Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SzefSzefow

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SzefSzefow

  1. > Jak ktoś chce duży bagażnik to Merc S212 ma 695L pod roletę i 1920 po złożeniu oparcia tak, E-klasa to mistrz wielkosci bagażnika, niestety także jest wielką krową
  2. > Suberb pojawiła się taka mysl, tym bardziej, że do wzięcia jest testówka z pełnym wyposażeniem za dobre pieniądze niestety 2.0TDI
  3. Jest Audi A6 C6 kombi, czy można znaleźć jakiś samochód, który będzie mniejszy (wielkościowo), a będzie posiadał większy bagażnik (przed oraz po złożeniu siedzeń)? Vany, busy, odpadają. Suvy mogą być.
  4. > Ja migałem na trasie...bo miałem dość. Nie dało się wyprzedzić bo błoto i śnieg. Gość zaczął > hamować specjalnie ehh... jak jest snieg i bloto posniegowe to nie wyprzedasz? W temacie to - tez nie lubie gdy ktos ma wlączone tylne przeciwmgielne bez jakiegokolwiek sensu - zazwyczaj mrygam delikwentowi przeciwmgielnymi przednimi. Jeśli nie zrozumie to długimi. Jesli nie zrozumie to wyprzedam i zapalam na chwilę przeciwmgielne tylne mając nadzieję, że delitwent dojdzie do odpowiedniego wniosku
  5. > Temat węższych opon wziął się z przeszłości, kiedy auta były napędzane głównie na tył i w kopnym > śniegu trudniej było przejechać na szerokich kapciach, z powodu oporu śniegu dla przednich > kół. > W dzisiejszych czasach, kiedy nie jeździmy już często w kopnym śniegu, auta to częściej FWD i > bardziej zależy nam na przyczepności, ważniejsza jest większa powierzchnia styku, która daje > większe tarcie. nie można uogólniać - jeśli mieszkasz w górach, czesto poruszasz się po sniegu, topniejącym sniegu, zmarzniętym sniegu to o wiele lepsza będzie węższa opona - lepiej sobie poradzi w takich warunkach niż szerszy odpowiednik jeśli mieszkasz nad morzemm czy w jakiejs centralnej Polsce, gdzie snieg lezy na ulicy góra 2 dni, pozniej jest sprzatany i poruszasz się głównie po mokrej nawierzchni, suchej nawierzchni to lepiej zakupić opone w takim rozmiarze jak letnie jako, ze mieszkałem w kotlinie i jezdzilem codziennie w góry to w astrze miałem pełne 135R13 - na suchym asfalcie na zakretach było dziwnie, ale byłem pewny, ze jesli nie zawisnę podwodziem na sniegu to wyjade zawsze i wszedzie bez względu od warunkow
  6. SzefSzefow odpowiedział franas85 na temat - Motokącik
    miałem podobnie gdy za mocno napompowalem opony - na mokrym nie dalo sie jechac - o dziwo roznica miedzy normalnym prowadzeniem, a tancami na asfalcie byla jakies 0,5 Bar sprawdz cisnienie jakie masz, sprawdz jakie powinienes miec
  7. SzefSzefow odpowiedział Piterus_123 na temat - Motokącik
    Przyganiał kocioł garnkowi Na mnie ostatnio zrobił wrażenie Lotus - jakoś 4C takie plastikowe jest i troche za małe, ale 8C to już bym się pobawił
  8. > Gałka była od wersji 4 biegowej A to by wyjasnialo pomylke Ciekaw jestem czy sam w takiej sytuacji odkrylbym 5 bieg
  9. > Jeden user AK przez dłuższy czas eksploatacji swojego samochodu nie wiedział, że ma 5 biegów w > aucie...a Ty wymagasz, żeby kobieta wiedziała do czego służy kontrolka zapalająca się tylko w > zimie Eeee zartujesz? Jak to mozliwe?
