Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Codename47

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Codename47

  1. Codename47 odpowiedział odpowiedź w temacie BMW
    > Heloł > od pewnego czasu jestem tu, zeby wspomoc Collibra, wiec witam wszystkich > Jako, ze to bardzo kulturalny i merytoryczny kacik, nie sadze, zebym mial tu cos do roboty > BMW4Life witam
  2. > Elbląg - przy salonie Toyoty mialo moze tablice ze slaska ?
  3. Codename47 odpowiedział pionow na temat - BMW
    > Widzę tu mnóstwo znajomych ryjków z Centomanii Pora na mnie. Taką oto sobie zabaweczkę kupiłem na > letnie weekendy. > Stan blacharski raczej słaby ale nie tym się kierowałem. > Motorek super zdrowy - 3,5 litra z e34. Bardzo fajnie się jeździ hehe no to gratki.
  4. Codename47 odpowiedział Roswell na temat - Motokącik
    > Co możecie powiedzieć o tym aucie ? > Jak wyglądają koszty utrzymania i dostępności części, jakie spalanie ? > Jakieś typowe wady i usterki ? > Ten model występował tylko z silnikiem 3.5 V6 i automatyczną 4 biegową skrzynią ? > Gaz zniesie ? > Mniej więcej o taki model chodzi: > http://otomoto.pl/honda-legend-2000r-ka9-ladna-legend-C25013706.html jesli chodzi ci o ten konkretny model z linka to zalatuje ulepem. cala lewa strona ma inne kolory i szpary nie pasuja.
  5. Codename47 odpowiedział Piotrunio na temat - BMW
    > Czyli nie ostateczny klasyczny pad, tylko takie załączanie - wyłączanie jak u mnie? A próbowałes > może czyścic styki? Czy przeszedłeś bezpośrednio do rozwiązania ostatecznego? probowalem. rozkleilem tego jeza z tylu , przelutowalem i..... chodzil caly czas na maxa :D wiec po 2 dniach nowego kupilem, cos kolo 50e mnie to wyszlo
  6. Codename47 odpowiedział Piotrunio na temat - BMW
    > PDC, jak działa, to działają wszystkie czujniki, jak nie działa, to nie działa żaden > Jeśli mnie wzrok nie mylił, to "jeż", a właściwie jego elektronika, jest zalana lakiem, czy czymś > podobnym, nie widać na nim żadnych uszkodzeń, ba, nawet kurzu na nim nie było. Myślę że gdyby > chodziło o jego uszkodzenie, to bardziej realne są "zimne luty", które czasem kontaktują przy > wstrząsach podczas jazdy. W tej chwili plan jest taki, żeby oczyścić wszystkie połączenia, co > nie zaszkodzi, a w związku z tym interesowała mnie ewentualna konieczność odłączenia > akumulatora jeza u siebie wymienialem jakis czas temu bo stary zaczol sobie zyc swoim zyciem, wymiana pomogla
  7. > przemyślcie temat 2x > mały przykładzik ile kosztują PIERDOŁY do tego auta w ASO, a niestety zamienników nie ma > - zawór ogrzewania (kawałek plastiku co się kręci w koło) > - kawałek rury między termostatem a pompą wody > - 2 oringi (nietypowy wymiar) > - sitko do baku > - nakładka na pedał > - 3 centymetrowy kawałeczek listwy bocznej > uwaaaga - 636zł (i to wysyłkowo, na miejscu w ASO - 800zł) powinienes sie cieszyc ze w ogole mozna dostac czesci do starego bmw
  8. > Takie coś mnie wyprzedziło na trasie w czwartek porsche 912 pewnego pana z chorzowa. odrestaurowane w oriwol auto serwis ,bytom
  9. > W linku jest opis. Jakis wandal go porysowal. polska wlasnie :/ nie daj innemu miec lepiej niz ty sam....
