Zawartość dodana przez Codename47
-
TSI pod obciążeniem, czyli autostrada i ogień.
> I dobrze, nie mogą same TSI jeździć, bo by nudno było > Ja najchętniej bym jeszcze LPG do tego szajsu włożył, > ale na tą chwile temat nieopłacalny ekonomicznie > Byłem pierwszy ponoc juz sa instalacje do nich ale drogie strasznie,trzeba odczekac pare lat az stanieja
-
TSI pod obciążeniem, czyli autostrada i ogień.
> Będzie dobrze, zresztą już są TSI co mają po 300-500 kkm i jeżdżą. > Przecież od 2005 roku już latają w Golfach i od 2006 w Touranach > Przytnij cytat jakos i tak przekonania nie mam co pojemnosc to pojemnosc a co do cytatu juz mnie ktos uprzedzil
-
Kupilem sobie Jette
> co do grzania sie to sprawdz chlodnice czy nie jest zapaskudzona (tak z zewnatrz jak i wewnatrz), > wewnatrz moze kamien,a z zewnatrz kurz i muchy chlodnica wymieniona byla rok temu wiec to wykluczam. pod korkiem czysto.zadnego "masla" obstawiam jakis czujnik . ew termostat ?
-
TSI pod obciążeniem, czyli autostrada i ogień.
wszystko fajni tylko jestem ciekaw jak te silniki beda wygladac po kilku latach i kilku set tysiacach km przejechanych
-
Auto od "fana marki"
> Dokladnie > Jezeli nie mial szpachli grubosci centymetra, wspawanych cwiartek, dachu to ja bym kupil. > Mechanike wg mnie latwiej ogarnac jak blacharke ja tez ale ich fizycznie nie ma.bo kazdy mlody zakapiacz bez pieniedzy takiego by chcial no a az tyle ich nie bylo wyprodukowanych. jak sie znajduja rodzynki to kosztuja kilka tysiecy euro
-
Kupilem sobie Jette
> Jak będziesz miał więcej foto to dawaj Na górnym zdjęciu nie wygląda na styraną, biorąc pod uwagę > przebieg to zupełnie niezły zakup bo można tego używać do codziennej jazdy... > A jak się spód trzyma? > Niestety tego typu auta gdy spotykam na żywo to już tylko styrane druciarstwo... w przyszlym tygodniu bede ja jechac odebrac. z tego co sie kladlem pod autem wygladala zdrowo. aktualny wlasiciel wymienil progi i zrobil konserwacje jakis czas temu wlasnie fajnie wygladala bo nie ma na niej jakis wniecien , zniszczen lakieru czy wnetrza. widac ze jest to 28 letnie auto ale ogolnie spoko mysle ze bedzie sie dobrze spisywac
-
Auto od "fana marki"
> crx byłeś blisko znalesc crxa niedokapionego to jak w totka wygrac
-
Kupilem sobie Jette
> Tuż po odebraniu prawa jazdy (jakieś naście lat temu) znajomi ze Śląska przyjechali taką Jetką, > ujeżdżaliśmy ją przez wakacje przesiadając się z malucha - echh wspomnienia co to był za > wypas > Powiem Ci że jeśli nie jest to ulepek na druty łapany to w sumie fajna baza bo to jeszcze solidna > konstrukcja samochodów... dokladnie z tego powodu ja kupilem jestes 2 osoba ktora na wspomnienia bierze ze nascie lat temu mieli taka....