  10. > Takie idioten kontrolka dla kobiet Pewnie ja wymyslili faceci, bo z kobieta ta kontrolka jednak nie dziala Ja sie zastanawiam jak 2 lata mozna jezdzic samochodem i nie wiedziec co za kontrolka sie zapala - zreszta, zainteresowana stwierdzila, ze skoro nie swieci sie na czerwono to chyba nic powaznego
  11. > a jak troche przejedzie, to gaśnie? > Zimny silnik. Mowila, ze kontrolka raz jest, raz jej nie ma i nie wie od czego to zalezy Ale faktycznie wszystko wskazuje ze to pokazuje, ze silnik jest zimny i mu w palnik dawac nie mozna
  12. Znajomej w subaru imprezie gh swieci sie kontrolka 3-21 na niebiesko Wiecie co moze to oznaczac? Za malo plynu?
  13. > Po malym dochodzeniu z fotek stoi tu: > Saad Automobiles > Bielstrasse 32b > 2543 Lengnau > Szwajcaria > Co wygralem? Piwo, ale już dostałeś Możliwe, że masz rację, bo przejezdzalem i nie pamiętam miejscowosci dokladnie
  14. > Kraj, bo napisałeś szwajcarski. Kraj to Szwajcaria Jak widac mają tu głupie pomysły
  15. > Poszerzenia koszmarne, silnik seryjny. Raczej stoi długo, bo już mech jest na granicy blach i syby > Straszny kundel na dodatek - wnętrze klasyka, kierownica FL... oj tam, oj tam - prawie jak testarossa > drzwi kierowcy. Gdzie on stoi? pytasz o kraj, miasto, miejsce (komis, podwórko itp)?
  16. Z pewnością go nie było, bo dziś osobiście fociłem Na Maluchach sie nie znam, ale może zainteresuje Wam jako ciekawostka Maluszek chyba do przedania, ale wygląda jakby wrósł w ziemię Starałem się zrobić też silnik przez kratkę, nie wiem czy eksperci zobaczą cóż to za wymysł tam siedzi
  17. > Za diabła nie mogę sobie przypomnieć jak się program nazywał Chasing Classic Cars kiedys szukalem jakis odcinków online ale nie było
  18. a jak to wygląda?
  19. > Jednak da się zaprojektować współczesny samochód, który budzi emocje swoim wyglądem... > ...o ile czerpie ze stylistyki lat 60/70 > http://superauto24.se.pl/auto/lamborghin...ml?photo=348266 Za duze kola - stoi jak suv nad nawierzchnia
  20. Do sprzedania mam głośniki PIONEER TS-1744 z nowymi dystansami pod Astrę f/g. Cena: 50zł
  21. > dziwne, przelatałem z tym prawie 3. lata i nic się nawet nie odkształciło. może "wędruję" nogami podczas jazdy
  22. > ale z tej wykładziny? Coś Ci się z nimi działo czy zwyczajnie nie wyszło? > Robiłem do Delty (brak gotowców), po zrobieniu papierowego wzornika i wycięciu było ok. wydaje mi się, że z tej wyjsc wyszło, ale po jakimś czasie zaczęły się podwijać po bokach - generalnie wykładzina powinna być grubsza niż te 5,5mm
  23. > kupić w komforcie wykładzinę http://bit.ly/1uE3OEJ wyciąć, opalić luźne nitki, zrobić mocowania i > gotowe > Można oddać do obszycia, ale nie trzeba, nie strzępi się po opaleniu. Początkowo bardzo sztywne, > ale ładnie się układa. kiedyś tak wyprodukowałem wykładziny do astry, ale ni ebył to najlepszy pomysł zostanę przy gotowych
  24. Poszukuję do Galanta welurowych dywaników. Najlepsze byłyby oryginalne, ale są ztcw niedostępne Polecicie jakąś firmę produkujacą dobre dywaniki? Zależałoby mi aby miały dziurę na fabryczne mocowanie
  25. Z braku maszyny czeka mnie ręczna polerka Szampon mam, glinkę mam wosk collinite 476 mam teraz pytanie o coś pomiędzy - na lakierze są hologramy, do tego mam rysę do podkładu na masce, w której chciałbym zaokrąglić krawędzie aby była mniej widoczna uzyć meguairsa ultimate compound z flexipadem dwustronnym i na to wosk? czy może jakiś inny zestaw polecicie?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.