Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SzefSzefow

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SzefSzefow

  1. opinie to wyrobilem sobie bardziej o okolicznym ASO, bo samochod byl po wymianie zawieszenia samochod sympatyczny, ale raczej szukam czegos bardziej... sam nie wiem czego
  2. Z hothatchy numerem jeden jest dla mnie to: http://www.autoscout24.ch/de/d/renault-megane-coupe-2012-occasion?allmakes=1&index=32&make=66%2c0%2c0&model=466%2c0%2c0&page=2&returnurl=%2fde%2fautos%2frenault--mc3a9gane%3fallmakes%3d1%26make%3d66%2c0%2c0%26model%3d466%2c0%2c0%26page%3d2%26sort%3dprice_asc%26st%3d2%26typename%3drs%2c%2c%26vehtyp%3d10%26r%3d5&sort=price_asc&st=2&typename=rs%2c%2c&vehid=3399153&vehtyp=10 i jak nie lubie Reuara tak ten model im sie wyjątkowo udał
  3. nie wiem jaki problem miał z zawieszeniem, jako ze uzywany wylacznie w szwajcarii nie powinien miec zadnych problemow legacy spalalo srednio 12l/100km, co w warunkach szwajcarskich jest wysokim wynikiem srednie spalanie tribeki 3.6 wyosiło 14,3l/100km na tej samej trasie
  4. Samochód byl serwisowany w Aso i po wymianie zawieszenia a jednak cos tam stukało, przy wyższych predkosciach było głośno z okolic szyb przednich (po docisnieciu szyby dzwiek ustawał), spalanie w stosunku do przyspieszen i mocy kiepskie. Generalnie się wyleczyłem. Myslałem o Tribeca, ale też do pierwszej przejazdzki
  5. Masz rację, Subaraków jest ogrom w szczegolnosci w gorskich miejscowosciach. Chorowałem na Legacy, poki nie pojezdzilem znajomego 3.0R spec B z przebiegiem 260tys km - wtedy mi przeszło
  6. Nigdy w życiu! Gdybym chciał hota hatcha to: 1 miejsce - Megane RS 2 miejsce - Leon Cupra 3 miejsce - Astra OPC 4 miejsce - Golf GTI albo R i gdzies w okolocach 10-tego byłaby Kia
  7. Raczej spadek wartosci będzie wiekszy niz mniejszy
  8. Dosc duzo myslę o Lexusie, mam znajomosci w salonie Lexa, wiec miałbym niezłe ceny na serwis czy czesci. W oko mi wpadł LS600h, albo GS450h Myslałem też o małym CT200h @@Chorzyn chyba pracował w salonie lexa... Gdzie on jest?
  9. Mały samochód ma swoje zalety, ale lubie podróżować komfortowo, wygodnie i cicho, mały mi tego nie zapewni
  10. a moze by zaszaleć i... http://www.autoscout24.ch/de/d/audi-rs6-kombi-2009-occasion?index=0&make=5&model=1618&returnurl=%2fde%2fautos%2faudi--rs6%3fmake%3d5%26model%3d1618%26sort%3dprice_asc%26st%3d1%26vehtyp%3d10%26yearfrom%3d2006%26r%3d5&sort=price_asc&st=1&vehid=3357503&vehtyp=10&yearfrom=2006 ale obawiam sie, ze eksploatacja, przeglądy moglyby mnie zabic
  11. Nowym dla mnie, nie nowym fabrycznie
  12. A nie dziękuję, ja nie Jay
  13. Zastanawiam się nad nowym (dla mnie nowym - nie fabrycznie nowym) samochodem, generalnie mam tak wiele sprzecznych zachcianek, ze ich spełnienie graniczy z cudem Miałby byc tani, ale mocny, kilkuletni, oszczedny, cichy, komfortowy, mały, duży itp... Dlatego jako priorytet wybrałem kategorię: samochód ma jak najmniej stracić na wartości Ciekaw jestem Waszych typów Samochody można wybierać tutaj: http://www.autoscout.ch cena maks: 20000CHFów, ale jak za 22000 cos bedzie to tez sie skusze Lubie samochody komfortowe, mocne, duze, ale nie wykluczam żadnych tak naprawdę Dzięki z góry!
  14. Oryginalną można kupić za jakieś 100tyś zł, wiec kupować przerówbkę za 70tyś zł byłoby wariactwem
  15. aha, ale samochod nie wystarczy na taki wyjazd, trzeba miec troche kasy :D
  16. Cena będzie taka sama jak obecnej lub odrobinę niższa Ale będzie wiele nowych rzeczy jak diodowe swiatla, system star-on, fotele ortopedyczne z masazem i klimą i to wszystko za smieszne pieniądze No i silnik 1.6T z mocą ponad 200KM
  17. Zapłaciłbym za taka usługę i 150zł jeśli oczywiście przyniosłaby skutek - czyli musiałaby byc gwarancja na to, ze dowiem się co i gdzie jest nie tak
  18. Da rade jezdzic nawet 75KM Karlem, o dziwo bardzo oszczedny silnik, ale co to za jazda :D
  19. oczywiscie, ze mozna bedzie sie dogadac odnosnie starego modelu, ale nie sadze aby byl to sens :D
  20. Astra J jest strasznie cieżka
  21. Informacja z dzisiaj wysłana w tajnym liscie do dealerów Opla w Szwajcarii :D Astra K będzie w tej samej cenie, lub niższej jak Astra J Astra K będzie miała dostępne wyposażenie takie jak: swiatła inteligentne LED, fotele z masazem chlodzone i podgrzewane, dostepne oprogramowanie na smartfony dzieki ktorym bedzie mozna zdalnie otworzyc - zamknac samochod - ustawic nawigacje itp. Ciekawostka jest to, ze Astra K bedzie miała to wyposazenie oraz inne dostepne, w o wiele nizszych cenach niz dotychczas. Z tego co pamiętam swiatła LED za 500CHF, fotele kolejne 500CHF
  22. Poczekamy, zobaczymy Może na Polskę będą jeszcze inne ceny i wersje wyposażenia? Największym plusem Astry K będzie waga - niższa o 200kg od J
  23. Podobno w Polsce ceny mają się zaczynać od trochę ponad 60tyś zł
  24. Z tą astrą to raczej bym poczekał na nowy model, pierwsze odbiory powinny być w listopadzie 2015
  25. Phaeton ma takie wnetrze

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.