Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SzefSzefow

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SzefSzefow

  1. Co powstanie gdy połączymy silnik V8 Corvetty, mechanikę Ferrari i wybujałą włoską fantazję? Supersamochód z lat 60-tych: Bizzarrini 5300 GT! i te wnętrze... a gdybyście chcieli go kupić... to akurat zielonek jest w wersji Alloy do sprzedania na aukcji RM Auction. Szacowana cena: poniżej 1mln USD
  2. > Dla uściślenia - auta zbudowało nie AMG, lecz HWA AG, firma pana HW Aufrechta (to te samo A co w > AMG ). a skąd masz takie informacje?
  3. SzefSzefow odpowiedział pawel182 na temat - Motokącik
    > A grillem a 2 drzwiowe coupe itd. itp. aa czyli chodzilo Ci generalnie o 6, a nie konkretnie o Alpine myslałem, że koncept ma coś charakterystycznego dla marki Alpina
  4. SzefSzefow odpowiedział pawel182 na temat - Motokącik
    > to gdzies przeczytales czy to twoja opinia ? moja i twórcy łaczy elementy stylistyczne 2000CS oraz jego nastepcy E9
  5. SzefSzefow odpowiedział pawel182 na temat - Motokącik
    > Fajne nawiązanie do Alpiny a czym nawiązuje do Alpiny akurat?
  6. SzefSzefow odpowiedział pawel182 na temat - Motokącik
    ma nawiązywać do bmw 2000CS:
  7. > Ten "nowy" 300SL pewnie kosztuje tyle, że można starego oryginalnego w stanie idealnym kupić nie... oryginalne kosztują koło 1,5mln euro
  8. > BMW rusza z produkcją sportowej hybrydy > 2.1 litra na 100 v max 250 km/h - nawet jakby to zużycie było 2x wyższe to i tak całkiem całkiem > jak na bmw. z pół roku jest już na stronie BMW i nawet mozna sie pobawić w jego konfigurację, niedługo mają sie pojawić ceny
  9. > kierownica kompletnie nie pasuje do tego auta Z lusterkami też przesadzili
  10. > Jesteś. i pasuje Ci ta nowa kierownica w takim miejscu?
  11. Na RM Auctions pojawi się w maju jeden z 11 odbudowanych przez Merca 300SL, 6 zostało zbudowanych dla szejka Brunei, a 5 pozostałych poszło na sprzedaż. Powstało 8 coupe i 3 roadstery. Pod maską silnik V8 380KM, zawieszenie Bilstein, heble AMG i wiele innych zmian, włącznie z wnętrzem. Szacunkowa wartość to 1mln euro Z jednej strony to nie jest wydumka, bo odbudowała go firma, która stworzyła tego Merca, ale z drugiej powinni za cos takiego łapy ucinać. Niech sobie sułtan Brunei robi co chce - na nim można zarobić. Ale po co AMG tworzyło kolejnych 5 sztuk tego czegoś? Nie lepiej było odtworzyć 5 samochodów na bazie oryginalnych części, które przecież mogą sobie doprodukować??? Może to ja jestem jakiś dziwny...?
  12. > Tak. Jednego. > Ale w firmie mamy już 3 CC. To wydaje mi się, że jest to bardzo dobra oferta
  13. > Witam, > Wyceniałem ostatnio VW CC u kilku dilerów VW. > Najlepszy rabat dał mi diler z Tychów, rabat w wysokości 22% od ceny katalogowej. > Twierdzi, iż ja da więcej to na samochodzie już nie zarobi... > Czy rabat w wysokości 22% jest akceptowalny, czy też VW daje więcej? > PS. > Uprzedzając Wasze posty, wiem że Skoda czy inna Dacia daje na "dzień dobry" pewnie 20%, ale VW ? przy zakupie 1 samochodu?
  14. > Takie cos upolowalem na przejsciu granicznym, ktos sobie sprowadzal do Szwajcarii. Jeden z 395 sztuk, V8 230KM Śliczny Eeeee model SC można nawet poniżej 10000 euro kupić
  15. > Tylko poproszę konkrety a nie tak jak na HP własne fantazje i przypuszczenia wiesz, ze to ze względu na mase nie ma rewelacyjnych osiągów? z automatem ma 7,8s do 100km/h i pali średnio ponad 13l/100km, a w miescie 20l/100km
  16. > czyli malo zalet, duzo wad, a spalanie mniejsze moze wynikac tez z tego ze masz 4 cyl a nie 6 nie miałem Galanta z silnikiem 2.5v6 więc trudno mi wypowiedzieć się na temat jego wad zdecydowaną zaletą 2.4 jest niskie spalanie i zerowa awaryjność w moim przypadku
  17. > a masz automat czy manual ? > Słyszałem, że w automacie lubi się ukręcić wieloklin w konwerterze mam manuala, wiec o automacie za wiele z doswiadczenia nie powiem
