Zawartość dodana przez SzefSzefow
- [KzAK] SUV dla kobiety 150-200 tyś ?
- [KzAK] SUV dla kobiety 150-200 tyś ?
-
Test żarówek - motodoradca
To jest test z sensem Sponsorowany przez Philipsa
-
Testowałem nową Astrę
z pewnością jest ładniejsza
-
Testowałem nową Astrę
Pojemnosc bagaznika akurat sie nie zmieniła, było i jest 370l w HB Muszą podkreślać, że schudła, bo każdy podkreślał, że starsza jest za gruba. Ta moja testowa ważyła 1210kg, a ile wazy konkurencja?
-
Testowałem nową Astrę
W porównaniu np. z poprzednią Astrą 1.4Turbo 140KM, ale sądzę, że to kwestia nie dotartego sinika (no chyba, że był jakiś dziwny mode włączony) Wyciszenie lepsze niż poprzednia Astra, rozpędzałem się do 90km/h
-
Testowałem nową Astrę
ograniczeń tak, ale musiałem trochę "podeptać" aby coś z niej wydusić
-
Testowałem nową Astrę
Miałem okazję pojeździć nową Astrą w wersji Enjoy z silnikiem 1.4T 150KM. Zdjęć nie wrzucam, bo każdy może sobie wygooglowac takowe. Wygląd: - jest brzydsza na żywo od poprzedniczki, te czarne zaślepki w okolicach szyb przednich bocznych oraz miedzy tylną oraz bocznymi tylnymi, wyglądają zle i zdradzają oszczednosci. zwraca uwagę ogromna klapka wlewu paliwa, nie widzialem czegos takiego nawet w tirach Wnętrze: - astra w srodku urosła i to znacznie. ustawilem wygodnie fotel kierowcy (a mam 185cm), a nastepnie usiadłem z tyłu - bajka! miejsca miedzy kolanami, a fotelem miałem z 2, moze 30cm, nad głową też super. w ogóle tylna kanapa jest pod jakims dziwnym kątem, czlowiek się jakby zapadal, ale jest to bardzo wygodne. nowa deska rozdzielcza jest miekka, nowy system multimedialny świetny, mozna polaczys sie z iphonem i korzystac z gpsu, muzyki, telefonu czy siri. panelklimatyzacji upodobnil sie do tego z insignii, temperatura wyswietlana jest na pokretełku, bardzo ładnie to wygląda Silnik: - samochod szału nie robił pod względem przyspieszenia, ale moze silnik nie dotarty...? natomiast spalanie... miodzio, z przejazdki po miescie i okolicach wyszla mi srednia ponizej 5l Prowadzenie: - i tu mamy najwiekszy skok naprzod. nie wiem czy to ze wzgledu na nizsza wagę, czy zmienione zawieszenie (pewnie obie te sprawy), ale prowadzi się bardzo dobrze, na zakretach nie przechyla, czlowiek ma caly czas kontrole nad wszystkim, nie ma co prownywac do poprzedniczki - to przepaść i to przy mniejszych kolach! dodatkowo ladnie wylapuje i tlumi nierownosci Podsumowanie - niestety otrzymalem wersje prawie golas, nie miala najfajniejszych rzeczy jak fotele z masazem czy swiatel LED. miala takze jakosciowa wpadke, material podsufitki nie był zawinięty na podsufitke, byl ucięty nierowno i zwisal smetnie na stylu podsufitka - przednia szyba Biorąc pod uwagę mozliwe rabaty w PL to cos czuję, że szykuje się hicior
- [KzAK] SUV dla kobiety 150-200 tyś ?
- [KzAK] SUV dla kobiety 150-200 tyś ?
- [KzAK] SUV dla kobiety 150-200 tyś ?
-
[KzAK] SUV dla kobiety 150-200 tyś ?
Jeżdziłem, macałem i bawiłem się GLC oraz GLE Coupe, zwykłe GLE jedynie macałem Największe wrażenie jakości zrobił na mnie o dziwo GLC, przyciski, plastiki w srodku naprawdę były dobrze wykonane, a ja na tym punkcie mam hopla, GLE i GLE Coupe mają stary panel kimatyzacji, który potrafi trzeszczeć Wracając do GLC, bagażnik duży, z tyłu usiadłem spokojnie i nie miałem problemu z głową (mam 185cm), bardzo podoba mi się nielakierowane matowe drewno od merca, mozna wyczuć fakture słoji Silnik 250 4x4 jakimś tam huraganem nie jest, ale też daje radę Fajne autko ale jak to u merca, wyjsciowo nie masz nic, a po dodaniu potrzebnych elementów przekraczasz bazowa cenę dwukrotnie
- [KzAK] SUV dla kobiety 150-200 tyś ?
