Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

73Marcin

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. > 600pln. Fajnie nas tutaj .... ktoś musi zapłacić za darmowa wymianę za oceanem
  2. > Pracodawca ma prawo ukarać pracownika karą finansową (coś w stylu mandatu) za nieprzestrzeganie > przepisów BHP. A przekraczanie prędkości spokojnie można pod to podciągnąć tylko pytanie było inne: Quote: czy pks czy polski bus może byś łapany na radar przez swoje firmy może czy nie?
  3. > tylko tym, którzy zdają wg aktualnych przepisów. Nabytych praw nikt zmieniał nie będzie. no nie tak do końca kolega ostatnio zmieniał miejsce zamieszkania, prawko robil przed 1990 i dostał nowy kartonik z data waznosci oraz wbita data waznosci uprawnien na ten sam dzień co waznosc kartonika
  4. > zmienia się ważność kartonika, nie uprawnień - ile razy jeszcze to trzeba powtórzyć żeby dotarło? > tzn, że nie robisz badań tylko zmieniasz kartonik na taki z aktualnym zdjęciem. oczywiście, tylko poza data waznosci kartonika wpisują tez date waznosci uprawnien
  5. > A ile to kosztuje, bo podejrzewam, że w przypadku np. przyczepki do samochodu może to nie mieć > sensu ekonomicznego nie wiem, cen nie znam sadze, ze opłacalne bardziej dla samochodow
  6. dlatego powstają firmy, które rejestrują takie autko np. w Czechach a potem jest ono sprzedawane Tobie - wszystko na legalu
  7. > Sylen robiony przez/dla orlenu w tym roku strasznie capi.Jak najgorsze scierwo. > Zawidolem sie,bo zawsze bralem tylko produkty orlenu i dopiero w tym roku wynikla lipa. te z Orlenu nie capią tylko ładnie bimberkiem daje
  8. > Ktoś ma jakieś bliższe informacje? > Z tego co googlałem - dojdzie tylko teoria o "ekodrajwingu"? i będziesz musiał ją obowiązkowo znać i zdać pozytywnie.
  9. > Ja kupię, jak wpadną na to, żeby w dachu i masce wbudować fotoogniwa ładujące akumulatory z nieba > . no to zaraz kupisz, ale nie Tesle klik
  10. 73Marcin odpowiedział Igorek na temat - Motokącik
    > Albo dowód, że sam przekraczał prędkość godzinę przed wykroczeniem tylko, ze gps nie pokaże kto prowadzil
  11. wykonales tzw ctrl+alt+del czekaj teraz tylko na niebieski ekran
  12. > Nie. To twoim obowiązkiem jest dopilnować, by auto było zarejestrowane, a nie TU TU powinno sprawdzić dokumenty auta
  13. > Czytałeś OWU? Żeby ubezpieczenie było ważne, pojazd musi być zarejestrowany czyli ubezpieczyciele sami lamia swoje postanowienia w OWU?
  14. > nooo o 4 lata wydłużą maksymalnie to co i tak ma nastąpić... Oczywiście ,że diesle nie znikną ... > ale bedą miały tyle systemów usuwania sadzy,że będą kosztowały 2x więcej niż silniki benzynowe > ... i sprzedaż zmaleje znacznie, a w Polsce do 0 to jest na dzień dzisiejszy do 2024r. nie sadze, żeby politycy niemieccy "zamordowali" swoje ikony motoryzacji
  15. chyba jednak jeszcze nie koniec klik

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.