Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SzefSzefow

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SzefSzefow

  1. ładny ale ma aktywny tempomat, bo na zdjeciu wyglada jakby nie miał
  2. porob zdjęcia, pochwal się
  3. To jest test z sensem Sponsorowany przez Philipsa
  4. z pewnością jest ładniejsza
  5. Pojemnosc bagaznika akurat sie nie zmieniła, było i jest 370l w HB Muszą podkreślać, że schudła, bo każdy podkreślał, że starsza jest za gruba. Ta moja testowa ważyła 1210kg, a ile wazy konkurencja?
  6. W porównaniu np. z poprzednią Astrą 1.4Turbo 140KM, ale sądzę, że to kwestia nie dotartego sinika (no chyba, że był jakiś dziwny mode włączony) Wyciszenie lepsze niż poprzednia Astra, rozpędzałem się do 90km/h
  7. ograniczeń tak, ale musiałem trochę "podeptać" aby coś z niej wydusić
  8. Miałem okazję pojeździć nową Astrą w wersji Enjoy z silnikiem 1.4T 150KM. Zdjęć nie wrzucam, bo każdy może sobie wygooglowac takowe. Wygląd: - jest brzydsza na żywo od poprzedniczki, te czarne zaślepki w okolicach szyb przednich bocznych oraz miedzy tylną oraz bocznymi tylnymi, wyglądają zle i zdradzają oszczednosci. zwraca uwagę ogromna klapka wlewu paliwa, nie widzialem czegos takiego nawet w tirach Wnętrze: - astra w srodku urosła i to znacznie. ustawilem wygodnie fotel kierowcy (a mam 185cm), a nastepnie usiadłem z tyłu - bajka! miejsca miedzy kolanami, a fotelem miałem z 2, moze 30cm, nad głową też super. w ogóle tylna kanapa jest pod jakims dziwnym kątem, czlowiek się jakby zapadal, ale jest to bardzo wygodne. nowa deska rozdzielcza jest miekka, nowy system multimedialny świetny, mozna polaczys sie z iphonem i korzystac z gpsu, muzyki, telefonu czy siri. panelklimatyzacji upodobnil sie do tego z insignii, temperatura wyswietlana jest na pokretełku, bardzo ładnie to wygląda Silnik: - samochod szału nie robił pod względem przyspieszenia, ale moze silnik nie dotarty...? natomiast spalanie... miodzio, z przejazdki po miescie i okolicach wyszla mi srednia ponizej 5l Prowadzenie: - i tu mamy najwiekszy skok naprzod. nie wiem czy to ze wzgledu na nizsza wagę, czy zmienione zawieszenie (pewnie obie te sprawy), ale prowadzi się bardzo dobrze, na zakretach nie przechyla, czlowiek ma caly czas kontrole nad wszystkim, nie ma co prownywac do poprzedniczki - to przepaść i to przy mniejszych kolach! dodatkowo ladnie wylapuje i tlumi nierownosci Podsumowanie - niestety otrzymalem wersje prawie golas, nie miala najfajniejszych rzeczy jak fotele z masazem czy swiatel LED. miala takze jakosciowa wpadke, material podsufitki nie był zawinięty na podsufitke, byl ucięty nierowno i zwisal smetnie na stylu podsufitka - przednia szyba Biorąc pod uwagę mozliwe rabaty w PL to cos czuję, że szykuje się hicior
  9. Nie mierz ludzi własną miarą Myślę, że jest tu wiecej osób mających samochod za 200 czy 300 tyś niż Ci się wydaje
  10. A jak Twoje wrażenia w porównaniu Merc vs Volvo?
  11. Niestety z zakupami merca w PL nie mam doswiadczenia, a polski rynek jest dosc specyficzny Natomiast te 5-7% powinno być do wyrwania bez wiekszego problemu
  12. Jeżdziłem, macałem i bawiłem się GLC oraz GLE Coupe, zwykłe GLE jedynie macałem Największe wrażenie jakości zrobił na mnie o dziwo GLC, przyciski, plastiki w srodku naprawdę były dobrze wykonane, a ja na tym punkcie mam hopla, GLE i GLE Coupe mają stary panel kimatyzacji, który potrafi trzeszczeć Wracając do GLC, bagażnik duży, z tyłu usiadłem spokojnie i nie miałem problemu z głową (mam 185cm), bardzo podoba mi się nielakierowane matowe drewno od merca, mozna wyczuć fakture słoji Silnik 250 4x4 jakimś tam huraganem nie jest, ale też daje radę Fajne autko ale jak to u merca, wyjsciowo nie masz nic, a po dodaniu potrzebnych elementów przekraczasz bazowa cenę dwukrotnie
