Zawartość dodana przez SzefSzefow
-
Ford Focus RS MK3
> Daj Boże! to RS mk1 i mk2 nie były AWD?
-
Opel Calibra - fajne auto za male pieniądze.
wrzuc zdjecia
-
Potrzebna opinia na temat płynu do spryskiwacza Sonax
> Chciałbym poznać waszą opinie o zimowym płynie do spryskiwacza Sonax 4 l. Nadaje się na zime czy > nie jeżdzę wyłącznie na Sonaxie jak dla mnie płyn do spryskiwaczy numer 1, szczególnie wersja extreme - nie rozmazuje, swietnie czysci i jest bezpieczny! użyłem ostatnio shella (nie mogłem kupic sonaxa) i była to tragedia w porównaniu do mojego ulubieńca
-
ponizej tony, powyzej 100KM
> Jakie seryjne auta osobowe spelniaja ten warunek. Rocznik bez znaczenia Polo G40? Moc - 118KM Waga - 830kg BMW 318i E30 Moc - 117KM Waga - 965kg były jeszcze małe, lekkie 4wd z japonii z lat 85-95, ale nie pamiętam cóż to dokładnie było natomiast Nissan Pulsar miał 1050kg i 200KM
-
Kiedy wolno uzywac tylnego swiatla przeciwmglowego?
> Używam tylnego światła przeciwmgłowego gdy jest po prostu mgła i tyle. Nie jakieś tam lekkie > zamglenie ale mgła, taka która dość znacznie zmniejsza widoczność. > Używam też tylnego światła przeciwmgłowego gdy pada bardzo silny deszcz lub śnieg. > Cieszę się gdy ludzie włączają tylne światła przeciwmgłowe, bo przynajmniej wiedzą, że coś takiego > mają w samochodzie. moim zdaniem przepis jest jasny i klarowny - gdy widoczność spada poniżej 50m włączam przeciwmgielne tylne. gdy dojedzie do mnie pojazd wyłączam, aby go nie oslepiać. jak poznaję czy jest widoczność mniejsza niż 50m? słupki rozstawione są w odległości 100m, na wioskach bodajże 50m - widać do połowy odległości, nie widać słupków - włączam - raczej proste. owszem, taka mgła zdażyła mi się kilkanaście razy w życiu, ale te przeciwmgielne należy włączyć właśnie tylko wtedy, inaczej denerwują, rozpraszają, oślepiają. przy lepszej widocznosci - napewno nie zwiększają poziomu bezpieczeństwa, ponieważ zwykłe światła są widoczne bardzo dobrze.
-
MAZDA 6
> Witam, > Pacjent: MAZDA 6 kombi > Rok: 2015 > Silnik: 2,5 l - 192 koniki - benzyna bez doładowania > Skrzynia: automat > Cena: ok. 140.000 zł > Wyposażenie: pełna opcja > Przebiegi roczne: tylko 10 kkm > Konkurencja z podobnym wyposażeniem i ceną?? siedziałeś już w Mazdzie? mój brat po Audi A6 z fotelami s-line, narzekał bardzo na krótkie siedziska w Mazdzie 6 i brak mozliwosci zakupu foteli z dłuższym siedziskiem możesz sprawdzić Toyotę Avensis, nowego Passata (starego też - pewnie dobre ceny są), Skodę Superb, nowego Mondeo
-
Ibiza 1.4 180 koni mial ktoś styczność
> Witam > Jak w temacie co możecie powiedzieć o tym aucie > Jak bardzo mocno awaryjny jest ten silnik ? > Jakie minusy ..... > Jak zniechęcić żonę > Auta używa typowo w mieście 10 k km rocznie ( max ) spalanie nie istotne > Do tej pory jezdziła A3 3.2 także auto musi mieć jakieś osiągi powiedzmy max 7 s . Cena 80 k max , > z wyposażenia konieczny automat . Rocznik od 2010-2011 w górę > Chciałem jej kupić Golfa GTI lub Scirocco ( obu nie chce ) wrrr > Focusa "szybkiego" nie ma a automacie > Do rzeczy prośbą w pierwszej kolejności o pomoc z Ibizą w drugiej inne propozycję > Ps. Mini odpada , smart odpada BMW 125i lub 125d?
-
Szwecja nakłada podatek na rezydentów innych krajów
> To nie jego problem z rozumieniem polskiego. Raczej Twój z przekazaniem tego co masz na myśli. Ja, > szczerze mówiąc, nie pojmuję o co Ci chodzi. > mar00ha o! to może wytłumacz mi czego nie rozumiesz?
-
Szwecja nakłada podatek na rezydentów innych krajów
> Wyssales sobie z palca, że to dotyczy aut wyłącznie na obych blachach. nadal nie rozumiesz, moze za dlugo w szwecji przebywasz i stąd pewne braki w rozumieniu polskiego...? przetłumaczę aby było Ci łatwiej - szkoda, że nowe przepisy objęły wyłącznie samochody na obcych blachach, mogli do tego dołożyc przepis o dodatkowym opodatkowaniu expatów poniał?
