Zawartość dodana przez Codename47
-
pochwale sie oficjalnie ;) e39 530i
> To drewienko oklej carbonem z 3M i będzie trochę nowocześniej no wlasnie juz zaczolem ale efekt koncowy mi sie nie podoba.niestety folia nie z 3m bede lakierowac w ten sam kolor co fele dla kontrastu
-
masz nieograniczone fundusze na samochód..
> wiem gdzie takie stoi ale tanie nie jest zamieniam sie w sluch
-
pochwale sie oficjalnie ;) e39 530i
> nie świruj pawiana > odnośnie bryki, kurcze, do e39 nie mam przekonania. > touring, jeszcze jeszcze, ostatecznie > nawet kiedyś się rozglądałem, bo łatwiej dostać duże V8 z manualem niż w e38 > czy najstarsze, najbidniejsze e60, jest sporo droższe od takiego modelu jak Twój, tam w NL? w nl ceny e39 530i zaczynaja sie od 6 tysiecy euro a czesto do 10-12 dochodzą. najtansze e60 kupisz od 8tysiecy euro ( tylko ze to beda same trupy)
-
pochwale sie oficjalnie ;) e39 530i
> Fajka jak sama nazwa wskazuje ma kształt fajki. > Ta tuleja, zwana wtyczką świecy ma kształt fifki... tak jak kolega wyzej napisal takie gumowe laczniki miedzy cewka a swieca co prawda nie maja ksztaltu fajki ale chyba tak sie nazywają
-
pochwale sie oficjalnie ;) e39 530i
> 1. Kozak fura narazie seria kozak dopiero bedzie > 2. Ta felga to Rondell? Bardzo dobrze pasuje do charakteru samochodu. W e38 chyba odrobinkę zbyt > sportowa a tutaj idealnie dobrana pomiędzy elegancją a sportem. tak rondel 58. moim zdaniem jedna z ladniejszych felg do bmw i przedewszystkim porzadna jakosc > 3. Nie lubię meblościanki ale niech będzie mebloscianki ? > 4. Ogólnie nie lubię E39 ale tutaj jakoś się to zgrywa w całość. > 5. Ringi niefajne z tym to do Bmw z reklamacją > 6.Konkretna gleba. Zostało jeszcze coś komfortu? jest zdecydowanie twardziej niz bylo ale tragedi nie ma.jezdze 80% po trasach wiec mi to pasuje > 7. Kolor mało fantazyjny ale praktyczny do bólu więc w sumie jestem na tak. szukalem tylko srebrnego albo niebieskiego . co do praktycznosci zdecydowanie bije inne kolory na glowe > Powiedz tylko jak to się zbiera z automatem? Nie czuć muła ze startu? > Bo szczerze mówiąc u mnie w E34 jest niby 200 koni ale ten stary automat zjada połowę przy ruszaniu zbiera sie dobrze . w porowaniu do starego automatu ktory mialem w e38 nieco lepiej ale ciezko tez powiedziec bo auto ma 40koni wiecej i jest lzejsze od e38 > No i jak ze spalaniem? spalanie moje ok 10,5 litra (70% trasa predkosci ok 140km/h) dopiero wczoraj zalozylem nowe swiece i fajki i zrobilem uklad wodny do porzadku wiec teraz musze gaz wyregulowac i bede robic dokladniejsze testy.
-
pochwale sie oficjalnie ;) e39 530i
> Fajne :-)
-
masz nieograniczone fundusze na samochód..
