Zawartość dodana przez SzefSzefow
-
Szukam alternatyw, kombi do 50k
508 GT wygląda o wiele lepiej niż C5, że o jakości nawet nie wspomnę
- Chińskie Volvo Lynk&Co 01
-
Fajny cyferblat - co to za auto?
Nie korzystasz z prędkościomierza? Ja lubie wiedzieć dokładnie jaką mam prędkość, więc używam cyfrowego. Jeśli jest mozliwość włączenia cyfrowego prędkościomierza, ale jest on połącząny wyłącznie z męczącym, na dłuższą metę, czerwonym podświetleniem to trochę lipa, prawda?
-
Fajny cyferblat - co to za auto?
Niestety nie mozna customowac Masz wybór: niebieski normalny czerwony sportowy z predkościomierzem na srodku zielony eko Nie masz np mozliwosci ustawienia predkosciomierza na srodku w niebieskim czy zielonym, albo w opcji sport zmiany koloru. Generalnie kiepsko
-
Fajny cyferblat - co to za auto?
V50 to dawno nieprodukowany staroc i nie mialo takich wyswietlaczy S50 nie istniało
-
Fajny cyferblat - co to za auto?
Raczej V40
- Chińskie Volvo Lynk&Co 01
-
czy istnieje auto spełniające takie wymagania?
Opel chyba nie miał mechnicznej zautomatyzowanej skrzyni biegów, nie licząc Easytronic
-
Jeep Renegade - ostre hamowanie
A to nie kwestia rozkładu siły hamowania? Za dużo na przód, za mało na tył?
-
czy istnieje auto spełniające takie wymagania?
Pug 508, a skrzyń DSG nie masz co odrzucac, jesli wiesz jak samochód był serwisowany
-
czy istnieje auto spełniające takie wymagania?
Zależy od producenta Ford zaleca wymianę co 60tyś km, ale już dla tych samych skrzyń Volvo zaleca wymianę oleju co 120tyś km lub co 60tyś km przy ciężkich warunkach użytkowania.
-
A propos opon...
Co na krzyż? Rozumiem, że też masz doświadczenie w rajdach samochodowych?
-
A propos opon...
No właśnie nie wiem... Nigdy nie brałem udziału w rajdach samochodowych a jak jest połowa odcinka sucha, a połowa ze śniegiem?
-
A propos opon...
a na śnieg co zakładasz?
-
Używane kombi / sedan w trasy do 80kzł
Trudno powiedzieć, takie info znalazłem, zresztą te informacje nt. wagi samochodów też sa przekłamane jak i spalanie... Trzeba by było fizycznie wazyc samochody i wtedy porównywać
-
Używane kombi / sedan w trasy do 80kzł
W przypadku skody będzie to jakieś 180kg, ale nie sama masa jest tu najważniejsza, a jej rozkład. Jeśli zwiększymy wagę samochodu o 100kg i wszystko pójdzie na przednią oś to nie możemy oczekiwać cudów Pomijam już, że porównywanie silnika 3.0 do 2.5T nie da dużej różnicy masy.
-
Używane kombi / sedan w trasy do 80kzł
Czekaj, zgubiłem się i nie bardzo wiem czego to porównanie ma dowodzić...?
-
Używane kombi / sedan w trasy do 80kzł
Ten silnik jest po prostu za ciężki do tego samochodu, w 2.0 prowadzi się o wiele lepiej. Ciekaw jestem czy zastosowali inne zawieszenie Widocznie jezdziłem innymi samochodami z duzymi silnikami, bo nigdzie czegoś takiego nie zauważyłem (a nie czekaj - accord 2.2cdti tez sie podobnie kiepsko prowadził)
-
Używane kombi / sedan w trasy do 80kzł
Może niekoniecznie na prostej, ale na zakrętach 3.6 jest wyraznie cięższe i wyjeżdza przodem
-
Używane kombi / sedan w trasy do 80kzł
Cena przegięta wg mnie... W kilku miejscach znajomy mija się z prawdą. No i nie ma kilku dodatków które potrafią uprzyjemnić użytkowanie pojazdu
-
Używane kombi / sedan w trasy do 80kzł
Abstrahując od ceny, to jest zdecydowanie lepszy samochód niż C5. Jakość wykończenia na naprawdę wysokim poziomie jak na Peugeota. Powyższy ma pełne wyposażenie z tego co widzę (pakiet skórzany zawiera fotele z masażem, przynajmniej u mnie).
-
Używane kombi / sedan w trasy do 80kzł
Nie ma to zupełnie sensu, ze wzgledu na wagę, co za tym idzie osiągi oraz koszty, przegrywa w przedbiegach z 2.0TSI.
-
Zmiana auta - budżet ok 50k
Lexus GS300? Volvo S80 też będzie ciekawe, ale szukaj raczej poliftowego (zreszta to samo sie tyczy Lexusa GS)
-
Używane kombi / sedan w trasy do 80kzł
Zapewne... Ale tych samochodów z rynku PL powinno być sporo
-
Używane kombi / sedan w trasy do 80kzł
Naprawdę? Aż tak się w PL cenią?