Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SzefSzefow

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SzefSzefow

  1. SzefSzefow odpowiedział RSSSS na temat - Motokącik
    > Daj Boże! to RS mk1 i mk2 nie były AWD?
  2. > Chciałbym poznać waszą opinie o zimowym płynie do spryskiwacza Sonax 4 l. Nadaje się na zime czy > nie jeżdzę wyłącznie na Sonaxie jak dla mnie płyn do spryskiwaczy numer 1, szczególnie wersja extreme - nie rozmazuje, swietnie czysci i jest bezpieczny! użyłem ostatnio shella (nie mogłem kupic sonaxa) i była to tragedia w porównaniu do mojego ulubieńca
  3. > Jakie seryjne auta osobowe spelniaja ten warunek. Rocznik bez znaczenia Polo G40? Moc - 118KM Waga - 830kg BMW 318i E30 Moc - 117KM Waga - 965kg były jeszcze małe, lekkie 4wd z japonii z lat 85-95, ale nie pamiętam cóż to dokładnie było natomiast Nissan Pulsar miał 1050kg i 200KM
  4. > Używam tylnego światła przeciwmgłowego gdy jest po prostu mgła i tyle. Nie jakieś tam lekkie > zamglenie ale mgła, taka która dość znacznie zmniejsza widoczność. > Używam też tylnego światła przeciwmgłowego gdy pada bardzo silny deszcz lub śnieg. > Cieszę się gdy ludzie włączają tylne światła przeciwmgłowe, bo przynajmniej wiedzą, że coś takiego > mają w samochodzie. moim zdaniem przepis jest jasny i klarowny - gdy widoczność spada poniżej 50m włączam przeciwmgielne tylne. gdy dojedzie do mnie pojazd wyłączam, aby go nie oslepiać. jak poznaję czy jest widoczność mniejsza niż 50m? słupki rozstawione są w odległości 100m, na wioskach bodajże 50m - widać do połowy odległości, nie widać słupków - włączam - raczej proste. owszem, taka mgła zdażyła mi się kilkanaście razy w życiu, ale te przeciwmgielne należy włączyć właśnie tylko wtedy, inaczej denerwują, rozpraszają, oślepiają. przy lepszej widocznosci - napewno nie zwiększają poziomu bezpieczeństwa, ponieważ zwykłe światła są widoczne bardzo dobrze.
  5. SzefSzefow odpowiedział Jasiu na temat - Motokącik
    > Witam, > Pacjent: MAZDA 6 kombi > Rok: 2015 > Silnik: 2,5 l - 192 koniki - benzyna bez doładowania > Skrzynia: automat > Cena: ok. 140.000 zł > Wyposażenie: pełna opcja > Przebiegi roczne: tylko 10 kkm > Konkurencja z podobnym wyposażeniem i ceną?? siedziałeś już w Mazdzie? mój brat po Audi A6 z fotelami s-line, narzekał bardzo na krótkie siedziska w Mazdzie 6 i brak mozliwosci zakupu foteli z dłuższym siedziskiem możesz sprawdzić Toyotę Avensis, nowego Passata (starego też - pewnie dobre ceny są), Skodę Superb, nowego Mondeo
  6. > Witam > Jak w temacie co możecie powiedzieć o tym aucie > Jak bardzo mocno awaryjny jest ten silnik ? > Jakie minusy ..... > Jak zniechęcić żonę > Auta używa typowo w mieście 10 k km rocznie ( max ) spalanie nie istotne > Do tej pory jezdziła A3 3.2 także auto musi mieć jakieś osiągi powiedzmy max 7 s . Cena 80 k max , > z wyposażenia konieczny automat . Rocznik od 2010-2011 w górę > Chciałem jej kupić Golfa GTI lub Scirocco ( obu nie chce ) wrrr > Focusa "szybkiego" nie ma a automacie > Do rzeczy prośbą w pierwszej kolejności o pomoc z Ibizą w drugiej inne propozycję > Ps. Mini odpada , smart odpada BMW 125i lub 125d?
  7. > To nie jego problem z rozumieniem polskiego. Raczej Twój z przekazaniem tego co masz na myśli. Ja, > szczerze mówiąc, nie pojmuję o co Ci chodzi. > mar00ha o! to może wytłumacz mi czego nie rozumiesz?
  8. > Wyssales sobie z palca, że to dotyczy aut wyłącznie na obych blachach. nadal nie rozumiesz, moze za dlugo w szwecji przebywasz i stąd pewne braki w rozumieniu polskiego...? przetłumaczę aby było Ci łatwiej - szkoda, że nowe przepisy objęły wyłącznie samochody na obcych blachach, mogli do tego dołożyc przepis o dodatkowym opodatkowaniu expatów poniał?
  9. > To może przeczytaj, co napisałem bo zdaje sie nic nie zrozumiałeś. > Obywatelstwo nie ma tu najmniejszego znacżenia. wydaje mi się jednak, że Ty powinienes przeczytać ponownie moją wypowiedź: Quote: i bardzo dobrze, szkoda, ze dotyczy to wyłącznie samochodów na obcych blachach, powinni walnąć (dodatkowy - tego słowa może zabrakło) podatek dla wszystkich expatów moj braciszek ma obywatelstwo szwedzkie na szczescie
