Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SzefSzefow

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SzefSzefow

  1. 10l srednio z 1.6T 204KM z manualem? Bardzo dużo
  2. Jesli masz automatyczne swiatla, albo wycieraczki to juz masz dwie rzeczy mniej do zapamiętania, takze wyjdzie na zero, albo jeszcze lepiej
  3. Wiesz, że to ustrojstwo mozna wyłączyć?
  4. Znając życie nie mają własnej lakierni, a oddają komuś
  5. SzefSzefow odpowiedział zolu na temat - $kändynäwskie Łösie
    Wiem po podpieciu pendrive bedzie wola o kod, który był dodawany na płytkach DVD. Musisz przeprowadzić aktualizację Senusa, z tego co pamiętam wersja oprogramowania powinna byc 0995 lub nowsza. Po aktualizacji Senusa do werski 1055 powinno pojsc wszystko z pen driva i bezproblemowo
  6. SzefSzefow odpowiedział zolu na temat - $kändynäwskie Łösie
    kod który był podawany na plytach DVD z nawigacją. to jest wlasnie problem starego oprogramowania, z nowym wystarczy podpiąć pendriva
  7. SzefSzefow odpowiedział zolu na temat - $kändynäwskie Łösie
    Sprawdziłem i nie mogłem wykonać tego sam, miałem za starą wersję oprogramowania A gdzie napisałem, że dużo za duży serwis to 1000zł?
  8. SzefSzefow odpowiedział zolu na temat - $kändynäwskie Łösie
    Ceny w ASO w PL są dość wysokie... Za duży serwis oraz aktualizacje oprogramowania i nawigacji ostatnio płaciłem 240CHF
  9. W zeszlym tygodniu widzialem na zywca z malym kamuflazem... Brzydal, przod jest ok, bo podobny do RR, bok i tyl - jak z samochodu z lat 90-tych Wysłane z Prosia [emoji16]
  10. a tego to nie wiem, zapytaj na kąciku łosiowym
  11. Jak kombii i turbo to tylko Volvo, a jak Volvo to V70
  12. No taka nawet... 2011r, 120tys km, 2.0t, Summum, dosc dobrze wyposazony, premium sound, elektryczne fotele z pamiecia, pcc, adaptacyjny tempomat, line assist, kamery przod i tyl, zawieszenie Heico [emoji6] Wysłane z Prosia [emoji16]
  13. ... chciałem się przywitać Łoś zostaje jednak ze mną na jakiś rok pewnie, poźniej kto wie... może S/V90, moze XC90, moze nowe XC60, zobaczymy Jak na razie jestem pozytywnie zaskoczony łosiem, ma nawet pewne funkcje jakich nie mam w Prosiu Kolorystyka niezbyt Szwajcarska, bo tu ludnosc kupuje samochody szare, srebrne, czarne i białe. Pomarańczki z pomarańczową skórą ze świecą szukać, ale czasem jest to plus
  14. SzefSzefow odpowiedział WoWo001 na temat - Motokącik
    Znów nie doczytałeś czy nie zrozumiałeś. Napisałem: "jeśli dojdzie do potrzeby wymiany zawieszenia" to hydro jest duzo drozsze, bo jest. Pisałem także, że hydro jest trwalsze i jesli by zakupić 2 citroeny jeden z hydro, a drugi bez to do tych 250-300tys km o wiele więcej pewnie byś wydał na klasyczne zawieszenie. Jednak piszemy o zakupie używanego samochodu, czesto z lewym przebiegiem i cieżko jest wrozyć z fusów i twierdzić, że z pewnoscią hydro bedzie tańsze. Wiec zgadzam się z Twoją tezą, aczkolwiek biorę pod uwagę dodatkowo trochę szerszy zakres możliwości
  15. SzefSzefow odpowiedział WoWo001 na temat - Motokącik
    Jak mamy tak porównywać to... ciekaw jestem jaki jest koszt używanych amorów na allegro Ww ceny były oficjalnymi cenami via Citroen, ale jakbys tego nie liczył zawsze wyjdzie, ze to zawieszenie bedzie drozsze, jesli dojdzie do potrzeby wymiany.
