Zawartość dodana przez SzefSzefow
-
Przesiadka z A6 C6 na cos mniejszego i większego zarazem?
> Jak ktoś chce duży bagażnik to Merc S212 ma 695L pod roletę i 1920 po złożeniu oparcia tak, E-klasa to mistrz wielkosci bagażnika, niestety także jest wielką krową
-
Przesiadka z A6 C6 na cos mniejszego i większego zarazem?
> Suberb pojawiła się taka mysl, tym bardziej, że do wzięcia jest testówka z pełnym wyposażeniem za dobre pieniądze niestety 2.0TDI
-
Przesiadka z A6 C6 na cos mniejszego i większego zarazem?
Jest Audi A6 C6 kombi, czy można znaleźć jakiś samochód, który będzie mniejszy (wielkościowo), a będzie posiadał większy bagażnik (przed oraz po złożeniu siedzeń)? Vany, busy, odpadają. Suvy mogą być.
-
Przeciwmgielne tylne - jak dać do zrozumienia ....
> Ja migałem na trasie...bo miałem dość. Nie dało się wyprzedzić bo błoto i śnieg. Gość zaczął > hamować specjalnie ehh... jak jest snieg i bloto posniegowe to nie wyprzedasz? W temacie to - tez nie lubie gdy ktos ma wlączone tylne przeciwmgielne bez jakiegokolwiek sensu - zazwyczaj mrygam delikwentowi przeciwmgielnymi przednimi. Jeśli nie zrozumie to długimi. Jesli nie zrozumie to wyprzedam i zapalam na chwilę przeciwmgielne tylne mając nadzieję, że delitwent dojdzie do odpowiedniego wniosku
-
mam pytanie odnośnie rozmiaru kół
> Temat węższych opon wziął się z przeszłości, kiedy auta były napędzane głównie na tył i w kopnym > śniegu trudniej było przejechać na szerokich kapciach, z powodu oporu śniegu dla przednich > kół. > W dzisiejszych czasach, kiedy nie jeździmy już często w kopnym śniegu, auta to częściej FWD i > bardziej zależy nam na przyczepności, ważniejsza jest większa powierzchnia styku, która daje > większe tarcie. nie można uogólniać - jeśli mieszkasz w górach, czesto poruszasz się po sniegu, topniejącym sniegu, zmarzniętym sniegu to o wiele lepsza będzie węższa opona - lepiej sobie poradzi w takich warunkach niż szerszy odpowiednik jeśli mieszkasz nad morzemm czy w jakiejs centralnej Polsce, gdzie snieg lezy na ulicy góra 2 dni, pozniej jest sprzatany i poruszasz się głównie po mokrej nawierzchni, suchej nawierzchni to lepiej zakupić opone w takim rozmiarze jak letnie jako, ze mieszkałem w kotlinie i jezdzilem codziennie w góry to w astrze miałem pełne 135R13 - na suchym asfalcie na zakretach było dziwnie, ale byłem pewny, ze jesli nie zawisnę podwodziem na sniegu to wyjade zawsze i wszedzie bez względu od warunkow
-
Nowe opony zimowe
miałem podobnie gdy za mocno napompowalem opony - na mokrym nie dalo sie jechac - o dziwo roznica miedzy normalnym prowadzeniem, a tancami na asfalcie byla jakies 0,5 Bar sprawdz cisnienie jakie masz, sprawdz jakie powinienes miec
-
No no... 4C
Przyganiał kocioł garnkowi Na mnie ostatnio zrobił wrażenie Lotus - jakoś 4C takie plastikowe jest i troche za małe, ale 8C to już bym się pobawił
-
Coz to za kontrolka?
> Gałka była od wersji 4 biegowej A to by wyjasnialo pomylke Ciekaw jestem czy sam w takiej sytuacji odkrylbym 5 bieg
-
Coz to za kontrolka?
> Jeden user AK przez dłuższy czas eksploatacji swojego samochodu nie wiedział, że ma 5 biegów w > aucie...a Ty wymagasz, żeby kobieta wiedziała do czego służy kontrolka zapalająca się tylko w > zimie Eeee zartujesz? Jak to mozliwe?
-
Coz to za kontrolka?
> Takie idioten kontrolka dla kobiet Pewnie ja wymyslili faceci, bo z kobieta ta kontrolka jednak nie dziala Ja sie zastanawiam jak 2 lata mozna jezdzic samochodem i nie wiedziec co za kontrolka sie zapala - zreszta, zainteresowana stwierdzila, ze skoro nie swieci sie na czerwono to chyba nic powaznego
-
Coz to za kontrolka?
