Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

bas

R.I.P.
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez bas

  1. > Witaj. > Dzięki za zdjęcie. Proszę bardzo. > Mieszkam na Bałutach. Mieszkam na Julianowie przy parku. > Póki co mój sąsiad jest w stanie podpiąć tylko jak pisałem wcześniej Jego > wtyk nie pasuje do gniazda w Bravie. > Pokażę Mu to zdjęcie i się zrobi przejścióweczkę. Na Piłsudskiego przy Niciarnianej, jest sklepik gdzie kupisz gotowy za kilkanaście zł. W tym miejscu, są drzwi, wchodzisz, chyba na piętro. Pozdrawiam BAS
  2. Proszę: W której części Łodzi mieszkasz? Jak coś to mam potrzebny sprzęt i oprogramowanie. Pozdrawiam BAS
  3. > Czy mógłbyś mi napisać jak to wygląda w 1.6 16V 103 km. Czy do wymiany potrzebny jest kanał? Teoretycznie tak, w praktyce jak nie masz gigantycznej głowy i auto nie ma zrobionej gleby to spokojnie dasz radę się podczołgać. > czy > tylko powykrecam osłony W 1.6 103KM nie ma środkowej osłony, więc nic nie trzeba zdejmować. > i jakoś do niego dojdę ? On siedzi pod kołem pasowym wału korbowego, więc nie ma problemu. > trzeba go jakoś specjalnie ustawić, tzn. > odległość od koła? Da się go włożyć tylko w jeden sposób, siedzi na 1 śrubce, nie ma tu żadnej filozofii. Odkręcasz śrubkę, wyjmujesz stary, wkładasz nowy, wkręcasz śrubkę i po sprawie(oczywiście trzeba jeszcze odpiąć stary od wiązki i wpiąć nowy, ale to chyba oczywiste). > z góry dzięki za info Proszę bardzo. Pozdrawiam BAS
  4. bas odpowiedział bamaj na temat - Stilo
    > Manualna klime? Jak mam tego dokonać? Przepraszam, ale opisane objawy pasują/są typowe dla klimatyzacji automatycznej. Nie przyszło mi do głowy, że manualna też tak potrafi. Rozumiem, że dzieje się tak, mimo wychłodzenia kanałów(upłynięcia pewnego czasu pracy klimatyzacji)? Pozdrawiam BAS
  5. bas odpowiedział bamaj na temat - Stilo
    Na początek, zrób kalibrację. Pozdrawiam BAS
  6. > lakier w stanie srednim (jakies male obtarcia, ryski > - wiadomo po tylu latach bez odswiezania). Przelecieć całość pastą tempo, wnętrze wysprzątać, ludzie kupują oczami. Pozdrawiam BAS
  7. bas odpowiedział mati6630 na temat - Gaz na ulicach
    Mam głupią teorię, niczym sensownym niepopartą, ale może jest tak, że w upały, gaz w butli ma wyższą temperaturę i szybciej/łatwiej się rozpręża? Pozdrawiam BAS
  8. bas odpowiedział exor na temat - Motokącik
    Czy autko jeździ na LPG? Pozdrawiam BAS
  9. bas odpowiedział czajnior na temat - Motokącik
    > Chciałbym to zatrzymać żeby nie poszło mi pęknięcie po całej szybie i abym mógł w miarę spokojnie > wrócić z wakacji w Chorwacji. W dzień gorąco, w nocy chłodniej, szyba pracuje i sobie pęka. Zostaw jak jest, nie masz sprzętu ani wprawy, jak coś źle pójdzie to może się skończyć pajączkiem na całą szybę. Pozdrawiam BAS
  10. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > I co z tego skoro na karcie są litery i cyfry a do programu można wpisać tylko cyfry... > Ja tego nie rozwiązałem Kod elektroniczny zawiera TYLKO cyfry, kod mechaniczny faktycznie zawiera litery, ale rozmawiamy o kodzie ELEKTRONICZNYM. Pozdrawiam BAS ps. Obrazek znaleziony w internecie.
  11. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Z ceną pojechałeś, bo jakieś pół roku temu znajomy za 150zł. miał u nich taką usługę. ZTCP kiedyś chcieli 450zł. Pozdrawiam BAS
