Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

stilo_kielce

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez stilo_kielce

  1. > Jeśli chodzi o masę to ze schematu masa do silnika wycieraczek pochodzi z lewego przedniego punktu > w komorze silnika, pozostałe idą do przełącznika zespolonego. Przekaźnika jako takiego się nie > dopatrzyłem jedynie trzeba sprawdzić bezpiecznik nr 14 (servizi). > W razie potrzeby służę schematem Bezpiecznik jest okay. Silnik chodził bez problemu. Nie wiem co jest grane...
  2. Witajcie, jak jest rozwiązane sterowanie wycieraczkami przednimi w cc sportingu? Bo wczoraj działały, a dzisiaj już nie. Bezpiecznik sprawny. Czy czasem nie są one na jakimś przekaźniku, a jeśli tak, to gdzie go znajdę? Z góry dziękuję za pomoc PS Me3chanik wyjmował skrzynie i po jej włożeniu i dojechaniu do domu okazało się że nie mam wycieraczek. Czy mogli coś odłączyć, jakąś masę albo coś?
  3. > ale mnie sie nie chce ale kurde i tak musze przód demontować bo mi auto z lawety spadło i co > ciekawe strat zero Jak to spadło?
  4. > Najprościej będzie Ale jabyś był w garage, i się nudził to nakręć filmik. Może być komórką
  5. > wpadłbys obczaic i tyle piwko sie napijem za tą tasme co ci ją wyśle lub wysłałem nie pamietam No chyba tak zrobię, a tym bardziej że już dawno u ciotki nie byłem w Jastkowicach:)
  6. > ja mam koszyk alu i wyżłobienia nie ma Czuczu miałem cię już wcześniej o to poprosić. Czy jak będziesz w garażu, to możesz nakręcić filmik z pracy , skoku lewarka z zamontowanym short-shifterem? Bo sam będę chciał go założyć, ale wolałbym najpierw zobaczyć jak to chodzi. Pozdro
  7. Dołączam do grona zadowolonych użytkowników poliuretanów. Ja na razie kupiłem zestaw do stabilizatora i na pewno już niebawem dokupię komplet na przód i tył. Kałuża jak mi montował poli, to chwalił wykonanie i odlew. Tak trzymać
  8. > no a mój kolega z gsmp ci powie ze bacci jest do d... i sie psuje szkoda 8 tysiecy Kto ma bacci w gsmp?
  9. > smar w komplecie Smar dodają w komplecie?
  10. > tak wystarczy zwykły tawot, czy jak to zwał?
  11. Zakupiłem dzisiaj taki komplet poli do staba http://www.strongflex.vot.pl/index.php?p...d=1〈=pl PS Czy tez trzeba to smarować przed pierwszym montażem żeby nie skrzypiało ????
  12. > śrubka z dziurką do smarowania np smarem Już doczytałem w poście wyżej, ale dzięki
  13. > chyba gdzies w tym wątku byly foty Dzięki, znalazłem
  14. > kalamitki wkrecasz (wspawujesz) po to aby nie trzeba było wyciagac i smarowac poliuretanów smarem > co jakiś czas. wszystko po to aby zawieszenie nie skrzypiało Oki, kapuję PS Ma ktoś z userów taki patent już zrobiony? Można poprosić o foto?
  15. Czuczu o co kaman z tymi "kalamitkami" przy poliuretanach?
  16. Szybkie pytanko, jak chcę kupić komplet poli do stabilizatora, to muszę zamówić: 2 x Tuleja stabilizatora, SPORT oraz 2 x Tulejka łącznika stabilizatora, SPORT czy dobrze kminę? http://www.strongflex.vot.pl/index.php?page=shop.cart&option=com_virtuemart&Itemid=1 I czy mamy na hasło AK jakąś zniżkę?
  17. Dzisiaj przyszła przekłądnia. Podobno miała być igła, i tak też wygląda na fotkach. Dałem za nią nie mało (350 PLN), ale mam nadzieję że było warto PS Czy na podstawie fotek i numeru seryjnego, możecie mnie utwierdzić w przekonaniu, że to przekładnia w wersji pod wspomaganie? Jak by ktoś jeszcze był chętny na te przekładnie, to polecam sprzedawcę z Otwocka. Ma je w cenach po 299 i po 349. Ja wziąłem tą droższą i rzeczywiście->stan igła KLIKEN
  18. > Też ją wynalazłem i zamówiłem, sprzedający twierdzi że to na 100% ta do wspomagania. Jak przyjdzie > to sprawdzę i dam znać na forum No to wiem kto mnie uprzedził. No nic, był kolega szybszy. Ja poczekam na oryginał, ale za 350 + wysyłka
  19. Przeanalizowałem wszystkie za i przeciw i doszedłem do wniosku, że jak mam płacić 260 zł za samą przekłądnię, to kupiłem za 350 komplet przekładnia+drążki+nowe końcówki. Wszystko z pierwszego montażu. Przebieg symboliczny, około 3 tysięcy kilometrów. Ciekawe czy to prawda PS A swoją drogą, to sprzedawca z Otwocka nieźle zarabia na tych maglach. Kiedyś sprzedawał za 250, później 299, teraz 349. W rozmowie stwierdził, że to z powodu kursu euro. Niech mu będzie, liczę że to rzeczywiście będzie stan igła
  20. > Mógłbyś zarzucić linka do tego gościa? http://allegro.pl/fiat-seicento-przekladnia-kierownicza-wspomaganie-i1465248988.html Tu jest ta przekładnia za 260 PLN
  21. > Jeśli rzeczywiście okaże się, że jest taka jak trzeba to dobra cena. > Ta przekładnia o której pisałem niestety została sprawdzona i jest taka sama jak z mojego seja > czyli bez wspomagania Kazałem im sprawdzić i twierdzą że jest w wersji pod wspomaganie. Więc jak przyjdzie to się okaże. PS Dzięki za sprawdzenie
  22. Znalazłem, na allegro gościa, co sprzedaje nowe przekładnie kierownicze w wersji pod wspomaganie za 260 zł. Zamówiłem, zobaczymy
  23. > http://moto.allegro.pl/maglownica-fiat-seicento-pod-wspomaganie-igla-i1452997524.html Kupię od niego może, ale na razie strasznie mnie wkurzył. PS Kupię jak wpłyną pieniążki za sprzedane oponki, bo tyły ostatnio mam straszne Ile trzeba zabulić za wymianę przekładni?
  24. > Przekladnia jest juz zamontowana w mojej rajdowce i jest wszystko dzieki jeszcze raz Od kogo w końcu kupiłeś ta przekładnie?
  25. Czy idąc kolegi tropem myślenia, ta przekładnia nie jest z anglika? ALLEDROGO

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.