Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

bas

R.I.P.
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez bas

  1. > będzie głośniej i wydajniej Ale i później będzie się włączać. Nie znam konstrukcji w tym modelu, ale w szanujących się markach pierwszy bieg wentylatora jest sterowany przez przekaźnik, z którego kabel idzie do rezystora a z niego do silnika. Pozdrawiam BAS
  2. > a DYNAGEL 2000? Jeden pies. Pozdrawiam BAS
  3. > Czy cokolwiek innego? > Jezeli cos innego to co warte jest polecenia? STP, Glixol, Petrygo, kwestia co dostaniesz w najlepszej cenie. Pozdrawiam BAS
  4. > od kiedy to wymiana napędu rozrządu skutkuje wymianą płynu? Bo kolega pewnie ma pompę wody napędzaną przez pasek napędu rozrządu i zamierza ją wymienić, więc musi zlać płyn. Pozdrawiam BAS
  5. bas odpowiedział chris_66 na temat - Motokącik
    To se ne da. Upchniesz 1 rower (więcej nie da się podeprzeć z boku). Pozdrawiam BAS
  6. > no ale właśnie patrzyłem po schemacie no i czujnik od położenia wału idzie do sterownika silnika > biało- czarnym kablem no i w ten jest wpięty szary od gazu Gdyby był wpięty CPW a w sterowniku od LPG ustawiony jako cewka to pokazywałby wartości z czapy. Pozdrawiam BAS
  7. > powiem Ci tak: > podczas hamowania silnikiem obroty wcale nie spadają dopuki nie dotknę pedału gazu wtedy pokazuje > już rzeczywiste 10 minut roboty i masz przełączone, nie ma o czym deliberować, trzeba sprawdzić. Pozdrawiam BAS
  8. > no więc tak: > okazało się że czujnik miał dobrze wpięty tylko źle wprogramowany przeprogramowanie nic nie dało;/ > ponadto sprawdziłem ciśnienia delta podczas jazdy no i nie spada poniżej tych 700mbar > no i rozkładam ręce Czy wciąż obroty w rzeczywistości spadają szybciej niż P&D pokazuje? Jeśli tak to przepiąć się w CPW i dostosować ustawienia. Pozdrawiam BAS
  9. > no podpiołem dzisiaj cruza i ten w którym nie ma problemów sygnał obrotów na z czujnika położenia > wału Dobry wybór. Pozdrawiam BAS
  10. > skoro całka to 75% wartości Przy OC 100%. Zrób to bezgotówkowo lub na fakturę i spokojnie poskładasz do 100% wartości. Całkę pewnie zrobią bo policzą po cenach ASO. Pozdrawiam BAS
  11. > Cześć, > Sytuacja śmieszna, ale prawdziwa W marcu byl u mnie znajomy z firmy pochodzący z Rosji i tenże > pożyczonym przeze mnie samochodem wyłapał mandat od ITD, dopiero dzisiaj doszło pocztą. > Co zrobić w takim przypadku? Podać jego dane. > Podanie jego prywatnych danych pewnie będzie uznane za próbę oszukania > organów ścigania, ale jak to jest naprawde? Tylko, że to oni muszą Ci udowodnić, że kłamiesz. Pozdrawiam BAS
  12. > Dobrze ale jeśli jest jakiś błąd np. wtyczka zaśniedziała itp. to czy kontrolka nie powinna świecić > się od początku cały czas? U mnie wygląda to tak jakby system zastał sprawdzony( świeci się w > tedy kontrolka ) , system jest OK ( gaśnie kontrolka) a po chwili jakby przekaźnik "puścił" i > znowu jest zaświecona kontrolka . Właśnie dla tego chodzi mi po głowie ten przekaźnik , wiem > że bez skanera nie wiele można wywnioskować . Jesteś marzeniem handlarza. Słyszałeś kiedyś o podłączaniu kontrolek od poduszek równolegle z kontrolkami abs czy ładowania? Robi się to po to, żeby kontrolka zapaliła się i zgasła, gdyby wcale się nie zapalała to by znaczyło, że ktoś wyciął diodę/lampkę. Jak układ jest sprawny to kontrolka przy rozruchu zapala się i gaśnie, jak układ jest uszkodzony to kontrolka zapala się, gaśnie i ponownie się zapala, ale już nie gaśnie. Pozdrawiam BAS
