Zawartość dodana przez SzefSzefow
-
Wybieramy samochód dla mnie
opinie to wyrobilem sobie bardziej o okolicznym ASO, bo samochod byl po wymianie zawieszenia samochod sympatyczny, ale raczej szukam czegos bardziej... sam nie wiem czego
-
Wybieramy samochód dla mnie
Z hothatchy numerem jeden jest dla mnie to: http://www.autoscout24.ch/de/d/renault-megane-coupe-2012-occasion?allmakes=1&index=32&make=66%2c0%2c0&model=466%2c0%2c0&page=2&returnurl=%2fde%2fautos%2frenault--mc3a9gane%3fallmakes%3d1%26make%3d66%2c0%2c0%26model%3d466%2c0%2c0%26page%3d2%26sort%3dprice_asc%26st%3d2%26typename%3drs%2c%2c%26vehtyp%3d10%26r%3d5&sort=price_asc&st=2&typename=rs%2c%2c&vehid=3399153&vehtyp=10 i jak nie lubie Reuara tak ten model im sie wyjątkowo udał
-
Wybieramy samochód dla mnie
nie wiem jaki problem miał z zawieszeniem, jako ze uzywany wylacznie w szwajcarii nie powinien miec zadnych problemow legacy spalalo srednio 12l/100km, co w warunkach szwajcarskich jest wysokim wynikiem srednie spalanie tribeki 3.6 wyosiło 14,3l/100km na tej samej trasie
-
Wybieramy samochód dla mnie
Samochód byl serwisowany w Aso i po wymianie zawieszenia a jednak cos tam stukało, przy wyższych predkosciach było głośno z okolic szyb przednich (po docisnieciu szyby dzwiek ustawał), spalanie w stosunku do przyspieszen i mocy kiepskie. Generalnie się wyleczyłem. Myslałem o Tribeca, ale też do pierwszej przejazdzki
-
Wybieramy samochód dla mnie
Masz rację, Subaraków jest ogrom w szczegolnosci w gorskich miejscowosciach. Chorowałem na Legacy, poki nie pojezdzilem znajomego 3.0R spec B z przebiegiem 260tys km - wtedy mi przeszło
-
Wybieramy samochód dla mnie
Nigdy w życiu! Gdybym chciał hota hatcha to: 1 miejsce - Megane RS 2 miejsce - Leon Cupra 3 miejsce - Astra OPC 4 miejsce - Golf GTI albo R i gdzies w okolocach 10-tego byłaby Kia
-
Wybieramy samochód dla mnie
Raczej spadek wartosci będzie wiekszy niz mniejszy
-
Wybieramy samochód dla mnie
Dosc duzo myslę o Lexusie, mam znajomosci w salonie Lexa, wiec miałbym niezłe ceny na serwis czy czesci. W oko mi wpadł LS600h, albo GS450h Myslałem też o małym CT200h @@Chorzyn chyba pracował w salonie lexa... Gdzie on jest?
-
Wybieramy samochód dla mnie
Mały samochód ma swoje zalety, ale lubie podróżować komfortowo, wygodnie i cicho, mały mi tego nie zapewni
-
Wybieramy samochód dla mnie
a moze by zaszaleć i... http://www.autoscout24.ch/de/d/audi-rs6-kombi-2009-occasion?index=0&make=5&model=1618&returnurl=%2fde%2fautos%2faudi--rs6%3fmake%3d5%26model%3d1618%26sort%3dprice_asc%26st%3d1%26vehtyp%3d10%26yearfrom%3d2006%26r%3d5&sort=price_asc&st=1&vehid=3357503&vehtyp=10&yearfrom=2006 ale obawiam sie, ze eksploatacja, przeglądy moglyby mnie zabic
-
Wybieramy samochód dla mnie
Nowym dla mnie, nie nowym fabrycznie
-
Wybieramy samochód dla mnie
A nie dziękuję, ja nie Jay
-
Wybieramy samochód dla mnie
Zastanawiam się nad nowym (dla mnie nowym - nie fabrycznie nowym) samochodem, generalnie mam tak wiele sprzecznych zachcianek, ze ich spełnienie graniczy z cudem Miałby byc tani, ale mocny, kilkuletni, oszczedny, cichy, komfortowy, mały, duży itp... Dlatego jako priorytet wybrałem kategorię: samochód ma jak najmniej stracić na wartości Ciekaw jestem Waszych typów Samochody można wybierać tutaj: http://www.autoscout.ch cena maks: 20000CHFów, ale jak za 22000 cos bedzie to tez sie skusze Lubie samochody komfortowe, mocne, duze, ale nie wykluczam żadnych tak naprawdę Dzięki z góry!
-
warto?
Oryginalną można kupić za jakieś 100tyś zł, wiec kupować przerówbkę za 70tyś zł byłoby wariactwem
-
positive ways ... pojechał bym ...
aha, ale samochod nie wystarczy na taki wyjazd, trzeba miec troche kasy :D
-
Astra V z Gliwic w Warszawie
Cena będzie taka sama jak obecnej lub odrobinę niższa Ale będzie wiele nowych rzeczy jak diodowe swiatla, system star-on, fotele ortopedyczne z masazem i klimą i to wszystko za smieszne pieniądze No i silnik 1.6T z mocą ponad 200KM
-
optymalizacja opony względem felgi ...
Zapłaciłbym za taka usługę i 150zł jeśli oczywiście przyniosłaby skutek - czyli musiałaby byc gwarancja na to, ze dowiem się co i gdzie jest nie tak
-
Nowy, prawie nowy, 4 - latek...
Da rade jezdzic nawet 75KM Karlem, o dziwo bardzo oszczedny silnik, ale co to za jazda :D
-
Nowy, prawie nowy, 4 - latek...
oczywiscie, ze mozna bedzie sie dogadac odnosnie starego modelu, ale nie sadze aby byl to sens :D
-
Nowy, prawie nowy, 4 - latek...
Astra J jest strasznie cieżka
-
Nowy, prawie nowy, 4 - latek...
Informacja z dzisiaj wysłana w tajnym liscie do dealerów Opla w Szwajcarii :D Astra K będzie w tej samej cenie, lub niższej jak Astra J Astra K będzie miała dostępne wyposażenie takie jak: swiatła inteligentne LED, fotele z masazem chlodzone i podgrzewane, dostepne oprogramowanie na smartfony dzieki ktorym bedzie mozna zdalnie otworzyc - zamknac samochod - ustawic nawigacje itp. Ciekawostka jest to, ze Astra K bedzie miała to wyposazenie oraz inne dostepne, w o wiele nizszych cenach niz dotychczas. Z tego co pamiętam swiatła LED za 500CHF, fotele kolejne 500CHF
-
Nowy, prawie nowy, 4 - latek...
Poczekamy, zobaczymy Może na Polskę będą jeszcze inne ceny i wersje wyposażenia? Największym plusem Astry K będzie waga - niższa o 200kg od J
-
Nowy, prawie nowy, 4 - latek...
Podobno w Polsce ceny mają się zaczynać od trochę ponad 60tyś zł
-
Nowy, prawie nowy, 4 - latek...
Z tą astrą to raczej bym poczekał na nowy model, pierwsze odbiory powinny być w listopadzie 2015
-
vw - pytanie o środek
Phaeton ma takie wnetrze