-
Kupilem sobie Jette
WitAm. kupilem wlasnie ( tzn zaliczke dalem ) Jette mk2 1986 rok. silnik 1.6 na gazniku przebieg 165 tysiecy potwierdzony ksiazka serwisowa z plusow to jest calkiem zdrowa. kilka niegroznych pruchli,wnetrze niezniszczone, ladnie utrzymane,ktos wsadzil gwinta, i nowe opony z minusow lewy przegub slychac gaznik albo zaplon trzeba by podregulowac (jak sie nagrzeje to zdarza sie ze wypada zaplon i ciezko odpala ) wskazowka temp wody wychodzi ponad polowe, co to moze byc? wentylator sie wlacza. Plan jest taki zeby zrobic na Culta
-
E32 730 zawieszenie przód
> Mam jeszcze takie pytanko czy w E32 jest regulacja kąta pochylenie z przodu?? Bo wydaje mi się a > wręcz jestem pewny że mam złe pochylenia zjada mi opony z przodu ale tylko pół bieżnika > wahacze z przodu są nowe. Luzy jakieś są na tych własnie tulejach belki ale nie jakieś > dyrastyczne. geometria i zbierznosc sie klania. opony bedzie zjadac od srodka jak np zbierznosc jest na zewnatrz za bardzo ustawiona
-
Będe miał BMW.....
> cała linia im ostatnio nie wyszła. wielkie halo robią z premiery bmw 4. kurde - to jest IDENTYCZNE > auto jak 3ka i 5tka. tylko bez 2 drzwi. na ulicy jak to zobacze z przodu to nie bede wiedział > na ktory numerek patrze... 7mka jest grubaśna to rozpoznam, ale też nie od razu... > pogieło ich? taki trend teraz? robisz 5tke i potem dodajesz/zabierasz po 5 cm i masz od razu > wszystkie segmenty gotowe? oszczędzają na projektantach? lepiej wyglada niz ta siodemka ktora bangle zaprojektowal (e65) mi sie w ogole bardzo podoba nowa linia Bmw
-
Będe miał BMW.....
> Na letnich kółkach... > Od tyłu > I środeczek jak dla mnie piekna jeszcze pare lat i bedzie mnie stac
-
Już bym chciał jakieś BMW ...
> Co trzeba wymienić w 2.8 by uzyskać wyższą moc? > Może doliczę to od razu do swapu kolektor dolotowy z silnika m50b25 troche roboty jest ale 20 koni piechotą nie chodzi
-
Już bym chciał jakieś BMW ...
> seria panie tylko > jeśli będę chciał więcej mocy pewnie kupię mocniejsze auto > w każdym razie to moje zdanie na dzień dzisiejszy > i nie jest powiedziane, że się kiedyś nie zmieni ale to jest seria 323 i 328 sa fabrycznie zdlawione wiec mozna by taki zabieg nazwac powrotem do "seri"
-
Już bym chciał jakieś BMW ...
> to jeśli mam ryzykować awaryjnością te 38KM więcej w stosunku do 328 to chyba odpuszczę > a vanos może sprawiać jakieś problemy? > czytałem coś o tym > generalnie jak na razie na czele jest ta srebrna 323 co ją wyżej wrzucałem > od pierwszego właściciela z potwierdzoną historią serwisową > w sumie to już sam nie wiem co robić > nawet na e36 zacząłem patrzeć (byle by miała kontrolę trakcji) 2.8 robisz na 210-220km poprzez zmiane kolektora dolotowego a czesto sa wiele tansze niz 3.0
-
nowe zderzaki (kilka fotek )
> tak jak moja nowa > dpf out - nowa mapa i felgi juz 3 komplet co. nie da sie jezdzic serią ?
-
kto ogarnia dobrze NCS-experta albo Impe
> Gratuluje nowego Sklilla ogolnie z tego co na necie znalazlem jest niezla ilosc roznego rodzaju opcji w tych naszych Bmkach tylko zeby to wszystko ogarnac trzeba miec leb jak sklep
-
nowe zderzaki (kilka fotek )
> nie da sie jezdzic seria ?? przeciez to seria
-
kto ogarnia dobrze NCS-experta albo Impe
> mialbym kilka pytan > chce wylaczyc te uciazliwe pikanie przy otwartych drzwiach ze kluczyk znajduje sie w stacyjce. > da sie to zrobic Impą czy tylko Ncsem ? udalo sie ncsem tu jest opis jak by ktos chcial http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=97&t=108481
-
kto ogarnia dobrze NCS-experta albo Impe
mialbym kilka pytan chce wylaczyc te uciazliwe pikanie przy otwartych drzwiach ze kluczyk znajduje sie w stacyjce. da sie to zrobic Impą czy tylko Ncsem ?
