Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SzefSzefow

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SzefSzefow

  1. widocznie moj staruszek (i pewnie wiele innych osób) jest chory psychicznie takze jestem przeciwnikiem zakupu nowych samochodów w salonie, no ale nie moje pieniadze, nie moja broszka Wezmy taka Insignie, za 90tys zł masz silnik 1.8 140KM, i wersje wyposazenia "Insignia", która w standardzie nie ma: - elektrycznych szyb tylnych, - automatycznej klimatyzacji (klimatronik) - felg aluminiowych - srodkowego zagłówka z tyłu, ze nie wspomne o poduszkach powietrznych bocznych z tylu, czujnikach parkowania, automatycznych światłach czy wycieraczkach itp Mazda 6, za 89tyś zł masz silnik 2.0 145KM i wersje wyposażenia SkyGO, która nie ma: - swiatel p. mgielnych, - kimatyzacji automatycznej - zestawu glosnomowiacego automatycznych swiatel, czujników parkowania itp W Toyocie Avensis wygląda to trochę lepiej, za 86tyś zł masz silnik 1.6 132KM, wersję ACTIVE, ma co prawda swiatla p. mgielne i kilka innych bajerow jak tylne led czy podgrzewane lusterka, ale nie masz takze: - klimy automatycznej, Generalnie wszedzie jest tak, ze jesli chcesz dodac lepszy silnik, aby samochod sie odpychał do 100km/h ponizej 9s, wyposazenie z nawigazja, klima automatyczna, automatycznymi swiatlami, wycieraczkami, podgrzewane fotele, poduszki powietrzne tylne boczne, czujniki parkowania (o kamerze nie wspomne) to wyskakuje Ci cena 120-130tys zł za klasę D
  2. No właśnie tez mi sie podoba, 3 w hb ma mozliwosc posiadania 165KM silnika, a w wersji Prestige ciekawy wypas
  3. Chyba dawno cenników nie widziałeś Podstawowe C zaczynają się od tych 60tyś zł, ale z najslabszym silnikiem, bez wyposażenia itp, za sredni wypas trzeba dać kolo 80tyś, a za topowe wersje wyposazenia 90tyś (bez dodatków), za Golfa GTI musisz dac 111tyś zł i to bez ksenonów, swiateł p. mgielnych, poduszek powietrznych z tyłu czy systemów monitorujących otoczenia, jak go doposażysz to 160tyś zł leeeci Type-R to koszt 144tyś na dzień dobry, ale pewnie ma prawie wszystko w standardzie. Klasa D zaczyna sie co prawda od tych 80tyś średnio, ale tez za golasy z dychawicznym silniczkiem
  4. szkoda by było brac stary model jak wlazi nowy minusem kia jest brak jakichkolwiek rabatów, starszego powiedziano, ze na ceeda moze dostałby 1%-2% upustu
  5. nawet stary model łapie się wyłącznie w najuboższej wersji - odpada
  6. Staruszek jak wiecie rozbił Ceeda Szuka już następcy, na razie oglądał w salonach: Toyotę Auris, Corolla Nissana Pulsar (jeden z faworytów) Kia Ceed GT Astrę K (jeden z faworytow) Mazda 3 wchodzą w grę także małe suvy jak Mazda CX3 czy Nissan Qashkai co jeszcze mozna zobaczyć? moze jest coś z segmentu D, co by sie nadawało? Silnik minimum 130KM, benzyna, jak najlepsze wyposażenie Jakieś plusy, minusy? Na co uważać?
  7. znalazłem na otomoto nowe mondeo z rabatami po 20tyś zł, gdzies jest haczyk?
  8. a jak z Seatem, Skodą?
  9. Aktualna Astra odpada... nie mogę mu tego zrobić
  10. Tak, Citroen jest znany z wielkich rabatów Niestety, utrata wartosci mojego staruszka nie interesuje, gdyby było inaczej to kupiłby demówkę czy testówkę Wysłałem zapytanie o Aurisa do kilku salonów w PL, wiec Toyota daje rabaty. Ale jak jest z: Mazdą, Fordem, VW, Peugeotem, Volvo?
  11. Jako, że staruszek rozbił Ceeda to rozgląda się teraz za nowym samochodem (klasa C maksymalne wyposażenie) i teraz pytanie: które marki przyznają rabaty, a które nie? Wiem, że z KIA były problemy z jakakolwiek negocjacją, a jak jest teraz? Z pewnoscią macie większe doswiadczenie w temacie
  12. No właśnie dlatego podana jest nierealna cena, ponieważ tak naprawdę to chętny musi sobie wszystko przekalkulować, obliczyć i zaproponować
  13. Nie otrzymałem jeszcze niczego Oczywiscie, ze cena jest nierealna, ale regulamin giełdy okresla sprawę jasno - trzeba umiescić cenę, a ja nie mam jaka może ona być Dlatego jest podana cena nierealna z komentarzem o mocnym dogadaniu się
  14. to trzymam za słowo, mam nadzieję że weźmiesz chociaż jedną: http://www.leboncoin.fr/voitures/834170432.htm
  15. W tym przypadku nie jest to dobra sytuacja - staruszek jest pierwszym wlascicielem, autko ma full wyposazenie, no i przebiegu 30tyś km
  16. Dzięki na razie wszystkim Bede pytać na bierzaco
  17. Dziękuję za odpowiedź! Szkoda osobowa została zgłoszona z NW sprawcy bodajże. Będziemy monitorować sprawę i bedę sią starał pytać na bieżąco
  18. wszystkie silniki oferowane w astrze sa podobno nowe
  19. Moj struszek mial stluczke, wyjechal mu z pod porzadkowanej bus z dosc duza predkoscia. Dobrze ze to moj staruszek trafil go, a nie busiarz jego [emoji52] No ok, samochod rozbity, sprawa zgloszona do TU sprawcy (PZU), troche sie obawiamy czy nie bedzie calki. Samochodu szkoda, bo moze i ma te 7 lat to przebiegu 30tys km [emoji53] Ale jak to wyglada w przypadku calki? Przykladowo jei samochod jest wart wg eurotaxu 25tys zl, to obliczaja ze wrak wart jest 10tys zl i wyplacaja 15tys zl? Mozna bedzie rozbity samochod sprzedac? Zawsze pierwsza wycena bedzie zanizona? Zdjecia: Dziwie sie ze poduszki nie wystrzelily nawet [emoji15] Wysłane podczas jazdy na rowerze
  20. SzefSzefow odpowiedział lnk na temat - Motokącik
    można znalezc egzemplarze bez rudej
  21. SzefSzefow odpowiedział lnk na temat - Motokącik
    Proponuję Mazdę 2 z lat 2002- 2007, samochodzik nie do zajechania i wygrywa wszystkie testy niezawodnosci, no ale piękny nie jest
  22. Prawa, ale wolalbym oryginalna prawą niż fake lewy
  23. Słowo "mocny" i wyrażenie "nietracacy na wartosci" nabiera u Ciebie innego wymiaru
  24. Nie, nie Juke odpada w przedbiegach

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.