Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SzefSzefow

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SzefSzefow

  1. jesli Ci zależy na 4x4 i automacie to jest to chyba najtańsza opcja z danego rocznika, jesli nie to raczej szukałbym czegoś innego
  2. Znajoma ma 1.5 4x4 z automatem Generalnie samochód nie jedzie, srednio pali jakieś 12-14 litrów na 100km, sale sa z nim problemy (a to katalizator, a to cieknie z silnika, a to czuc paliwem w samochodzie), a autko ma przebiegu 60tyś km
  3. Citroen C5 / C6, Mondeo?
  4. SzefSzefow odpowiedział OZI na temat - Motokącik
    coraz bardziej toyota przypomina lexusa hilux o wiele ładniejszy
  5. Siedzę od niedawna w Oplu od środka i mam okazję się przyglądać jak pracują mechanicy w salonie Gdy nowe samochody przyjezdzają to czesto zdarza się, że mają małe uszkodzenia lakieru, plastików. Gdy samochód postoi trochę w salonie to pojawiają się rysy, czasem wgniotki Gdy ktoś ma przygotowac samochod wydania to bierze brudną szmatę i jezdzi po lakierze 99% osób kupujacych nie zwraca na to w ogole uwagi... Podoba mi się także sposób Opla na doniesienia o problemach w samochodach tzw akcje serwisowe. Otóż w modelu Mokka mogł się pojawić problem z linką hamulca ręcznego, mocowanie linki moglo sie wysunąć z otworu montazowego. Opel wyslal instrukcję do sprawdzenia tego problemu. Polegało to na tym, że należało otwożyć podłokietnik, wyciągnąć z niego gumową matę, wywiercic w plastiku otwór o srednicy 2 czy 3cm i zerknąć do środka czy jest problem z linka. Jak wyglądała naprawa tego wywierconego otworu? Poprzez włożenie wyciągniętej gumowej maty. Oczywiscie akcje mialy miejsce podczas serwisu, tak aby wlasciciel o niczym nie wiedział I takie rzeczy dzieją sie w kazdym salonie, nie tylko Opla
  6. > Mam takie w sportagu i e38. > W sportagu jeszcze ze starym typem ekranu dotykowego w bmw już multitouch. Ogólnie polecam - fajny > gadżet za niedużą kasę. i faktycznie ma to ekran o rozdzielczosci QHD?
  7. > Widzę że dyskusja rozgorzała na dobre ale co do głownej bohaterki - Cupry to finał jest taki że > dostanie fabrycznie nowy silnik A już się bałem że każą mechanikom coś ulepić ale nowy, nowy, czy refurbished?
  8. > Zafira Tourer, ale jest produkowana od 2011 duże ciekawe autko, ale ciężkie jak wszystkie nowe ople
  9. Ford S-max: - wybór diesli duży (wiele dostepnych z 6-stopniowym manualem lub automatem) - 7 miejsc - bezpieczny - ogolnie bezawaryjny Mercedes R: - wygodny - duży wybór silników diesla - bezpieczny - niestety droższy niż S-max
  10. > No bez przesady. Limit jest dużo większy. Można przekroczyć o 2 km/h bez kary. > Przy czym w Szwajcarii inne są kary za prędkość dla terenu zabudowanego, poza nim oraz autostrad. I > o ile się nie mylę, dla pojazdów ciężarowych jest wyższy cennik. jestes pewny? oznaczaloby to, ze mogę poszaleć na autostradach
  11. > Wróciłem ze Szwajcarii, i niestety w Lucernie na autostradzie zrobiło mi zdjęcie stacjonarne foto. > Przekroczenie nie było wielkie bo 11-15 km/h ponad limit. Pytanie- czy dostane jakies wezwanie > do płacenia, co z nim zrobić i jaka kwota w CHF może być na mandacie. Niedawno czytałem że > kraje UE podają dane właściciela auta w razie mandatu ale SZwajcaria nie jest w UE. Jakies > rady? piracie drogowy! w szwajcarii mandat sie placi juz po przekroczeniu predkości o 1km/h o dziwo, zdarzaja sie radary, które pstrykają każdego (pewnie sprawdzajac czy są zapięte pasy, czy kierowca nie rozmawia przez komórkę itp)
  12. SzefSzefow odpowiedział widaw na temat - Motokącik
    > Baa! dużoo i dłuugo można pisać. Nie porównuj do BMW które było dawcą nadbudowy. Zaczeło się od > niewielkich modyfikacji, które życie, awarie i przegrane okrążenia - zweryfikowały. Stąd > znaczne zmiany. wlasnie ciekawy jestem jak się to robi profesjonalnie, wklada sie nowe osie? przedłuza się jakoś?
  13. SzefSzefow odpowiedział SzefSzefow na temat - Motokącik