  18. > Celowo nie na skośnookich, bo skrzynia zdaje się być z jakiego innego (europejskiego?) auta. > Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem Galanta Kombi ostatniej generacji. Auto będzie > stare, bo rocznik pewnie 2001-2002. Chciałbym wersję z silnikiem benzynowym i KONIECZNIE z > automatem. > Co to za skrzynia tam siedzie? Bo raz piszą, ze Multitronic innym razem że Tiptronic > Który silnik wybrać? 2.0 czy 2.5 litra ? A może 2.4 ? > W grę wchodzi tylko wersja kombi > Jakie są typowe bolączki tego samochodu? Na co uważać? Jak z rdzą ? > Tutaj przykładowa aukcja ALLEGRO > Ale nie musi być taki tani mam 2.4GDI i sobie chwalę ludzie sie boja tego silnika, ale gdy jest zadbany to warto z takim silnikiem kupić galanta... wady tego silnika: - brudzaca sie przepustnica (raz na jakis czas trzeba ja wyczyscic) - stukajace szklanki (u mnie przy przebiegu rzeczywistymm 180tyś km - autko od nowosci w rodzinie, stukaja wylacznie na zimno) - jest czułu na jakość paliwa i oleju (staram sie tankować na sprawdzonej stacji, a olej wymieniam co 10tyś, a nie co 15tyś jak w książce) zalety tego silnika: - niskie spalanie (minimalnie udało mi się zejsc na trasie do 5,3l, a znajomy który ma 2,5v6 nigdy nie zszedł poniżej 6,7l, ale w miescie potrafią spalić tak samo po 12-13l) - niezła elastyczność wady Galanta: - rdzewiejace nadkola i kielichy zawieszenia przedniego - w zużytych modelach podobno powyżej 130km/h staje sie głośny przez uszczelki drzwi - u mnie jest ok zalety Galanta: - niezawodność (naprawdę widać i czuć, że samochód jest made in japan) - wielowahaczowe zawieszenie - komfortowe i jak na dziadkowóz samochód dobrze trzyma sie drogi - bardzo dobre wyposażenie większości modeli (skóra, tempomat, podgrzewane fotele, spryskiwacze swiateł, klimatronik itp, 4 poduchy itp) - jeden z bezpiecznejszych samochodów lat 97-02 Powiem szczerze, ze już od jakiegoś roku noszę się z zamiarem sprzedaży misia, ale nie daje mi on żadnego powodu. Jakiś czas temu wymieniłem kilka rzeczy i będę mieć pewnie na dłuuuugi czas spokój. Jakbys miał konkretne pytania to wal śmiało
  19. > moze najpiew sie kolega nauczy czytac ze zrozumieniem zamiast zacznie sie produkowac.... tak, tak - nie doczytałem
  20. > w galant siedzial tylko 4biegowy automat z i bez funkcji triptonic (+/-) potwierdzam podobno jeden z lepszych automatów w tamtych czasach
  21. > Wygląda jakby to było wygięte z jednego kawałka, może zrób lepsze zdjęcia. tak, to jest wygięte z jednego kawałka, ale same elementy (nie wykończone w taki sposób a satynowane mam) > co do faktury, nie wykonują z jednej formy, pewnie robią po kilka, kilkadziesiąt za jednym razem. > Nie mam takiego doświadczenia, ale faktura wygląda na zrobioną elektroerozyjnie, ale bardziej > stawiałbym na trawienie chemiczne (oczywiscie obróbka formy a nie pojedynczego elementu). fakt, przeciez nikt by sie nie bawił w jedną formę jeśli w gre wchodzi forma to nie mam szans już cokolwiek z tym zrobić kolejne zdjęcie w tym jeden element z błędem o którym wspominałem, ale równie dobrze maszyna zaginająca elementy po odlaniu mogła źle ten zagiąć
  22. > Tłoczone prasą i polerowane, lub odlewane i polerowane. hmmm... czyli nie mam szans aby dorobic cokolwiek podobnego
  23. > Wygląda jakby to był odlew. > Faktura jest nadana poprzez kształt formy. o tym nie pomyślałem... jednak każdy z tych dziwnie wykończonych liknów składa się z 2 części górna jest wykończona w ten przedziwny wzorek, dolna wypolerowana - gdyby był to odlew graniczne odcięcie byłoby w tym samym miejscu a nie jest, dodatkowo, każdy musiałby mieć ten sam wzór
  24. Mam pewien problem, potrzebuję wykończyć brakujące elementy bransolety tak jak tu (środkowa część): Na początku postawiłem na to, że zostało to wypiaskowane, podesłałem do piaskowania, gdzie użyto różnego rodzaju piasku i później polerki, jednak element stał się ciemniejszy, a struktura zupełnie nieprzypominająca oryginalnej (po lewej wypiaskowane i wypolerowane, po prawej oryginał): Podobno nie jest to też wyszkiełkowane, padło na frezowanie, ale ja ja z góry odrzucam Już kończą mi się pomysły Spotkaliście się z czymś takim???
  25. > kolega chciał dobrze, przeczytał 2.0, przeczytał VAG - aha no to pompy oleju, a że to było w 2.0TDI > a nie 2.0TFSI, to cóż.... poczytaj sobie o zatarciach silników 2.0TFSI (sic!) i jakie były tego powody o dziwo silniki 2.0 TDI i TFSI z początku produkcji posiadały podobne problemy wieku dzieciecego

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.