  10. i bardzo dobrze, szkoda, ze dotyczy to wyłącznie samochodów na obcych blachach, powinni walnąć podatek dla wszystkich expatów moj braciszek ma obywatelstwo szwedzkie na szczescie
  11. > aprilia rs4? już rozgryzione - aprilia RSV4 google mówi, że to topowy motocykl tej marki
  12. > Obiecałem, że nie wrzucę. nie wrzucaj, pokaż mi
  13. > Ha ha ha... bardzo śmieszne > Chyba wiedział, skoro znalazł mnie na fb i prosił, żebym nie wrzucał nigdzie filmiku z tej > pojeżdżawki pokaż, pokaż
  14. Mogę prosić o pomoc w identyfikacji motocykla? http://forum.autokacik.pl/showthreaded.php?Cat=0&Number=288133173&page=0&vc=1
  15. > wiesz co... strasznie materiałów mało na ten temat... znalazłem gdzies w sieci prospekt ale > niestety gościu nie udostepnia go w pdf'ie... > wiem że oznakowany był ta tabliczką. wiem ze były tylko w tym kolorze... siedzienia były recaro... > drewno ... ale widziałem tez w innych. skontaktuj sie z wlascicielem prospektu, moze bedzie na tyle uprzejmy ze zeskanuje / sprzeda
  16. > w związku z odpoczynkiem od forum dzięki pewnemu M nie traciłem czasu i popełniłem to > rok 1989 > silnik 2300 > dwie blokady mostów > fotele recaro > wersja limitowana na 10 lecie Gelendy - nr 223 z 300 ładny co ma wersja limitowana czego nie miala zwykła?
  17. > Rok się konczy. Auto wreszcie oficjalnie zyskuje status Youngtimer'a. I ciekawie się tego słucha z > perspektywy jazdy tym samochodem 20 lat po premierze. szczerze to wolałbym to: niestety tjunerzy zabili postrzeganie tego najładniejszego coupe tamtych lat
  18. SzefSzefow odpowiedział Vadero na temat - Motokącik
    > Raczej odwrotnie. > Do czegoś służy i na początku dawali. > Potem obtanili, więc uszczuplili o to wyposażenie eee nie... projektant zasnał nad kompem i mu się kreska w tym miejscu zrobila, ktoś to przklepał i zaczeli tak produkować, każdy myślał, że ktoś inny wie po co ten dynks. w końcu, sam CEO zapytał się - do czego dynks służy? prawda wyszła z wora, projektanta zwolnili
  19. > Wokół SAAB'a, a właściwie ostatniej firmy, która próbowała utrzymać markę przy życiu, spółki NEVS, > dość poważnie kręci się Mahindra & Mahindra. Czyżby teraz indyjski kapitał miał > kontynuować tą historię? > Jeden z podstawowych modeli tego producenta: Mahindra Alpha > Ale produkują też: > Źródło informacji: biztok.pl ten Verito to chyba jakas wydmuszka na bazie Fiata Palio/Siena
  20. ewidentnie czarnego
  21. > a ja myślę, że nie > mogę? może jestem dziwny, ale gdy widzę, że komuś zajechałem drogę, wymusiłem pierszeństwo to staram się zminimalizować zagrozenie, więc analogicznie - wrócić na swój pas, przyspieszyć. Ty zajechałeś komuś drogę, przez przypadek - jak twierdzisz - ale zamiast zminimalizować zagrożenie powiększasz je jeszcze poprzez dodatkowe hamowanie, co skłania mnie do takiego, a nie innego osądu
  22. > dziś spotkała mnie taka sytuacja jak na filmie > http://patrz.pl/filmy/zajechanie > jak przejechał żółty przegubowiec, to obydwa pasy były daleko do tyłu puste. > dlatego zdecydowałem się spokojnie przejechać na pas wewnętrzny (lewy). > fagas, który się tam pojawił zdążył w 2 sek. wyskoczyć zza mnie, przeskoczyć po miejscu wyłączonym > z ruchu i wskoczyć na pas wewnętrzny... a ja myślę, że zobaczyłeś w lusterku, że ktos sobie skraca droge i po złości go przyblokowałeś. żeby nie było, uważam, że delikwent powinien odpowiedzieć za przejazd przez pas wyłączony z ruchu, a Ty za zajechanie drogi, naruszenie obowiązku jazdy prawostronnej (art. 97 KW) oraz prowadzenie pojazdu z prędkością utrudniającą ruch innym (art. 90 KW)
  23. > No mam taki i nie narzekam - po modzie 200 kucy > Dlaczego niestety Diesel, a wlasciciel jak już pisałem, nie lubi diesli i zapewne będzie robił maksymalnie 10tyś km rocznie po mieście btw. podobno mazda 6 ma mieć gruby lifting, a niedługo także wchodzi nowe mondeodo sprzedaży (ktoś wie czy bedzie kombii i jakie ma miec wymiary???)
  24. > ale 170km? > Bo taką ma kumpel przerobiona na 207km ma na liczniku realnie 230kkm i wszystko w oryginale tak, 170KM z DSG i 4x4, kłopot w tym, że to diesel, a wlasciciel A6 diesli nie lubi

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.