Zawartość dodana przez SzefSzefow
-
2,0 TFSI 200KM - szukam info
nigdzie nie pisałem, że trzeba sie tego bać ale warto wiedzieć, że coś takiego istnieje zdecydowanie kosztowniejsze są usterki wtryskiwaczy oraz pompy oleju
-
2,0 TFSI 200KM - szukam info
> Kilkanaście sztuk w różnych markach (vw, audi, skoda) i nie było ani jednego przypadku j.w. przykro mi, widocznie w szwecji lepiej dbają o klientów > Zasadnicze. > Dlaczego misiubisi już nie oferuje GDI w swoich autach? ze względu na wadliwe szklanki oraz wciąganie oleju
-
2,0 TFSI 200KM - szukam info
> A na ile może pomóc montaż oil catch tank-u? nie mam pojęcia
-
2,0 TFSI 200KM - szukam info
> AR 159 TBi czyli silnik produkowany od 2009 roku i w dodatku konstrukcja fiata - inna bajka
-
2,0 TFSI 200KM - szukam info
> Mam w aucie silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa, przejechane 165 tysięcy km i niczego takiego > nie stwierdzono. a jaki to samochód i silnik?
-
2,0 TFSI 200KM - szukam info
> I na czym polegają te problemy z paliwem i oleum? na tym moj braciszek raz juz był na czyszczeniu silnika w serwisie, a nalatane ma dopiero 80 kilka tyśków km > Z turbo? a jakie to ma znaczenie? w silniku z bezposrednim wtryskiem i turbo nagar sie nie odkłada? czy odwrotnie?
-
2,0 TFSI 200KM - szukam info
> a jak on się gazuje ? > i czy w ogóle ? a tego nie wiem, jestem przeciwnikiem gazowania samochodów
-
2,0 TFSI 200KM - szukam info
> Jeździłeś takim, czy to info z kolorowych magazynów moto? moj braciszek jest wlascicielem A6 z takim silnikiem od 2007 roku dodatkowo ja jezdze na co dzień autkiem z silnikiem z bezposrednim wtryskiem GDI
-
2,0 TFSI 200KM - szukam info
> witam, > szukam info nt silnika z tytułu (ten akurat w Altei). > Wady, zalety? > Pozdrawiam byly akcje serwisowe zwiazane z wymianą wtryskiwaczy (nie mam pojecia czy w PL także) zatarcia silnika związne z pompą oleju i jak to w kazdym silniku z bezposrednim wtryskiem brudzi sie dosc mocno, jest czuły na jakość paliwa oraz oleju z plusów to ciekawe osiągi przy znośnym zuzyciu paliwa
-
Małe, wściekłe i...tanie.
> 10tys zł/szt 2000 euro 2750 euro
-
Małe, wściekłe i...tanie.
> Jeśli masz tanio to biorę dwa:) co znaczy tanio?
-
Małe, wściekłe i...tanie.
Renault 5 Turbo?
-
[Minitest] BMW X3 2.0d xdrive
Jeżdziłem takim X3 na testach i mam kiepskie wspomnienia z jazdy tym autkiem... Gorsza była jedynie X1. W tej cenie o wiele lepsze wrazenie daje 3, ze o 5 juz nie wspomne
-
Francuska wersja Fiata 500
> Nowe Twingo, czyli francuska wersja Fiata 500. Bardziej przypominająca oryginał, bo z napędem na > tył > Twingo a fuj! zamiast kopiowac 500 mogli nawiazac do renault 5
-
Co myślicie o Jaguarze F-type?
> Też się nad nim zastanawiam, wszystko zależy od tego jaką cenę sobie Lexus wymyśli za RC-F. Jak M4 > będzie znacząco tańsze, to bardzo poważnie się nad nim zastanowię W RC-Fie siedziec ma V8 ale BMW zdecydowanie ładniejsze... ciekaw jestem pierwszych testow porówawczych
-
Co myślicie o Jaguarze F-type?
> Czlowiek, ktory lubuje sie w Lexusach i ma IS-F nie kupi emki > Obiektywnie lepsze auto niz F-Type...ale do bolu oklepane...chyba, ze jakies GT3 no to pozostaje: ale w wersji coupe jest brzydkie nie chcę aby Marek jezdził brzydkim autem
-
Co myślicie o Jaguarze F-type?
> AWD odpada, nie chodzi mi o to by byc najszybszym. Chce zeby samochód zarzucał tyłkiem na > zawołanie. I ładnie wyglądał. to zdecydowanie GT-R odpada... może więc M4? albo carrere S?
-
Co myślicie o Jaguarze F-type?
> poloneza z jap. doradzasz? > psuje sie to masakrycznie. > znajomy ma salonowego z pl i co chwila cos pada > dodatkowo prawie nic nie chca na gwar robic domyslam sie, ze w USA troche inaczej traktuja klienta zreszta doradzałem nowego GT-Ra, który ma miec niedlugo premierę, a jest dosc znacznie ulepszony w stosunku do sprzed FL mysle, ze dałby wiecej frajdy niz F-type, choc zdecydownie od F jest brzydszy
-
Co myślicie o Jaguarze F-type?
nie lepiej wersje R V8? btw moze nowego GT-Ra?
-
sporadyczny problem z hamulcami
miałem kilka razy podobnie, gdy temperatura oscylowała koło -3 +3C - po całonocnym postoju samochodu, pierwsze mocniejsze nacisniecie hamulca było niesamowicie nieefektywne, przy drugim juz było ok. Gdy wybrałem sie do mechanika ten powiedział, ze jestem ktorąs osoba z tym problemem i najprawdopodobniej bedzie to kwestia wilgotnosci i temperatury powietrza - kontrola hamulców wyszła oczywiscie ok
-
Rally Sweden
> Widać, że póki co, nauka nie idzie w las Pojawiło się coś dłuższego z drugiego dnia: Wyglada na to, ze jezdzi dosc szybko, ciekawe jak bedzie w porownaniu do reszty
-
Rally Sweden
filmik z piątku z komentarzem na końcu: filmik z dzisiejszych testów:
-
Latanie bokami na recznym....
> Quote: > Bo hamulec łapie i puszcza > Ty teoria, ja praktyka czyli albo nie wiesz jak obsługiwać hamulec awaryjny w swoim samochodzie, albo jezdzisz z niedziałającym hamulcem awaryjnym - w obu przypadkach gratuluję bezmyślności
-
Do kiedy montowali radia na kasety?
> Właśnie oglądam sobie ogłoszenie Audi A4 z 2006 roku, model B7 i widzę że ma fabryczne radio na > kasety > Wychodziły tak w tym roczniku czy przełozyli z innego modelu? ZTCP w Top Gear mówili, że najdłużej produkowanym samochodem z kasetą był Lexus SC
-
Auris (nietypowa wersja)
> Witam! > Powiedzcie czy warto interesować sie toyota auris w wersji 2.2 d4d 177km? wersja dosyć niszowa. > najmocniejszy diesel w tym modelu, no i jeszcze dodatkowo inne zawieszenie z tyłu (wielowahacz a > nie belka). > czy ten silnik jest niezawodny i jak z częściami do niego? wszędzie pełno d4d ale tylko tych > 2litrowych.... > jak z serwisem zawieszenia? dużo drożej? w najnowszym Motorze (z dzisiaj) jest opis używanych Aurisów i Corolli - o dziwo w Corolli, czyli Aurisie sedan, w każdej wersji silnikowej jest wielowahacz z tyłu