- SUV od Tesli z dzwiami a'la Gullwing był?
-
Astra V z Gliwic w Warszawie
porownywałem i moim zdaniem wychodzi taniej
-
Astra V z Gliwic w Warszawie
chodziło o wersje Elite (najwyzsza) z silnikiem 1.4T 150KM, z dodatkowym wyposażeniem wychodziła pod 90tyś zł, a staruszek otrzymał ofertę na 76 tyś zł ale jak wejdziesz teraz na stronę opla to na dzieś dobry straszą 16tyś zł zniżki na astrę IV
-
Pieszy z bezwględnym pierwszeństwem na przejściu..
czytam to co napisałeś i oczom nie wierze, ale zobaczyłem żeś z Krakowa i to by się wpisywało w kulturę jazdy krakusów badzmy szczerzy, bezpieczenstwo sie zwiekszy na drogach i bedzie mniej wypadków z udzialem pieszych. zachod sie nauczył ustepowac pieszym i jakos nie widze aby były jakiekolwiek wypadku czy problemy z tego powodu. zdarzaja sie piesi jak to nazywaja niektórzy "swiete krowy", ktorzy nie zerkną nawet w jakakolwiek strone ulicy, ale po to kierowcy mają oczy, hamulce, aby zauważyć takiego osobnika i zahamowac nie powodujac przy tym zadnego zagrozenia tak, w wiekszosci przypadków doskonale widac osobe zblizajaca sie do przejscia i nawet jesli ktos nie chce przejsc, a ja zwolnie, baaa zahamuję myśląc, ze chce to nic się nie dzieje złego tak bardzo chcemy gonic europę, żadamy wyzszych pensji, kultury, bezpieczeństwa. z zadroscią patrzymy na zachód gdzie rodzice posyłają nawet 5 czy 6 latki same na nogach do szkoły, a boimy sie zmian które do tej zachodniej europy nas przyblizą
-
Astra V z Gliwic w Warszawie
Piszę o rabatach na Astrę V
-
Astra V z Gliwic w Warszawie
Ostatnio dosc mocno porownywalem ceny Mazdy 3 i nowej Astry, astra wychodzi taniej, w mazdzie we wrocławiu nie chcieli rozmawiac o rabatach, natomiast w Oplu na dzien dobry 10tys zł mniej
-
Mazda 3 2.0 SkyActiv 120KM
Jaki jest koszt takiego odblokowania? Różnica w cenie miedzy wersją 120KM a 165KM to jakieś 5tyś zł czy aby zyskać 2-3 tyś zł warto narażać się na utratę gwarancji?
-
Jaki samochód do 90tyś?
myślę ze cena tego q30 bedzie porównywalna z bmw 1 czy mercem A, wiec grubo ponad 130tyś za wyposazony samochód z jedneym z podstawowych silników
-
Jaki samochód do 90tyś?
z tym co staruszek chce wychodzi ponad 110tyś z silnikiem 1.8, nowy superb jest oczywiscie drozszy Oferta Kaszkaja wygląda bardzo dobrze Peugeota odradzałem ze wzlędu na duza utrate wartosci samochodów francuskich, ale nawet nie sprawdziłem oferty Citroena! Yeti juz staruszkiem jest, a Mokka... za duzo mam do czynienia z Oplem aby mu to doradzić Wiem, wiem, najlepiej wybierac model ktory ma z rok lub nawet dwa lata, ale jesli model produkowany jest od 5 lat i wiadomo, ze lada chwila będzie następca to moim zdaniem nie ma sensu Oglądałem ale drogo wychodzi, z wyposazeniem i silnikiem benzynowym koło 110 -120 tyś Zastanawiam się jakie ceny będzie miał nowy Sportage, powinien być tańszy od Tuscona
-
Jaki samochód do 90tyś?
w Nissanie zaproponowali podobne rabaty jak w Renuarze
-
Jaki samochód do 90tyś?
Ovzywiście masz rację, takze jestem tego zdania, ze nie potrzebuje wypasionej klasy C, baaa... jakby czlowiek policzył to pewnie taniej by było jezdzic taksówkami niz kupować samochód Ale mówiłem, tłumaczyłem, kłóciłem sie, a on dalej swoje Wolę więc w tym uczestniczyć i pomóc wybrac jak najlepsza opcję niż pozwolić aby jakiś sprzedawca namówił go na jakiś syf
-
Jaki samochód do 90tyś?
Niestety się myslisz Octavia z wypasem przekracza 100tys zł, to samo z Golfem, identycznie jest z Leonem Aktualny Focus to juz leciwy model, ma 5 lat