Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Codename47

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Codename47

  1. > I dobrze, nie mogą same TSI jeździć, bo by nudno było > Ja najchętniej bym jeszcze LPG do tego szajsu włożył, > ale na tą chwile temat nieopłacalny ekonomicznie > Byłem pierwszy ponoc juz sa instalacje do nich ale drogie strasznie,trzeba odczekac pare lat az stanieja
  2. > Będzie dobrze, zresztą już są TSI co mają po 300-500 kkm i jeżdżą. > Przecież od 2005 roku już latają w Golfach i od 2006 w Touranach > Przytnij cytat jakos i tak przekonania nie mam co pojemnosc to pojemnosc a co do cytatu juz mnie ktos uprzedzil
  3. > co do grzania sie to sprawdz chlodnice czy nie jest zapaskudzona (tak z zewnatrz jak i wewnatrz), > wewnatrz moze kamien,a z zewnatrz kurz i muchy chlodnica wymieniona byla rok temu wiec to wykluczam. pod korkiem czysto.zadnego "masla" obstawiam jakis czujnik . ew termostat ?
  4. wszystko fajni tylko jestem ciekaw jak te silniki beda wygladac po kilku latach i kilku set tysiacach km przejechanych
  5. > Dokladnie > Jezeli nie mial szpachli grubosci centymetra, wspawanych cwiartek, dachu to ja bym kupil. > Mechanike wg mnie latwiej ogarnac jak blacharke ja tez ale ich fizycznie nie ma.bo kazdy mlody zakapiacz bez pieniedzy takiego by chcial no a az tyle ich nie bylo wyprodukowanych. jak sie znajduja rodzynki to kosztuja kilka tysiecy euro
  6. > Jak będziesz miał więcej foto to dawaj Na górnym zdjęciu nie wygląda na styraną, biorąc pod uwagę > przebieg to zupełnie niezły zakup bo można tego używać do codziennej jazdy... > A jak się spód trzyma? > Niestety tego typu auta gdy spotykam na żywo to już tylko styrane druciarstwo... w przyszlym tygodniu bede ja jechac odebrac. z tego co sie kladlem pod autem wygladala zdrowo. aktualny wlasiciel wymienil progi i zrobil konserwacje jakis czas temu wlasnie fajnie wygladala bo nie ma na niej jakis wniecien , zniszczen lakieru czy wnetrza. widac ze jest to 28 letnie auto ale ogolnie spoko mysle ze bedzie sie dobrze spisywac
  7. > crx byłeś blisko znalesc crxa niedokapionego to jak w totka wygrac
  8. > Tuż po odebraniu prawa jazdy (jakieś naście lat temu) znajomi ze Śląska przyjechali taką Jetką, > ujeżdżaliśmy ją przez wakacje przesiadając się z malucha - echh wspomnienia co to był za > wypas > Powiem Ci że jeśli nie jest to ulepek na druty łapany to w sumie fajna baza bo to jeszcze solidna > konstrukcja samochodów... dokladnie z tego powodu ja kupilem jestes 2 osoba ktora na wspomnienia bierze ze nascie lat temu mieli taka....
  9. WitAm. kupilem wlasnie ( tzn zaliczke dalem ) Jette mk2 1986 rok. silnik 1.6 na gazniku przebieg 165 tysiecy potwierdzony ksiazka serwisowa z plusow to jest calkiem zdrowa. kilka niegroznych pruchli,wnetrze niezniszczone, ladnie utrzymane,ktos wsadzil gwinta, i nowe opony z minusow lewy przegub slychac gaznik albo zaplon trzeba by podregulowac (jak sie nagrzeje to zdarza sie ze wypada zaplon i ciezko odpala ) wskazowka temp wody wychodzi ponad polowe, co to moze byc? wentylator sie wlacza. Plan jest taki zeby zrobic na Culta
  10. > Mam jeszcze takie pytanko czy w E32 jest regulacja kąta pochylenie z przodu?? Bo wydaje mi się a > wręcz jestem pewny że mam złe pochylenia zjada mi opony z przodu ale tylko pół bieżnika > wahacze z przodu są nowe. Luzy jakieś są na tych własnie tulejach belki ale nie jakieś > dyrastyczne. geometria i zbierznosc sie klania. opony bedzie zjadac od srodka jak np zbierznosc jest na zewnatrz za bardzo ustawiona
  11. Codename47 odpowiedział odpowiedź w temacie BMW
    > cała linia im ostatnio nie wyszła. wielkie halo robią z premiery bmw 4. kurde - to jest IDENTYCZNE > auto jak 3ka i 5tka. tylko bez 2 drzwi. na ulicy jak to zobacze z przodu to nie bede wiedział > na ktory numerek patrze... 7mka jest grubaśna to rozpoznam, ale też nie od razu... > pogieło ich? taki trend teraz? robisz 5tke i potem dodajesz/zabierasz po 5 cm i masz od razu > wszystkie segmenty gotowe? oszczędzają na projektantach? lepiej wyglada niz ta siodemka ktora bangle zaprojektowal (e65) mi sie w ogole bardzo podoba nowa linia Bmw
  12. Codename47 odpowiedział odpowiedź w temacie BMW
    > Na letnich kółkach... > Od tyłu > I środeczek jak dla mnie piekna jeszcze pare lat i bedzie mnie stac
  13. > Co trzeba wymienić w 2.8 by uzyskać wyższą moc? > Może doliczę to od razu do swapu kolektor dolotowy z silnika m50b25 troche roboty jest ale 20 koni piechotą nie chodzi
  14. > seria panie tylko > jeśli będę chciał więcej mocy pewnie kupię mocniejsze auto > w każdym razie to moje zdanie na dzień dzisiejszy > i nie jest powiedziane, że się kiedyś nie zmieni ale to jest seria 323 i 328 sa fabrycznie zdlawione wiec mozna by taki zabieg nazwac powrotem do "seri"