> Ok > Niech Ci będzie. W końcu jesteś fachowcem w dziedzinie gejowskich sprzętów. > Ja takie m3 bym w formie DTM przyjął. Ale raczej bym tym nie jeździł tylko bym paczył. wiem gdzie takie stoi ale tanie nie jest
-
Born of a blue sky
> Piękne melodie grają te silniki, aż można się dosłownie rozmarzyć dokladnie . chyba sobie jeszcze raz obejrze
-
pochwale sie oficjalnie ;) e39 530i
Ci co sledza forum pewnie juz czytali. a dla tych co nie takie male chwale sie 328i oraz 728iA sprzedane i kupilem 530iA lista wyposarzenia calkiem spoko na dzien dobry musialem zrobic cala kompletną obsluge i kilka mniejszych problemow. ( niestety holendrzy nie dbaja w ogole o auta ) tak wiec auto dostalo nowe: -filtry kabinowe -filtr oleju +olej valvolinel 5w50 -swiece+fajki swiec -gwint jom -felgi przelozylem te co mialem w 7er i do tego kupilem opony dunlop sport maxx 235/40/18 i 265/35/18 -wycieraczki bosch -nowy termostat -nowa pompa wody (dla bezpieczenstwa) -wlozylem instalacje lpg stag300 (butla 67l, wlew za klapka) i pewnie cos tam jeszcze do zrobienia mam jeszcze w najblizszym czasie -uchwyty lamp przednich -wypolerowac plastikowe szkla przednie -wymienic olej i filtr skrzyni biegow -kupic i polakierowac zderzaki z m5 ( lotke juz mam -polskie tablice i jezdzic ponizej kilka fotek z dzisiaj gdzie wkoncu auto ogarniete i umyte ( pod maska tez ) holendrzy smierdziele nic nie robia przy autach...
-
masz nieograniczone fundusze na samochód..
> na szczescie na tan kacik "m" zaglada > a ja bym chcial > jako dupowoz > od swieta > i > a jako zabawke > hell yeah no seria 8 to tez male marzenie tylko bardziej bym tam widzial v10 z m5 niz te mulowate v12
-
masz nieograniczone fundusze na samochód..
> to znajdz mniejsze nie moge juz edytowac posta. za dlugo
-
masz nieograniczone fundusze na samochód..
> zmniejsz nie wiem jak?
-
Apetyt na paliwo M57D30 - obiecany film.
> Bokiem to mi wyjdzie taka jazda, już mi noga drętwieje... wracajac do spalania ja mam 10,7 ale srednia predkosc ponad 100km/h musze pokonczyc obsluge i bede testowac
-
masz nieograniczone fundusze na samochód..
> ...nie martwisz się o zakup, utrzymanie, tankowanie i ubezpieczenie.. > Co kupujesz? > Oczywiście kącik jaki jest każdy wie- chodzi o BMW > Pofantazjujmy ... > Ja 'biere' X6M, z matowym lakierem
-
Korzysta ktoś z allegrowej zmieniarki mp3?
> Jak w temacie? Bo mam u siebie wyjście z przewodem pod iPad-a,ale raczej wolałbym uniknąć > kupowania tego shitu tym bardziej,że potrzebowałbym tego tylko do auta.Tak więc pytanie o coś > takiego. Ma ktoś takie cudo podpięte pod oryginalne radio Bmw? Ja mam u siebie wersję bmw > buisness,ale niestety nie czyta mp3. > Czekam cierpliwe na rzeczowe wypowiedzi. podepne sie pod pytanie. bardzo ciekawe urzadzenie. szczegolnie mnie zastanawia jak wyglada sprawa podlaczenia tego BT i uzywania jako zestaw glosnomowiacy.? jak wyglada wtedy sprawa mikrofonu ? mowie do telefonu a slysze w glosnikach ?
-
Apetyt na paliwo M57D30 - obiecany film.
> Przed seansem proponuje zaopatrzyć się w termos z kawą i paluszki, bo wyszło dosyć długie. > Oto najnowszy film drogi... caly film czekalem az pojdzie bokiem
-
Samara
> kiedyś miałem taką > na takiej feldze to nawet nie jest taka zła Prawie jak AE86 > a tutaj - niedoszła B-grupa - co ciekawe silnik centralnie ale z Łady starego typu, a nie z Samary. > Z turbodoładowaniem ok 300KM > na podstawie której zbudowano potem Samarę T3 - II miejsce w Dakarze z Jackym Ickx za fajerą jak > dobrze pamiętam z silnikiem z Porsche 959 te fele pewnie 10 razy przewyzszaja wartosc auta
-
Felgi do mojego e90.. pytanie czy wejdzie...
