Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

bas

R.I.P.
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez bas

  1. > Czyli tankujemy jak normalnie ale zasięg ze 3x mniejszy To nie o to chodzi. Dlaczego iPod odniósł taki sukces, zwłaszcza w USA? Bo był modny, podobnie jest z tym, jeśli jeździsz takim autkiem to jesteś trendi-dżezi-co tam sobie wymyślisz. Pozdrawiam BAS
  2. > Czy tak powinno być? Tak. Pozdrawiam BAS
  3. bas odpowiedział kukcio na temat - Stilo
    > A katalizatora nie zarżniemy ? Hmm, gdyby odłączyć wtyczkę od wtryskiwacza... Pozdrawiam BAS
  4. Do samego silnika albo ELM 327 albo VAG kkl(optymalnie z przełącznikiem). Pozdrawiam BAS
  5. Kliken Pozdrawiam BAS
  6. bas odpowiedział kubapies na temat - Stilo
    Na początek rozłączyć i przeczyścić złącze drzwi-nadwozie. Pozdrawiam BAS
  7. > Topic daję tu gdyż dotyczy praktycznie każdego auta i nie tylko Stilo. Przyda się każdemu. Idź z tym na kącik Stilo, temat siadania sprężyn jest na kąciku wałkowany od dawna. Pozdrawiam BAS
  8. > A czy przypadkiem maska od 5d nie jest inna od tej z 3d? Może właśnie dlatego nie leży tak jak > powinna Jest taka sama, różnią się lampy, zderzak i błotniki. Pozdrawiam BAS
  9. bas odpowiedział kukcio na temat - Stilo
    > W Czechach cena w sklepach online od 125 zł do 235 zł w zależności od marki, jakieś SKV do Bosch. Obstawiam 160zł za diagnozę, 380zł za cewkę, 60zł za robociznę. Pozdrawiam BAS
  10. bas odpowiedział kukcio na temat - Stilo
    > Wiesz, żebym był w domu to już bym wszystko sprawdził, a wozić majdan narzędzi to nie wypada w tych > czasach. Teraz siedzę w hotelu i czekam jak jutro serwis aso fiat mnie skasuje, oby po ludzku. Alledrogo, ciekawe ile Cie skasują. Pozdrawiam BAS
  11. bas odpowiedział kukcio na temat - Stilo
    Podmień cewkę z innym cylindrem, sprawdź błąd i będziesz wiedział, ale zwykle chodzi o cewkę. Pozdrawiam BAS
  12. bas odpowiedział adimali na temat - Stilo
    > Kupiłem sobie właśnie taki ELM w Chinach. Moduł w FES łączy się tylko z ECU auta ale juz z body nie > chce. Wywala komunikat o słabym połączeniu. Wiem że z poduszkami się nie połączę ale czemu z > resztą nie mogę? W programach na androida pokazuje jakieś herezje typu 200 obr/min na biegu > jałowym. OCB? W wątku o FES/MES wyszukaj frazę "problem rezystora". Pozdrawiam BAS
  13. > Miałem trochę pietra, Przy sprawnym układzie 10% nie robi różnicy, jak będzie za duże ciśnienie to presostat wyłączy układ. Pomijam, że nie wierzę, że te maszyny są super dokładne w odmierzaniu ilości(wagi) czynnika, więc równie dobrze możesz mieć +5% jak i +15%. > wcisnęli dwa razy więcej gazu niż potrzeba - musiało strzelić. Przy błędzie P0530 "wartość zbyt wysoka" sprawny presostat nie pozwoli włączyć sprężarki, ale dwa razy więcej mogło samo z siebie okazać się szkodliwe i zawór bezpieczeństwa upuścił. Pozdrawiam BAS
  14. > I tam dla Lanosa jest 720+/-20 (a nabili 770g) Może być, nic mu nie będzie. Pozdrawiam BAS
  15. bas odpowiedział adimali na temat - Stilo
    ELM327+adaptery oraz VAG kkl do poduszek. Wszystko opisane w wiadomym wątku o FES/MES. Pozdrawiam BAS
  16. Jakie są błędy w ECU? Pozdrawiam BAS
  17. > myslalem o czystym bez IMO... Problem polega na tym, że za czyszczenie ECU trzeba zapłacić. Pozdrawiam BAS
  18. > ecu do sprawdzenia, jak masz dojscie do ecu podmien i sprawdz wtedy co sie dzieje... A co z immo? Musiałby mieć czyste ECU albo komplecik. Pozdrawiam BAS
  19. Spróbuj naładować porządnie akumulator. Pozdrawiam BAS
  20. > Dla niektórych gorsza wiadomość ,że tylko w wersji zarejestrowanej Akurat mam dożywotnią licencję, więc... Od czasu wprowadzenia na rynek wersji płatnej, nowe moduły są dostępne tylko w wersji płatnej, umówmy się, że Yani musi z czegoś żyć a pozyskiwanie danych i testy, nie są za darmo. Pozdrawiam BAS
  21. Jak w temacie. Pozdrawiam BAS
  22. Zastanawiałeś się jak jest zbudowany dach? Nie wiem jak to dokładnie wygląda u Ciebie, ale zdaje się, że masz na dachu maskownice idące po obu bokach dachu, pod nimi jest przyspawane/zgrzane poszycie dachu, generalnie wymienia się ten element i po sprawie. Inna sprawa co na to Twój ubezpieczyciel. Pozdrawiam BAS
  23. > na papierze wygląda to tak, że 1600 ma ok 10 s do setki, By Fiat bo by GM ma tyle samo co 1400. Pozdrawiam BAS
  24. > assistance, PZU na Polskę PZU na Europę. Pozdrawiam BAS
  25. > A co z 1.8? Ma wariator... Pozdrawiam BAS

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.