem tylko, ze z poziomu VAS. > Koszt to 0.4 rbg przy najbliższym przeglądzie czyli nie musi to być coś skomplikowanego. > Jak wrócą pierwsze auta dopytam. Super! Nareszcie konkretna odpowiedź na temat tego główny tego posta. Czekam na infor, z góry dziękuję
  8. > Jest > Dostałem przed chwilą info od naszego FM, że dostał zgodę od VW na stałe wyłączenie systemów > S&S w polówkach, golfach i passatach. > U dealera oczywiście. > BTW przepraszam, że odpowiadam na pytanie a nie bredzę o oponach i zawieszeniu Możesz dokładnie się dowiedzieć czy to ciężko/łatwo wyłączyć? Bo u dilera w Kielcach ciężko się o takie rzeczy doprosić, bo wmawiają człowiekowi że się nie da. Z góry dziękuję
  9. > Co za problem sie schylic i zobaczyc? a kto powiedział że tego nie sprawdziłem?
  10. > Ale w MK IV czy piszesz o innych modelach? we wszystkich modelach, w których było...1.8 TDCI
  11. > Belka jest tylko w najsłabszej wersji silnikowej- 1.2 TSI 105 KM, tak mi się coś kojarzy. W każdej > mocniejszej wersji powinien być wielowahacz. > EDIT: teraz widzę, że ujeżdżasz diesla 1.6, hmmm... No ciekawe Wydaje ci się. mam 1.6 tdi 105 KM i jest belka
  12. > twierdzą, ze jest wielowahacz czy ze jest zawieszenie niezależne? wielowahacz czyli niezależne
  13. > Zgoda. > O jakim modelu mowa?Jesteś pewien że wszystkie? > To chyba to samo co 115KM, a jeśli tak. To przy umiejętnym obchodzeniu się-pancerniak, tak jak > napisałeś. Wszystkie!!! Nigdy silnik 1.8 TDCI nie miał DPF. To jego niezaprzeczalny plus. Jak nie wierzysz zadzwoń do ASO forda
  14. > 115 wersja zamulona 140ki, 140,163 to psa > w mk4 nie ma juz tych badziewiastych tdci 115/130 rodem z forda > 1,8 tdci made by ford, ale to nalezy omijac > A co do tematu to wolalbym mazde 6 niz stary model forda. fordowskie 1.8 to też dobry silnik. Do końca wychodził bez filtra dpf. Ma żelwiną głowice i blok silnika, więc jest pancerną jednostką.
  15. > Wszystko właśnie zależy od ustawień. > W fordach gaśnie od razu, w toyocie nowej nie zawsze gaśnie, nawet jak silnik jest ciepły. U siostry w fiacie 500 na zimnym nie ma opcji żeby wyłączył się silnik. To samo jeśli jest upał i auto chodzi na klimie
  16. > Tak samo mam w nowym Kaszkaju 1.6 dci. > Samochod potrafi zgasnac na bramkach na autostradzie po 100 km jazdy 150-160 km/h, gasnie na zimnym > silniku przy -3 stopniach , na skrzyzowaniach, pod górkę etc. > Wyjatkowo irytujacy system, ktorego nie da sie wylączyć na stale. > Ja po 20 kkm mam juz wyrobiony nawyk wylaczania recznego za kazdym razem > W maluchu też trzeba było pamiętać o ssaniu Dokładnie. W aso powiedzieli że jak się ciecz chłodząca nie zagrzeje, to silnik się nie wyłączy, a tymczasem dzisiaj po odpaleniu w temperaturze -3 stopnie auta przejechałem ...1,5 km i silnik pod przedszkolem zgasł... To samo na każdym skrzyżowaniu i światłach. Dramat PS Zresztą w ASO Golfa nadal twierdzą żę w golfie VII generacji z tyłu jest...wielowahaczowe zawieszenie. A tym czasem jest belka skrętna Wielowahacz jest tylko z napędem 4x4 i najmocniejszych wersjach silnikowych
  17. > Smiesza mnie te polskie urban legends o schladzaniu turbin - ot tyle. > Popatrz jak sie uzytkuje samochody u zachodnich sasiadow i wyciagnij wnioski. Nie ośmieszaj się! To po co turbo timery ludzie montują w doładowanych autach? To też dla picu? I guzik mnie interesuje jak sąsiedzi tym bardziej zachodni eksploatują swoje turbiny. I tak po 150, 200 tysiącach te auta trafiają do Polski a tu przechodzą na dzień dobry remont turbo.
  18. > Jeśli da się to jakoś normalnie wyłączyć to na pewno powinno być to opisane w instrukcji tego > samochodu. Da się tylko wyłączyć guzikiem, ale na stałe się nie da,
  19. > Wnosisz po??? Nie wiem o co koledze chodzi. Turbina wymaga schłodzenia przed wyłączeniem. Fizyki nie oszukasz. Działanie systemu start&stop polegające na gaszeniu silnika bezpośrednio po ostrej jeździe na bank nie wyjdzie jej na dobrze
  20. > auto służbowe? Tak, nigdy nie kupiłbym wieśwagena...Mega przereklamowane auta
  21. > I co Ci sie stanie z ta turbina? Na zdrowie jej na pewno nie wyjdzie działanie systemu Start&Stop
  22. > Nie masz turbiny z płaszczem wodnym ? Bo słyszałem, że to standard tego nie wiem
  23. > jestem pewien, że tak choc niekonieczne zrobisz to w ASO. Poszukaj kogoś od kodowania VW System jest tak głupi, że nawet jak się pędzi autostradą i dojedzie do bramek, to mimo iż turbina kręci się jeszcze jak szalona to system...gasi silnik. Najwidoczniej wszystko zrobią producenci żeby kasę wyrwać później za naprawę turbiny
  24. Witam, od kilku dni jestem posiadaczem nowego golfa VII z silnikiem 1.6 TDI 105 KM, wyposażonego w system start&stop. System strasznie mnie denerwuje i chciałbym go na stałe zdezaktywować. Wiem ze mogę go wyłączyć przyciskiem obok drążka zmiany biegów, ale mam pytanie czy jest szansa na dezaktywację tego systemu na stałem poprzez złącze diagnostyczne? Z góry dzięki za pomoc
  25. Cena 200 zł plus wysyłka Zdjęcia dostępne TUTAJ

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.