> ale seria ma 225 40 i 255 35 na r18... e39 530i ma 235/40 i 265/35
-
Born of a blue sky
> Piękny film z jeszcze piękniejsza motoryzacją > http://www.speedhunters.com/2013/05/born-of-a-blue-sky-amelia-island-concours-delegance/ i tak przez 16 minut pikne fury
-
Felgi do mojego e90.. pytanie czy wejdzie...
> zamowilem seryjny rozmiar.... ja tez,przod juz zalozone 235/40/18 a tyl jutro 265/35/18 dunlop sport maxx gt wczoraj zalozylem gwinta i nowa uszczelke dekla wiec powoli w dobra strone
-
Jak odszukac wlasciela pojazdu po numerach rejestracyjnych
> Witam > Pod moim blokiem stoi juz prawie 2 lata mniej niz częsciej spotykany samochod audi a6 allroad 2.7 > biturbo ot taki jak ten z ogloszenia tylko rocznika nie znam > http://otomoto.pl/audi-a6-allroad-aso-benzyna-250km-automat-s-C28970468.html > Samochod juz zaczyna wrastac w ziemie, zawieszenie siadlo. Widzialem juz na nim kartki > poprzyklejane przez osoby ktore chcialy skontaktowac sie z wlascicielem i auto nadal stoi. > Tablice rejestracyjne sa z innego wojewodztwa i co ciekawe są imienne. > Przejrzalem ponizszy portal o tablicach rejestracyjnych > http://www.wptr.pl/ > i znalazlem tam ten samochod ale osoba ktora dodala te numery do bazy raczej nie bedzie miec danych > wlasciciela. > W zwiazku z tym pytanie czy komus udalo sie uzyskac informacje o wlascicielu pojazdu tylko na > podstawie numerow rejestracyjnych? Chcialbym go zapytac czy nie chce sprzedac samochodu ktory > juz drugi rok wrasta nam w ziemie pod blokiem Wlasciciel samochodu ponoc jest z Bydgoszczy. > Zagladalem tez na forum audi i tam raczej nie byl zarejestrowany uzytkownik z tym pojazdem. > Pomysl jaki mam na teraz to zeby zwrocic sie poprzez moja wspolnote mieszkaniowa do wydzialu > ewidencji i rejestracji pojazdow ze auto zajmuje miejsce do parkowania pod blokiem i szukamy > kontaktu do wlasciciela zeby je zabral (co zreszta jest zgodne z prawda . > Dzieki za podpowiedzi > P.S. Znajomych w policji i urzedach nie mam. Przynajmniej nie w Bydgoszczy ani w Toruniu moze siedzi za kratami
-
Felgi do mojego e90.. pytanie czy wejdzie...
> Bez szału. przyjemne
-
Felgi do mojego e90.. pytanie czy wejdzie...
> kupilem ori felgi mv4 w spoko cenie i sa tam opony 225-35 r19 oraz 255-30 r19 i mysle czy nie > wejdzie tam 235-35 r19 i 265-30 r19 i czy warto taka zamiane robic ?? chodzi o to by bylo ciut > wiecej miesa pomiedzy felga a ziemia > przeklamanie licznika bedzie 0.94% czyli nawet nie 1% co poradzicie ?? co to za fele ? ja jestem zdania zeby najbardziej zblizone orginalu opony zakladac
-
Felgi do mojego e90.. pytanie czy wejdzie...
> Bbs podrobki bardzo łatwo kupic w uk... może walne podrabiane sobie... hmmm warte sa > zainteresowania czy raczej jopa? > Felgi chce kupic ale bez ciśnienia. Jak bedzie okazja to kupie. Z nowych to pare firm z usa fajne > robi ale ceny bbsow... jakis czas pracowalem na wulkanizacj gdzie szef wszystkim wciskal wloskie podrobki felg, ogolnie straszna loteria z nimi jest , tak jak bys gral w totka moze trafisz ok a moze nie. Ja jestem na NIE ale zrobisz jak chcesz wiekszosc z nich 80% procent to porazka jak nic (wykonanie , waga , jakosc stopu....)
-
e39 530i 2002 na co zwrocic szczegolna uwage
> Gratulacje. Bez foto sie nie liczy sa wyzej fotki nic sie nie rozni