-
Szwecja nakłada podatek na rezydentów innych krajów
> To może przeczytaj, co napisałem bo zdaje sie nic nie zrozumiałeś. > Obywatelstwo nie ma tu najmniejszego znacżenia. wydaje mi się jednak, że Ty powinienes przeczytać ponownie moją wypowiedź: Quote: i bardzo dobrze, szkoda, ze dotyczy to wyłącznie samochodów na obcych blachach, powinni walnąć (dodatkowy - tego słowa może zabrakło) podatek dla wszystkich expatów moj braciszek ma obywatelstwo szwedzkie na szczescie
-
Szwecja nakłada podatek na rezydentów innych krajów
i bardzo dobrze, szkoda, ze dotyczy to wyłącznie samochodów na obcych blachach, powinni walnąć podatek dla wszystkich expatów moj braciszek ma obywatelstwo szwedzkie na szczescie
-
Identryfikacja
> aprilia rs4? już rozgryzione - aprilia RSV4 google mówi, że to topowy motocykl tej marki
-
Auto-TEST
> Obiecałem, że nie wrzucę. nie wrzucaj, pokaż mi
-
Auto-TEST
> Ha ha ha... bardzo śmieszne > Chyba wiedział, skoro znalazł mnie na fb i prosił, żebym nie wrzucał nigdzie filmiku z tej > pojeżdżawki pokaż, pokaż
-
Identryfikacja
Mogę prosić o pomoc w identyfikacji motocykla? http://forum.autokacik.pl/showthreaded.php?Cat=0&Number=288133173&page=0&vc=1
-
następny nabytek ;)
> wiesz co... strasznie materiałów mało na ten temat... znalazłem gdzies w sieci prospekt ale > niestety gościu nie udostepnia go w pdf'ie... > wiem że oznakowany był ta tabliczką. wiem ze były tylko w tym kolorze... siedzienia były recaro... > drewno ... ale widziałem tez w innych. skontaktuj sie z wlascicielem prospektu, moze bedzie na tyle uprzejmy ze zeskanuje / sprzeda
-
następny nabytek ;)
> w związku z odpoczynkiem od forum dzięki pewnemu M nie traciłem czasu i popełniłem to > rok 1989 > silnik 2300 > dwie blokady mostów > fotele recaro > wersja limitowana na 10 lecie Gelendy - nr 223 z 300 ładny co ma wersja limitowana czego nie miala zwykła?
-
Auto-TEST
> Rok się konczy. Auto wreszcie oficjalnie zyskuje status Youngtimer'a. I ciekawie się tego słucha z > perspektywy jazdy tym samochodem 20 lat po premierze. szczerze to wolałbym to: niestety tjunerzy zabili postrzeganie tego najładniejszego coupe tamtych lat
-
Co to? Po co to?
> Raczej odwrotnie. > Do czegoś służy i na początku dawali. > Potem obtanili, więc uszczuplili o to wyposażenie eee nie... projektant zasnał nad kompem i mu się kreska w tym miejscu zrobila, ktoś to przklepał i zaczeli tak produkować, każdy myślał, że ktoś inny wie po co ten dynks. w końcu, sam CEO zapytał się - do czego dynks służy? prawda wyszła z wora, projektanta zwolnili
-
Historia zatoczyła koło ... SAAB
> Wokół SAAB'a, a właściwie ostatniej firmy, która próbowała utrzymać markę przy życiu, spółki NEVS, > dość poważnie kręci się Mahindra & Mahindra. Czyżby teraz indyjski kapitał miał > kontynuować tą historię? > Jeden z podstawowych modeli tego producenta: Mahindra Alpha > Ale produkują też: > Źródło informacji: biztok.pl ten Verito to chyba jakas wydmuszka na bazie Fiata Palio/Siena
-
Sytuacja na drodze po raz kolejny
ewidentnie czarnego
-
wymuszenie czy zajechanie?
> a ja myślę, że nie > mogę? może jestem dziwny, ale gdy widzę, że komuś zajechałem drogę, wymusiłem pierszeństwo to staram się zminimalizować zagrozenie, więc analogicznie - wrócić na swój pas, przyspieszyć. Ty zajechałeś komuś drogę, przez przypadek - jak twierdzisz - ale zamiast zminimalizować zagrożenie powiększasz je jeszcze poprzez dodatkowe hamowanie, co skłania mnie do takiego, a nie innego osądu
-
wymuszenie czy zajechanie?
> dziś spotkała mnie taka sytuacja jak na filmie > http://patrz.pl/filmy/zajechanie > jak przejechał żółty przegubowiec, to obydwa pasy były daleko do tyłu puste. > dlatego zdecydowałem się spokojnie przejechać na pas wewnętrzny (lewy). > fagas, który się tam pojawił zdążył w 2 sek. wyskoczyć zza mnie, przeskoczyć po miejscu wyłączonym > z ruchu i wskoczyć na pas wewnętrzny... a ja myślę, że zobaczyłeś w lusterku, że ktos sobie skraca droge i po złości go przyblokowałeś. żeby nie było, uważam, że delikwent powinien odpowiedzieć za przejazd przez pas wyłączony z ruchu, a Ty za zajechanie drogi, naruszenie obowiązku jazdy prawostronnej (art. 97 KW) oraz prowadzenie pojazdu z prędkością utrudniającą ruch innym (art. 90 KW)
-
Przesiadka z A6 C6 na cos mniejszego i większego zarazem?
> No mam taki i nie narzekam - po modzie 200 kucy > Dlaczego niestety Diesel, a wlasciciel jak już pisałem, nie lubi diesli i zapewne będzie robił maksymalnie 10tyś km rocznie po mieście btw. podobno mazda 6 ma mieć gruby lifting, a niedługo także wchodzi nowe mondeodo sprzedaży (ktoś wie czy bedzie kombii i jakie ma miec wymiary???)
-
Przesiadka z A6 C6 na cos mniejszego i większego zarazem?
> ale 170km? > Bo taką ma kumpel przerobiona na 207km ma na liczniku realnie 230kkm i wszystko w oryginale tak, 170KM z DSG i 4x4, kłopot w tym, że to diesel, a wlasciciel A6 diesli nie lubi