> a jak troche przejedzie, to gaśnie? > Zimny silnik. Mowila, ze kontrolka raz jest, raz jej nie ma i nie wie od czego to zalezy Ale faktycznie wszystko wskazuje ze to pokazuje, ze silnik jest zimny i mu w palnik dawac nie mozna
-
Coz to za kontrolka?
Znajomej w subaru imprezie gh swieci sie kontrolka 3-21 na niebiesko Wiecie co moze to oznaczac? Za malo plynu?
-
Szwajcarski Maluch
> Po malym dochodzeniu z fotek stoi tu: > Saad Automobiles > Bielstrasse 32b > 2543 Lengnau > Szwajcaria > Co wygralem? Piwo, ale już dostałeś Możliwe, że masz rację, bo przejezdzalem i nie pamiętam miejscowosci dokladnie
-
Szwajcarski Maluch
> Kraj, bo napisałeś szwajcarski. Kraj to Szwajcaria Jak widac mają tu głupie pomysły
-
Szwajcarski Maluch
> Poszerzenia koszmarne, silnik seryjny. Raczej stoi długo, bo już mech jest na granicy blach i syby > Straszny kundel na dodatek - wnętrze klasyka, kierownica FL... oj tam, oj tam - prawie jak testarossa > drzwi kierowcy. Gdzie on stoi? pytasz o kraj, miasto, miejsce (komis, podwórko itp)?
-
Szwajcarski Maluch
Z pewnością go nie było, bo dziś osobiście fociłem Na Maluchach sie nie znam, ale może zainteresuje Wam jako ciekawostka Maluszek chyba do przedania, ale wygląda jakby wrósł w ziemię Starałem się zrobić też silnik przez kratkę, nie wiem czy eksperci zobaczą cóż to za wymysł tam siedzi
-
To po prostu trzeba obejrzeć
> Za diabła nie mogę sobie przypomnieć jak się program nazywał Chasing Classic Cars kiedys szukalem jakis odcinków online ale nie było
-
Tesla model D
a jak to wygląda?
-
Lamborghini Asterion LPI 910-4
> Jednak da się zaprojektować współczesny samochód, który budzi emocje swoim wyglądem... > ...o ile czerpie ze stylistyki lat 60/70 > http://superauto24.se.pl/auto/lamborghin...ml?photo=348266 Za duze kola - stoi jak suv nad nawierzchnia
-
Sprzedam - Kupię, Poszukuję, Oddam ... 05.-09.2014
Do sprzedania mam głośniki PIONEER TS-1744 z nowymi dystansami pod Astrę f/g. Cena: 50zł
-
Dywaniki welurowe
> dziwne, przelatałem z tym prawie 3. lata i nic się nawet nie odkształciło. może "wędruję" nogami podczas jazdy
-
Dywaniki welurowe
> ale z tej wykładziny? Coś Ci się z nimi działo czy zwyczajnie nie wyszło? > Robiłem do Delty (brak gotowców), po zrobieniu papierowego wzornika i wycięciu było ok. wydaje mi się, że z tej wyjsc wyszło, ale po jakimś czasie zaczęły się podwijać po bokach - generalnie wykładzina powinna być grubsza niż te 5,5mm
-
Dywaniki welurowe
> kupić w komforcie wykładzinę http://bit.ly/1uE3OEJ wyciąć, opalić luźne nitki, zrobić mocowania i > gotowe > Można oddać do obszycia, ale nie trzeba, nie strzępi się po opaleniu. Początkowo bardzo sztywne, > ale ładnie się układa. kiedyś tak wyprodukowałem wykładziny do astry, ale ni ebył to najlepszy pomysł zostanę przy gotowych
-
Dywaniki welurowe
Poszukuję do Galanta welurowych dywaników. Najlepsze byłyby oryginalne, ale są ztcw niedostępne Polecicie jakąś firmę produkujacą dobre dywaniki? Zależałoby mi aby miały dziurę na fabryczne mocowanie
-
Kosmetyki do polerki ręcznej
Z braku maszyny czeka mnie ręczna polerka Szampon mam, glinkę mam wosk collinite 476 mam teraz pytanie o coś pomiędzy - na lakierze są hologramy, do tego mam rysę do podkładu na masce, w której chciałbym zaokrąglić krawędzie aby była mniej widoczna uzyć meguairsa ultimate compound z flexipadem dwustronnym i na to wosk? czy może jakiś inny zestaw polecicie?