Zawartość dodana przez SzefSzefow
-
Volvo V60, XC60, S80?
Dziś odbyłem jazde próbną XC60 T6, coś koło 300KM i powiem, ze jestem pozytywnie zaskoczony, zawieszenie niezle zestrojone, nie czuć ze jedzie sie suvem, do tego jest cichy... Nawet skrzynia biegów dosc dobrze dzialala, bardzo fajnie redukowała... Mam też ofertę na ciekawe V60 T6 z pakietem Heico, 330KM, ale jeszcze nie jezdzilem
-
Volvo V60, XC60, S80?
czyli 225KM?
-
Volvo V60, XC60, S80?
ojej, toz to w xc90 w ogóle nie jedzie, tam nawet v8, ledwie dycha
-
Volvo V60, XC60, S80?
Ale czy to nie za wolne jest? Te diesle 2.4 to podobno pancerne są...? Jaka opcja wyposazenia to koniecznosc? Widzę, ze chyba nie masz ACC?
-
Gdzie znajdę opracowanie...?
Przez myśl mi przeszło 528i, ale naczytałem się, że nie jest to bezproblemowy silnik, chyba będę zmuszony do poszukiwania 3l diesla
-
Gdzie znajdę opracowanie...?
ale chyba nie tego forum :D w PL tak jest z zwiększoscią for, zazwyczaj pomocy na forach szuka osoba, ktorej cos sie stalo z samochodem, a ze samochody zajezdzone, z przekreconymi licznikami to wyglada jak wyglada
-
Czy to dobre oferty ?
Moim zdaniem lepiej dozbierać do nowej astry Ta starsza jest ładniejsza, ale ale niesamowicie cieżka, wiec prowadzi sie gorze, spala wiecej, dynamiczna jest o wiele mniej.
-
Gdzie znajdę opracowanie...?
Dotyczące BMW E90? Chodzi mi o dostępne silniki i skrzynie biegów wg rocznika. Tam były oferowane 6 biegowe manuale, 6 biegowe automaty, oraz 8 biegowe skrzynie zautomatyzowane, tak? Szukam informacjo o tym jakie skrzynie były oferowane do jakich silników. aaa i BTW, są jakieś silniki, których należy się wystrzegać?
-
Volvo V60, XC60, S80?
xc60 nawet z najmocniejszym dieslem to raczej muł, wiec chip jest raczej koniecznoscią spalanie jest sprawą zupełnie pomijalną bujaniem i pontonowatoscią mnie trochę zmartwiłeś
-
Volvo V60, XC60, S80?
Jestem na etapie poszukiwania drugiego samochodu dla powiedzmy, ze uzywane od rocznika 2010. Jakoś Volvo nie miałem okazji jezdzić, pewnie bede zmuszony do przejazdzki którymś. Teraz najważniejsze, jaki silnik brać pod uwagę? Interesują mnie raczej mocne silniki niż mniej. Benzyna T6 jest dobrym wyborem, ta 3 litrówka jest na łańcuchu? Jeśli diesel to który, one sa na paskach? Co jaki czas trzeba je wymieniać? Upierać sie na adaptacyjny tempomat? Co jest koniecznym wyposażeniem, a co nie?
-
Hyundai w abonamencie, gdzie jest haczyk?
Raczej niczym się to nie rózni od tzw wynajmu długoterminowego raczej... Nigdy nie zostajesz posiadaczem samochodu.
-
Unoszenie ramion wycieraczek
Zazwyczaj chodzi o to, aby nie przymarzły
-
esp czy asr?
to pojazd jest w stanie napisać rozprawę naukową? zapisanie tych bezmyślnych głupot powinnaś wyłapać bana w temacie: także wydawało mi się, że esp występuje zawsze z asr
-
Jazda na 1 biegu?
Teraz już jestem pewien, ze na szkoleniu mówili o jezdzie na polsprzegle Tak to mieli racje, ze taka jazda moze wykańczac sprzeglo, klopot w tym, ze jazda na polsprzegle na dwojce czy trojce (ztcp) jest jeszcze bardziej zabojcza dla sprzegla. My zakladamy jazdę na jedynce, z puszczonym sprzęgłem, redukcję na jedynkę i puszczenie sprzęgła - taka jazda nie bedzie katowała wiekszosci sprzegieł i skrzyń biegów
-
Jazda na 1 biegu?
aha, a jak przejedziesz 100km z predkoscia 10km/h na 4-ce i na 1-ce to kiedy szybciej padnie silnik i dlaczego? zrozum, ze duzo zalezy od tak wielu czynnkików, ze błędne jest stwierdzenie - "jedynka sluzy tylko do ruszania", a juz tym bardziej "w samochodach mających 300KM" ale co ma jazda na jedynce do spalonego sprzegła? chyba ze mowisz o jezdzie na polsprzegle... cos mi sie wydaje, ze na szkoleniu cos, gdzies dobrze slyszales, ale wszystkiego nie zapamietales
-
Jazda na 1 biegu?
Jak "po porzezbisz" mocno na jakimkolwiek biegu to masz szybko wydatki, czy nie?
-
Jazda na 1 biegu?
jakoś nie widze problemu... ale moze dlatego ze mam o wiele wiecej kucykow niz 300? a tak serio to sadze, ze wiecej zalezy od rodzaju skrzyni biegow, charakterystki silnika, oprogramowania niz od mocy.
-
Pytanie o rabaty u różnych dealerów
W oplu dostaniesz nielzy rabat, nawet na nowa astre Toyota miala rabaty dla grup zawodowych, ale to miesiac temu, wiec musialbys sie dopytac. Kia niechetnie, ale na konkretny model potrafi dac 10% rabatu Nissan coś sie da wytargowac. Mazda - cieżko, ale zawsze kilka procent mozna wyrwac
-
Honda S660 - roadster (nie tylko) dla małolatów
tak samo "piękny" jak Renault Wind
- Co to za lampa?
-
Kubica na tory!
Tak naprawdę to tylko spekulacje, zródło jest niezle i ich informacje sprawdzaly sie wielokrotnie, ale poki nie ma oficjalnego ogloszenia, to nie ma co wsadzac Kubicy do DTMu czy WRC
-
Kia czy mazda ?
Mazda, ten 1.7 diesel jest mulowaty w duzym samochodzie i moim zdaniem jakosc kia jest gorsza od mazdy
- [KzAK] SUV dla kobiety 150-200 tyś ?
- [KzAK] SUV dla kobiety 150-200 tyś ?
-
Opony do Opla Mokka
mozesz wybrac 215/65/16