  13. Bardzo ładny jest Mercedes GLC Volvo XC90 przekracza zakładaną sumę, ale to najbezpieczniejszy SUV na rynku, więc może warto? Dlaczego BMW odpada?
  14. Coś mi to przypomina...
  15. porownywałem i moim zdaniem wychodzi taniej
  16. chodziło o wersje Elite (najwyzsza) z silnikiem 1.4T 150KM, z dodatkowym wyposażeniem wychodziła pod 90tyś zł, a staruszek otrzymał ofertę na 76 tyś zł ale jak wejdziesz teraz na stronę opla to na dzieś dobry straszą 16tyś zł zniżki na astrę IV
  17. czytam to co napisałeś i oczom nie wierze, ale zobaczyłem żeś z Krakowa i to by się wpisywało w kulturę jazdy krakusów badzmy szczerzy, bezpieczenstwo sie zwiekszy na drogach i bedzie mniej wypadków z udzialem pieszych. zachod sie nauczył ustepowac pieszym i jakos nie widze aby były jakiekolwiek wypadku czy problemy z tego powodu. zdarzaja sie piesi jak to nazywaja niektórzy "swiete krowy", ktorzy nie zerkną nawet w jakakolwiek strone ulicy, ale po to kierowcy mają oczy, hamulce, aby zauważyć takiego osobnika i zahamowac nie powodujac przy tym zadnego zagrozenia tak, w wiekszosci przypadków doskonale widac osobe zblizajaca sie do przejscia i nawet jesli ktos nie chce przejsc, a ja zwolnie, baaa zahamuję myśląc, ze chce to nic się nie dzieje złego tak bardzo chcemy gonic europę, żadamy wyzszych pensji, kultury, bezpieczeństwa. z zadroscią patrzymy na zachód gdzie rodzice posyłają nawet 5 czy 6 latki same na nogach do szkoły, a boimy sie zmian które do tej zachodniej europy nas przyblizą
  18. Piszę o rabatach na Astrę V
  19. Ostatnio dosc mocno porownywalem ceny Mazdy 3 i nowej Astry, astra wychodzi taniej, w mazdzie we wrocławiu nie chcieli rozmawiac o rabatach, natomiast w Oplu na dzien dobry 10tys zł mniej
  20. Jaki jest koszt takiego odblokowania? Różnica w cenie miedzy wersją 120KM a 165KM to jakieś 5tyś zł czy aby zyskać 2-3 tyś zł warto narażać się na utratę gwarancji?
  21. myślę ze cena tego q30 bedzie porównywalna z bmw 1 czy mercem A, wiec grubo ponad 130tyś za wyposazony samochód z jedneym z podstawowych silników
  22. z tym co staruszek chce wychodzi ponad 110tyś z silnikiem 1.8, nowy superb jest oczywiscie drozszy Oferta Kaszkaja wygląda bardzo dobrze Peugeota odradzałem ze wzlędu na duza utrate wartosci samochodów francuskich, ale nawet nie sprawdziłem oferty Citroena! Yeti juz staruszkiem jest, a Mokka... za duzo mam do czynienia z Oplem aby mu to doradzić Wiem, wiem, najlepiej wybierac model ktory ma z rok lub nawet dwa lata, ale jesli model produkowany jest od 5 lat i wiadomo, ze lada chwila będzie następca to moim zdaniem nie ma sensu Oglądałem ale drogo wychodzi, z wyposazeniem i silnikiem benzynowym koło 110 -120 tyś Zastanawiam się jakie ceny będzie miał nowy Sportage, powinien być tańszy od Tuscona
  23. w Nissanie zaproponowali podobne rabaty jak w Renuarze
  24. Ovzywiście masz rację, takze jestem tego zdania, ze nie potrzebuje wypasionej klasy C, baaa... jakby czlowiek policzył to pewnie taniej by było jezdzic taksówkami niz kupować samochód Ale mówiłem, tłumaczyłem, kłóciłem sie, a on dalej swoje Wolę więc w tym uczestniczyć i pomóc wybrac jak najlepsza opcję niż pozwolić aby jakiś sprzedawca namówił go na jakiś syf
  25. Niestety się myslisz Octavia z wypasem przekracza 100tys zł, to samo z Golfem, identycznie jest z Leonem Aktualny Focus to juz leciwy model, ma 5 lat

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.