  10. > wydech był opuszczony tylko - zresztą już kazałem im czyścić co pobrudzili. Szczerze mówiąc nie > wiem dokładnie czym to pryskali > wiem że przy piaskowaniu wyleciały 4 dziury i musieli spawać aha . no jestem ciekaw piaskowales podloge ? dowiedz sie co to masz tam polozone bo jestem ciekaw bo jakis czas robilem taki sam zabieg u siebie ale bez piaskowania
  11. wydech demontowales do tego zabiegu ? czym to zrobione?
  12. > Sorki za jakość, ale nokią nocą robione. piekne
  13. Codename47 odpowiedział maagog na temat - Motokącik
    > Wrażenia? lepsze niz po przejazdce astonem martinem chociaz dzwiek astona za to wrazenia z wsiadania do tego cuda bezcenne :D mial taka klatke w srodku ze ja (80kg 180cm) mialem problemy z wsiadaniem, ale jak juz wpadlem w fotel to nie chcialem wychodzic
  14. Codename47 odpowiedział maagog na temat - Motokącik
    > Samochod idealny. > Na allegro niestety nie znalazlem ani jednego, uzywanego Caterhama. > Na stronie importera w PL tez dzial uzywanych jest pusty. > W ofercie Walenda mozna kupic Tigera, ale cena zestawu do zlozenia to ~40-50 kpln. > Dla mnie to za duzo. Uzywanych brak. > Gdzie szukac wysluzonego Cthm z kierownica po lewej stronie? > A moze lepiej sciagac z GB i przystosowac sie do takiego auta? jezdzilem takim fajna zabawka http://www.lotuscars.nl/ tu masz dilera tych caterhamow w nl moze tam cos znajdziesz.pozdro
  15. > Fotele takie jak JR'a ale w dużo gorszym stanie. > http://allegro.pl/fiat-126p-tapicerka-zielona-wloska-wnetrze-unikat-i1945100865.html ile jest realnie warte takie wnetrze ?
  16. Codename47 odpowiedział pionow na temat - BMW
    > moja nowa zabawka > Uploaded with ImageShack.us > Uploaded with ImageShack.us no to teraz standard , kola i gleba
  17. > HA > Od piątku są łezki na pokładzie Wrzucę foto > A którą masz? Lewą czy prawą? ja bym prawą potrzebowal jak cos
  18. > Nawet jeżeli kapcieje (nie mam pojęcia-nie miałem kontaktu z A4), to porównywanie Audi 80 do Astry > jest śmieszne. > mar00ha mi sie raczej wydaje ze chodzilo o porownanie jakosci aut z lat 80-90 do terazniejszych.
  19. > żaden to wyczyn, napisałem to tylko dlatego żeby pokazać że moc osiągana na LPG jest zbliżona do > fabrycznej (Vmax wg producenta lekko ponad 220km/h) mimo lat auta. wbrew temu co poniektórzy > pisali tu o "rozbieganiu się rumaków" w starych BMW co to połowy już mocy nie mają i lanos > szybszy co do mocy w bmw... 304 000+ przebiegu , ponad ok 150 000 zrobionych na gazie i trzyma dalej serie
  20. > Fajny przód prawie szpary pasuja a przez ta szpare przy masce to by szlo do srodka wejsc
  21. > bez drabiny nie wysiądziesz ty sie smiejesz ale on serio mial drabinke taka mala zeby wejsc na pake
  22. > Dżwięk niesamowity-lepszy niż Lupo Tdi 3L to fakt
  23. no co fajnie bylo ale po miescie tym bym nie chcial jezdzic edit : a mina kierowcy tico jak zobaczyl mnie w tylnym lusterku byla bezcenna gosciu az zjechal na na trawnik zeby mnie przepuscic edit2: ale to ma dzwiek chyba jedyny diesel ktory mi sie podoba
  24. Wiadomość skasowana przez Codename
  25. > TUTAJ popatrz ... takim sie mialem okazje przejechac chyba to ten sam wrazenia ciezkie do opisania ale bardzo pozytywne

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.