  16. SzefSzefow odpowiedział WoWo001 na temat - Motokącik
    Chyba nie doczytałeś tego co napisałem. Powtórzę: napisałem, że zawieszenie Hydro jest o wiele trwalsze od zwykłego, ale jak coś siądzie to generuje o wiele większe kwoty niż przy zwykłym. O C5:
  17. SzefSzefow odpowiedział WoWo001 na temat - Motokącik
    Dobrze wiesz, ze chodzi mi o rzeczy różne w zawieszeniach. Chyba nie powiesz, ze wymiana sfer, a jest ich z tego co pamiętam 7, kazda po jakies 300zł (nieoryginalne), amortyzatory czy pompa (koszt oryginalnej jakieś 3600zł) jest tańsza niż wymiana klasycznych amorów i sprężyn?
  18. SzefSzefow odpowiedział WoWo001 na temat - Motokącik
    Nie posiadałem, ale badałem temat szukajac samochodu dla kumpla Jezdzilem kilkoma egzemplarzami C5 III i wszystkie byly dosc mocno podniszczone wewnatrz, czyli jakosc uzytych materialow pozostawia troche do zyczenia, aczkolwiek rynek Szwajcarski jest specyficzny i ludzie tu dbaja tez specyficznie o samochody... O ile w wiekszosci przypadkow sa one zadbane mechanicznie to pourywane elementy wnetrza, pobrudzone elementy, podrapane lakiery sa raczej na porzadku dziennym (w samochodach tego typu, czyli uzytkowanych do poruszania sie z punktu a do punktu b). Z tego co sie zorientowalem i wyczytałem. Jesli 2.2 HDI to tylko ten 204KM, dosc dynamiczny silnik o niskim spalaniu, nawet polecany i zdecydowanie poprawiony w stosunku do poprzednika (tego o mocy 175KM). Zawieszenia hydro nie masz sie co bać, chyba ze samochod ma przebieg powyzej tych 250-300tys, wtedy cos sie moze pojawiać. No i oczywiscie, jesli przyjdzie Ci cos wymienić w takim zawieszeniu to koszty sa wyzsze od normalnego. Jesli porównujesz uzytkowanie samochodu od nowosci do tych nawet 400tys km to sadze ze tańsze bedzie hydro. Komfort podrozowania jest, ale nie zrobił na mnie jakiegoś wielkiego wrazenia, a wrecz przeciwnie... Po tym co sie naczytalem to mialem nadzieje na jakies niebotyczne doznania, a tu klops Odpusilbym silnik V6 diesla jest za ciezki w stosunku do mocy, wiec 2.2HDi bedzie o wiele lepszym wyborem, nt V6 benzynowego czytalem wiele roznych opini, od trwaly silnik po dziadowstwo
  19. Tez tak kiedys myslalem i co...? Nie ma rzeczy niemozliwych, zreszta to w koncu tylko rzecz, ktora ktos zrobil dla kogos
  20. Na zywca także piękny nie jest Za to ostatnio u mnie pałętał się AM One 77 na angielskich numerach To jest piękny samochód... Ciekawe kogo tak zaniosło w moje rejony Wiem jak brzmi definicja coupe Wiesz dobrze o co mi chodzi... Mysle, ze pojecie coupe powinno sie rozszerzyc o 4-drzwiowki w stylu Panamery czy Rapida, albo powinno powstac nowe słowo obrazukace tego typu samochody
  21. Eeee tam, taki sam koslawy garbusek bedzie jak i jest Chyba nie da sie zrobić ładnego, sportowego 4 drzwiowego coupe
  22. Nowa Astra jest Made in Poland Ale chyba produkują ją jeszcze w innych miejscach na świecie
  23. Także proponowałbym poszukać LS z V8, no chyba, ze bedziesz duzo jezdzil i liczysz na niskie koszty paliwa...
  24. SzefSzefow odpowiedział maagog na temat - Motokącik
    Brałbym oryginalne lub BBSy jakieś
  25. To by wyjasniło pewne kwestie

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.