Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SzefSzefow

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SzefSzefow

  1. Dziś odbyłem jazde próbną XC60 T6, coś koło 300KM i powiem, ze jestem pozytywnie zaskoczony, zawieszenie niezle zestrojone, nie czuć ze jedzie sie suvem, do tego jest cichy... Nawet skrzynia biegów dosc dobrze dzialala, bardzo fajnie redukowała... Mam też ofertę na ciekawe V60 T6 z pakietem Heico, 330KM, ale jeszcze nie jezdzilem
  2. ojej, toz to w xc90 w ogóle nie jedzie, tam nawet v8, ledwie dycha
  3. Ale czy to nie za wolne jest? Te diesle 2.4 to podobno pancerne są...? Jaka opcja wyposazenia to koniecznosc? Widzę, ze chyba nie masz ACC?
  4. Przez myśl mi przeszło 528i, ale naczytałem się, że nie jest to bezproblemowy silnik, chyba będę zmuszony do poszukiwania 3l diesla
  5. ale chyba nie tego forum :D w PL tak jest z zwiększoscią for, zazwyczaj pomocy na forach szuka osoba, ktorej cos sie stalo z samochodem, a ze samochody zajezdzone, z przekreconymi licznikami to wyglada jak wyglada
  6. Moim zdaniem lepiej dozbierać do nowej astry Ta starsza jest ładniejsza, ale ale niesamowicie cieżka, wiec prowadzi sie gorze, spala wiecej, dynamiczna jest o wiele mniej.
  7. Dotyczące BMW E90? Chodzi mi o dostępne silniki i skrzynie biegów wg rocznika. Tam były oferowane 6 biegowe manuale, 6 biegowe automaty, oraz 8 biegowe skrzynie zautomatyzowane, tak? Szukam informacjo o tym jakie skrzynie były oferowane do jakich silników. aaa i BTW, są jakieś silniki, których należy się wystrzegać?
  8. xc60 nawet z najmocniejszym dieslem to raczej muł, wiec chip jest raczej koniecznoscią spalanie jest sprawą zupełnie pomijalną bujaniem i pontonowatoscią mnie trochę zmartwiłeś
  9. Jestem na etapie poszukiwania drugiego samochodu dla powiedzmy, ze uzywane od rocznika 2010. Jakoś Volvo nie miałem okazji jezdzić, pewnie bede zmuszony do przejazdzki którymś. Teraz najważniejsze, jaki silnik brać pod uwagę? Interesują mnie raczej mocne silniki niż mniej. Benzyna T6 jest dobrym wyborem, ta 3 litrówka jest na łańcuchu? Jeśli diesel to który, one sa na paskach? Co jaki czas trzeba je wymieniać? Upierać sie na adaptacyjny tempomat? Co jest koniecznym wyposażeniem, a co nie?
  10. Raczej niczym się to nie rózni od tzw wynajmu długoterminowego raczej... Nigdy nie zostajesz posiadaczem samochodu.
  11. Zazwyczaj chodzi o to, aby nie przymarzły
  12. SzefSzefow odpowiedział Gregor_BS na temat - Motokącik
    to pojazd jest w stanie napisać rozprawę naukową? zapisanie tych bezmyślnych głupot powinnaś wyłapać bana w temacie: także wydawało mi się, że esp występuje zawsze z asr
  13. SzefSzefow odpowiedział tech na temat - Motokącik
    Teraz już jestem pewien, ze na szkoleniu mówili o jezdzie na polsprzegle Tak to mieli racje, ze taka jazda moze wykańczac sprzeglo, klopot w tym, ze jazda na polsprzegle na dwojce czy trojce (ztcp) jest jeszcze bardziej zabojcza dla sprzegla. My zakladamy jazdę na jedynce, z puszczonym sprzęgłem, redukcję na jedynkę i puszczenie sprzęgła - taka jazda nie bedzie katowała wiekszosci sprzegieł i skrzyń biegów
  14. SzefSzefow odpowiedział tech na temat - Motokącik
    aha, a jak przejedziesz 100km z predkoscia 10km/h na 4-ce i na 1-ce to kiedy szybciej padnie silnik i dlaczego? zrozum, ze duzo zalezy od tak wielu czynnkików, ze błędne jest stwierdzenie - "jedynka sluzy tylko do ruszania", a juz tym bardziej "w samochodach mających 300KM" ale co ma jazda na jedynce do spalonego sprzegła? chyba ze mowisz o jezdzie na polsprzegle... cos mi sie wydaje, ze na szkoleniu cos, gdzies dobrze slyszales, ale wszystkiego nie zapamietales
  15. SzefSzefow odpowiedział tech na temat - Motokącik
    Jak "po porzezbisz" mocno na jakimkolwiek biegu to masz szybko wydatki, czy nie?
  16. SzefSzefow odpowiedział tech na temat - Motokącik
    jakoś nie widze problemu... ale moze dlatego ze mam o wiele wiecej kucykow niz 300? a tak serio to sadze, ze wiecej zalezy od rodzaju skrzyni biegow, charakterystki silnika, oprogramowania niz od mocy.
  17. W oplu dostaniesz nielzy rabat, nawet na nowa astre Toyota miala rabaty dla grup zawodowych, ale to miesiac temu, wiec musialbys sie dopytac. Kia niechetnie, ale na konkretny model potrafi dac 10% rabatu Nissan coś sie da wytargowac. Mazda - cieżko, ale zawsze kilka procent mozna wyrwac
  18. tak samo "piękny" jak Renault Wind
  19. SzefSzefow odpowiedział bobi na temat - Motokącik
    Barchetta?
  20. SzefSzefow odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    Tak naprawdę to tylko spekulacje, zródło jest niezle i ich informacje sprawdzaly sie wielokrotnie, ale poki nie ma oficjalnego ogloszenia, to nie ma co wsadzac Kubicy do DTMu czy WRC
  21. SzefSzefow odpowiedział avok na temat - Motokącik
    Mazda, ten 1.7 diesel jest mulowaty w duzym samochodzie i moim zdaniem jakosc kia jest gorsza od mazdy
  22. Ale zdziwony jestem, ze ludzie nie uzywaja tempomatów, to jedno z moich ulubionych wyposazen samochodów Nawet w PL czesto korzystam
  23. heh jezdzilem AMG z praktycznie pelnym wyposazeniem, ale... bez grzanych foteli podobno była to tzw wada fabryczna, znaczy sie w fabryce zapomnieli
  24. mozesz wybrac 215/65/16

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.