    > Ten silnik ma mało trwały napęd rozrządu. Łańcuch między silnikiem i skrzynią wytrzymuje średnio > 180-220 kkm realnego przebiegu. Najpierw rzęzi, później jest tylko gorzej. Wymiana rozrządu to > koszt w okolicach 4,5 tys. zł. Kolejna rzecz, to koło pasowe. Nie pamiętam teraz ile kosztuje, > ale coś ok 400zł i trzeba planować wymianę tak mniej więcej co 3-4 wymiany oleju. a co się dzieje z tym kołem pasowym?
  14. SzefSzefow odpowiedział widaw na temat - Motokącik
    > Po skrobaniu barana, wycinaniu kółeczek, zmianie napędu, przyszedł czas na aero. Jeszcze nie gotowe > ale już coś widać . w jaki sposób jest poszerzony rozstaw kół?
  15. SzefSzefow odpowiedział SzefSzefow na temat - Motokącik
    > W Kłodzku oglądałem ostatnio takiego po przeskoczeniu czy zerwaniu łańcucha rozrządu przy jakichś > 170tys km. > Pozatym właściciel wcześniej bardzo zadowolony z auta. wyczytałem, ze te silniki N47 mają problemy z łańcuchami, ale podobno jakoś można to ogarnąć zanim problem wystąpi, pomijam już fakt, że w Polsce samochód mający 170tyś km przebiegu ma 370tyś km przebiegu, no chyba ze salonowy
  16. SzefSzefow odpowiedział SzefSzefow na temat - Motokącik
    > chyba że tak > patrzyłbym jeszcze na środek, były ubogie wersje np. z plastikowa kierownicą bez jakiejkolwiek > funkcji - uważam że okropność i to jeszcze w "drogim' kompakcie > jak dasz ( albo już są ) 17'' fele to może być ładne > dałbym za pewniaka 5 tyś euro wnętrze wypasione, a jak z tymi silnikami? to już jest ten poliftowy 177KM, tam z nich było coś nie tak z łańcuchami? domyslam się ze są DPFy jakieś, tylko czy sprawiają problemy?
  17. SzefSzefow odpowiedział SzefSzefow na temat - Motokącik
    > no i do tego automat automat to zdecydowany plus dla mnie, ale nie wiem czy akurat ten jest awaryjny
  18. SzefSzefow odpowiedział SzefSzefow na temat - Motokącik
    > Wygląd uważasz to za plus czy minus? mi sie nie podoba, ale prowadzi sie swietnie
  19. Mam możliwość zakupu takiego BMW... Ile warto za to dać? 120d, nawigacja, automat, 2007 rok, 110 tyś km przebiegu, skóra, automatyczna klimatyzacja Jakieś plusy i minusy tego modelu?
  20. SzefSzefow odpowiedział sherif na temat - Motokącik
    zawsze najładniej pachniały japończyki
  21. > ... małe pokraczne prawe lusterka? aby mniejszyc opory powietrza?
  22. > Czy ktoś miał już styczność z tym całym AAA Auto? > Quote: > Oferta AAA Auto skierowana jest do osób szukających samochodu z udokumentowaną historią, w dobrym > stanie technicznym. W przeciwieństwie do prywatnych importerów firma nie występuje w > charakterze pośrednika, lecz skupuje pojazdy na własność. Dzięki temu klienci maja pewność, że > samochód pochodzi z pewnego źródła - oferowane pojazdy mają gwarancję legalności pochodzenia. > Przed zakupem stan i historia konkretnego pojazdu są dokładnie sprawdzane. Jeśli wszystkie salony będą własnością AAA Auto to mogą wprowadzić nową jakość, jeśli będą działać na zasadzie franczyzny, to beda powstawac po prostu kolejne komisy jakich wiele w PL
  23. SzefSzefow odpowiedział maagog na temat - Motokącik
    > Bo to Skoda przecież są ładne skody
  24. SzefSzefow odpowiedział maagog na temat - Motokącik
    > Na razie tylko w fazie prototypu. > Podoba mi sie szpetny przod nawiazujacy do Skody 130. > Reszta podoba mi sie mniej. > Skoda! > Ekstremalnie droga Skoda na bazie Audi R8 jest wydarzeniem z gatunku absurdu. > Toyota wie chyba lepiej jak reatywowac legendy. GT86 sprzedaje sie swietnie. o ile przód jest ciekawy to reszta samochodu nie pasuje do niego - pokrakę zrobili
  25. A jest możliwośc, aby kupić jakies charakterystyczne, nowe częsci do malucha? Pióra wycieraczek, elementy wnętrza itp? Faktycznie koleś produkuje wręcz prawie nowe samochody Dobrym pomysłem byłoby poproszenie go o zdjęcia sprzed detailingu i regeneracji

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.