  13. > nie w rzeczywistości no to poprostu schodzą normalnie a w programie zatrzymują sie po drodze > przykładowo przy dodaniu gazu do podłogi i puszczeniu obroty silnika są już ok 1000obr/min a w > programie przez chwilkę ok np 3tys obr/min tak jak pisałem nie schodzą te obroty w programie > płynnie tylko tak "skokowo" To zacznij od tego, ja bym przepiął się w CPW a następnie zmienił ustawienia w P&D. Pozdrawiam BAS
  14. > to akurat patrzyłem i obroty widzi tylko przy schodzeniu z obrotów zatrzymuje się i tak stopniowo z > takim opóźnieniem spadają te obroty ale nie spadają do zera nigdy Czy tempo schodzenia z obrotów jest identyczne w oprogramowaniu i w rzeczywistości? Pozdrawiam BAS
  15. > sygnał obrotów w programie jest ustawiony: "sygnał cewki" Podłącz komputer (P&D) i zobacz czy przy opisywanej przegazówce i/lub przy schodzeniu z wysokich obrotów, nie gubi obrotów. W Stilo miałem podobne jaja, gubił sygnał obrotów i potrafił zgasnąć, okazało się, że branie sygnału z cewki, było kiepskim pomysłem, trzeba brać z Czujnika Położenia Wału. Albo jest to urok Stilo albo tej instalacji, wydaje mi się, że podczas cut-off Stilo nie podaje iskry, więc nie ma sygnału, możliwe, że u Ciebie jest podobnie. Pozdrawiam BAS
  16. Udało Ci się zmusić mnie do przejścia się do samochodu. > a w którym miejscu to znaleźć w programie sequent P&D? Ustawienia > Przełącznik > Zaawansowane. > jeszcze mi sie przypomniało że czasem sie przełączy na postoju jak gwałtownie wcisnę pedał gazu > oraz jak jadę np. na 3 biegu i obroty są ok 5000-5500obr/min i zdejmę nogę z gazu i po chwili > dodam do podłogi to za każdym razem wyrzuca gaz. Skąd brany sygnał obrotów? Pozdrawiam BAS
  17. > ciśnienie gazu na wolnych obrotach 1.5bar A sprawdziłeś coś tak prozaicznego jak max obroty? Pozdrawiam BAS
  18. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > danke > zatem musze zasilic komus kabone na allegro Na upartego możesz zrobić przełącznik (musisz przełączać jednocześnie 2 piny), schemat jest na stronce, do której dałem Ci linka, ale chyba lepiej kupić adaptery. Pozdrawiam BAS
  19. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > a masz rozpiskę pinów pod ten kabel? Mas opisane na początku tego tematu. W skrócie: Linia K to ta, która standardowo idzie do 7 pin. Pozdrawiam BAS
  20. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > a masz takie dla 1.4 16v ? Tu masz wszystko. > btw... mam jeszcze ten drugi slawny kabelek VAG/KKL z przelacznikiem 1/3/5 ..costam... moze tym sie > to da obgonic ? Silnik oraz ESP/ASR/ABS idzie na zwykłym ELM'ie, reszta wymaga adaptera A3, na VAG'u nie pójdzie. Pozdrawiam BAS
  21. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > niestety GP 1.4 wywala faila w chwili kiedy chce uzyc standardowego kabla ELM ktory sprawdza sie > w stilo. Podczas polaczenia do GP krzyczy zeby uzyc jakiejs przelotki do kabla Nie jakiejś tylko adaptera A3, tam jest HS CAN. Pozdrawiam BAS
  22. > Jak się pcha na biegu to obraca się rozrusznik? Palnąłem dużą głupotę przez skrót myślowy.Przepraszam. Jak mu nie wraca bendix to się pewnie odsunie. Pozdrawiam BAS
  23. > raczej ale moge sie mylic, wszystko polaczone jest razem, obroty + predkosc Tempomat nie bierze żadnych danych z zegarów. Albo zegary głupieją bo dostają bzdury z sieci CAN i wtedy jest związek prędkościomierza z niedziałaniem tempomatu albo kolega ma jakieś, niezwiązane z prędkościomierzem, błędy w ECU silnika. Pozdrawiam BAS
  24. > Pchnalem go na luzie te 2m i odpalil jakby nigdy nic. Rozrusznik po regeneracji 2 dni temu bo > myslalem ze on jest przyczyna Chodziło mi o pchnięcie na biegu, żeby obrócić rozrusznik i wtedy spróbować odpalić z rozrusznika. Pozdrawiam BAS
  25. Jak następnym razem nie odpali to zapnij 5 bieg i spróbuj go kawałek popchnąć, jak pomoże to rozrusznik. Pozdrawiam BAS

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.