-
Dla niedowiarków - banka w szkopskiej Fabii pękła
> sprzęgła się używa zawsze szczegolnie na autostradzie jadac na ostatnim biegu
-
czy mamy tu kogoś z Radomia?
> żałuję, pewnie...ale choroba nie wybiera > a z tymi zderzakami to o co chodzi? > pewnie był walony, bo kto o zdrowych zmysłach sprowadzi auto pow.2,0 litrów w nienagannym stanie? w papierach jest ksiazka z Hartge ( tuner bmw ) i breloczek do kluczy przewaznie jest to tuning silnika, zawieszenia, zderzaki. ze zdjec nic nie widac bo są daremnej jakosci... pisze ze auto doinwestowane a wlasciciel zbyt leniwy zeby sciagnac naklejke na szybie po poprzednim wlascicielu
-
czy mamy tu kogoś z Radomia?
> pewnie,że wiem... > a tak poza konkursem- bać się vanosa? > gdzieś wyczytałem,że regeneracja to ok. 7 tys zł > pozdr trzeba bylo sie odezwac jak sprzedawalem 328 i 728 a co do 528 z linka to dziwne ze tyl ma zderzak hartge a przod nie.
-
czy mamy tu kogoś z Radomia?
> rzeczywiście dziwna ale tak wyszło z fabryki: > Art. > > Wartość > Numer podwozia WBABG11010ER42437 > Kod typu BG11 > Typ 328I (EUR) > Typoszereg E E36 (2) > Seria 3 > Rodzaj konstrukcji COUPE > Układ kierowniczy LL > Drzwi 2 > Silnik M52 > Pojemność skokowa 2.80 > Moc 142 > Napęd HECK > Skrzynia biegów MECH > Kolor ARKTISSILBER METALLIC (309) > Tapicerka STOFF KLEE/ANTHRAZIT (D6AT) > Data prod. 1996-09-18 > Składanie Wyposażenie > Kod > > Nazwa (interfejs) > > Nazwa (ETK) > S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow. > S243A AIRBAG FUER BEIFAHRER Poduszka powietrzna pasażera > S314A FRONTSCHEIBENWASCHDUESEN BEHEIZT Lusterko zewn. /Zamek kier. podgrz. > S362A AUSSTELLFENSTER HINTEN ELEKTRISCH Szyba obrotowa elektryczna, tylna > S401A SCHIEBE-HEBEDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny elektryczny > S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours > S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka > S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie > S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących > S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni > S498A KOPFSTUETZEN IM FOND Zagłówki w siedzeniu tylnym mechaniczne > S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów > S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC) > S510A LEUCHTWEITENREGELUNG ABBLENDLICHT Regulator zasięgu świateł > S529A MIKROFILTER Mikrofiltr > Kod > > Nazwa (interfejs) > > Nazwa (ETK) > S554A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy V z pilotem > S658A RADIO BMW BUSINESS CD RDS Radio BMW Business CD RDS > S674A HIFI-SYSTEM HARMAN/KARDON System HiFi Harman Kardon > L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy/Austria > S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa > S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki > S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn. wiem, sprawdzilem dlatego napisalem ze dziwna
-
czy mamy tu kogoś z Radomia?
> Proszę bardzo > http://otomoto.pl/bmw-328-328i-220km-chip-lpg-ideal-C29777925.html te auto zalatuje ogryzem z tego co na zdjeciach widac: - ta jedna strona ma wszystkie kolory teczy drzwi dol drzwi blotniki wszystko w innych odcieniach -LICZNIK z innego auta ( poliftowe mialy do 240 i benzyne nie podaną w litrach ) dziwna wersja ale za to ma rarytasy tylne pdc , spryskiwacze i uchylane tylne szyby