  12. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Nie da się tego odczytać przy użyciu któregoś kabla, programu ?? Da się, potrafi to firma Ko-car z Tych, kosztuje to 450zł. > Bo karty kodowej oczywiście nie mam > Chyba że da się włączyć "mryganie" kierunków przy otwieraniu/zamykaniu auta ? Po aktywacji > tempomatu migacze umarły i nic nie świeci Umarły przy osiowaniu proxy. Jeśli posiadasz licencję na MES to możesz poprosić Yaniego(autor MES), żeby przygotował taki patch dla Ciebie, który to włączy bez kodu, ale nie wiem czy będzie mu się chciało. Pozdrawiam BAS
  13. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Czy ktoś z Kolegów może mi podpowiedzieć skąd mam to odczytać bądź gdzie znaleźć ?? Jemu chodzi o tzw. kod elektroniczny, który znajdziesz na niebieskiej karcie kodowej, którą dostałeś przy zakupie samochodu, jeśli nie masz karty to możesz dostać duplikat w ASO za ~200zł. Pozdrawiam BAS
  14. > Niedostępne są takie części w ASO. A pytałeś? ASO Fiat ma takie części w ofercie. Pozdrawiam BAS
  15. > To i tak 25% ceny w ASO w Warszawie. > Jak się nie uda inaczej, to chyba trzeba będzie poszukać jakiejś cioci za gramanicą. A pytałeś w ASO o cenę części "fabrycznie odnowionej"? To co Marek pokazał to właśnie taka część(Remanufactured). Pozdrawiam BAS
  16. Klimatronik działa Ci po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki? Widziałem taką AR147, skończyło się wymianą BC. Pozdrawiam BAS
  17. bas odpowiedział kurian na temat - Stilo
    > chyba od nowości nie. Jak odpowietrza się sprzęgło? Lekko wysuwasz do góry zawleczkę, pociągasz do siebie rurkę i leci płyn(grawitacja robi swoje). Warto zadbać, żeby w zbiorniczku płynu hamulcowego był max poziom płynu a pod wypływający płyn podłożyć szmatę. EDIT: W (M)JTD CHYBA nie ma zawleczki(w 1.6 jest), chyba odkręca się odpowietrznik. Pozdrawiam BAS
  18. bas odpowiedział MarekSz na temat - Motokącik
    > Na pusto waży troszkę mniej, 42-24=18 > ale to nie zmienia faktu, Zastosowałem uproszczenie, w tym przypadku 2t są bez znaczenia. Pozdrawiam BAS
  19. bas odpowiedział MarekSz na temat - Motokącik
    > To prawda, na 20 ton nie ma mocnych. 20 ton to on waży na pusto, jak bierze 33 palety to może ważyć 42tony(jeśli nie jest przeładowany). Pozdrawiam BAS
  20. > Gazeta Wyborcza informuje że we Francji nie można zarejestrować najnowszych Mercedesów A, B i SLK. > Mają one układ klimatyzacji A skąd wiadomo, że dany samochód ma klimatyzację? Klimatyzacja stała się obowiązkowym wyposażeniem? > Czy Ci zieloni nie mogli by trochę przystopować? Tą zabawę dla idei uprawiają dzieciaki a kierują nimi dorośli, dla których jest to zwykły biznes. Jak zwykle chodzi o kasę. Pozdrawiam BAS
  21. > jak to zmierzyć? łopatologicznie proszę mi powiedzieć gdzie przyłożyć miernik Na akumulatorze, przy pracującym silniku, powinno być 13,8-14,4V bez względu na obroty i obciążenie. Pozdrawiam BAS
  22. Quote: W sobotę późnym wieczorem łódzcy strażacy gasili nietypowy pożar... Skoro nietypowy to jednak nie jest "masowe zjawisko". Pozdrawiam BAS
  23. bas odpowiedział czajnior na temat - Motokącik
    > Czyli A1 jest od granicy do Pyrzowic. Potem z Piotrkowa do Lodzi i potem z Torunia do Gdanska, czy > jeszcze jakis odcinek jest zrobiony? Łódź - Kowal a właściwie Stryków - Kowal. Pozdrawiam BAS
  24. Obym się mylił: panewki. Pozdrawiam BAS
  25. bas odpowiedział HARDTECHNO na temat - Stilo
    > Problem z rezystorem występuje tylko przy połączeniu z linią CAN .Z silnikiem z rezystorem ,czy bez > powinieneś się połączyć. Tylko CAN. Pozdrawiam BAS

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.