  15. > to jeśli mam ryzykować awaryjnością te 38KM więcej w stosunku do 328 to chyba odpuszczę > a vanos może sprawiać jakieś problemy? > czytałem coś o tym > generalnie jak na razie na czele jest ta srebrna 323 co ją wyżej wrzucałem > od pierwszego właściciela z potwierdzoną historią serwisową > w sumie to już sam nie wiem co robić > nawet na e36 zacząłem patrzeć (byle by miała kontrolę trakcji) 2.8 robisz na 210-220km poprzez zmiane kolektora dolotowego a czesto sa wiele tansze niz 3.0
  16. > tak jak moja nowa > dpf out - nowa mapa i felgi juz 3 komplet co. nie da sie jezdzic serią ?
  17. > Gratuluje nowego Sklilla ogolnie z tego co na necie znalazlem jest niezla ilosc roznego rodzaju opcji w tych naszych Bmkach tylko zeby to wszystko ogarnac trzeba miec leb jak sklep
  18. > nie da sie jezdzic seria ?? przeciez to seria
  19. > mialbym kilka pytan > chce wylaczyc te uciazliwe pikanie przy otwartych drzwiach ze kluczyk znajduje sie w stacyjce. > da sie to zrobic Impą czy tylko Ncsem ? udalo sie ncsem tu jest opis jak by ktos chcial http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=97&t=108481
  20. mialbym kilka pytan chce wylaczyc te uciazliwe pikanie przy otwartych drzwiach ze kluczyk znajduje sie w stacyjce. da sie to zrobic Impą czy tylko Ncsem ?
  21. > sprzęgła się używa zawsze szczegolnie na autostradzie jadac na ostatnim biegu
  22. > żałuję, pewnie...ale choroba nie wybiera > a z tymi zderzakami to o co chodzi? > pewnie był walony, bo kto o zdrowych zmysłach sprowadzi auto pow.2,0 litrów w nienagannym stanie? w papierach jest ksiazka z Hartge ( tuner bmw ) i breloczek do kluczy przewaznie jest to tuning silnika, zawieszenia, zderzaki. ze zdjec nic nie widac bo są daremnej jakosci... pisze ze auto doinwestowane a wlasciciel zbyt leniwy zeby sciagnac naklejke na szybie po poprzednim wlascicielu
  23. > pewnie,że wiem... > a tak poza konkursem- bać się vanosa? > gdzieś wyczytałem,że regeneracja to ok. 7 tys zł > pozdr trzeba bylo sie odezwac jak sprzedawalem 328 i 728 a co do 528 z linka to dziwne ze tyl ma zderzak hartge a przod nie.
  24. > rzeczywiście dziwna ale tak wyszło z fabryki: > Art. > > Wartość > Numer podwozia WBABG11010ER42437 > Kod typu BG11 > Typ 328I (EUR) > Typoszereg E E36 (2) > Seria 3 > Rodzaj konstrukcji COUPE > Układ kierowniczy LL > Drzwi 2 > Silnik M52 > Pojemność skokowa 2.80 > Moc 142 > Napęd HECK > Skrzynia biegów MECH > Kolor ARKTISSILBER METALLIC (309) > Tapicerka STOFF KLEE/ANTHRAZIT (D6AT) > Data prod. 1996-09-18 > Składanie Wyposażenie > Kod > > Nazwa (interfejs) > > Nazwa (ETK) > S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow. > S243A AIRBAG FUER BEIFAHRER Poduszka powietrzna pasażera > S314A FRONTSCHEIBENWASCHDUESEN BEHEIZT Lusterko zewn. /Zamek kier. podgrz. > S362A AUSSTELLFENSTER HINTEN ELEKTRISCH Szyba obrotowa elektryczna, tylna > S401A SCHIEBE-HEBEDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny elektryczny > S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours > S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka > S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie > S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących > S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni > S498A KOPFSTUETZEN IM FOND Zagłówki w siedzeniu tylnym mechaniczne > S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów > S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC) > S510A LEUCHTWEITENREGELUNG ABBLENDLICHT Regulator zasięgu świateł > S529A MIKROFILTER Mikrofiltr > Kod > > Nazwa (interfejs) > > Nazwa (ETK) > S554A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy V z pilotem > S658A RADIO BMW BUSINESS CD RDS Radio BMW Business CD RDS > S674A HIFI-SYSTEM HARMAN/KARDON System HiFi Harman Kardon > L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy/Austria > S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa > S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki > S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn. wiem, sprawdzilem dlatego napisalem ze dziwna
  25. > Proszę bardzo > http://otomoto.pl/bmw-328-328i-220km-chip-lpg-ideal-C29777925.html te auto zalatuje ogryzem z tego co na zdjeciach widac: - ta jedna strona ma wszystkie kolory teczy drzwi dol drzwi blotniki wszystko w innych odcieniach -LICZNIK z innego auta ( poliftowe mialy do 240 i benzyne nie podaną w litrach ) dziwna wersja ale za to ma rarytasy tylne pdc , spryskiwacze i uchylane tylne szyby

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.