Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SzefSzefow

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SzefSzefow

  1. SzefSzefow odpowiedział Quna na temat - Motokącik
    Eeeee tam, Panamera to generalnie brzydki samochod, nie podoba mi sie jego wygląd... Ale faktycznie, narzekać nie mogę, poza tym, ze skrzynia biegów była wymieniana 2 razy na gwarancji
  2. Nie bój nie bój, fotele tez dodają swoje
  3. Owszem, jak już wsiądziesz to są wygodne
  4. W większosci jest zastosowana podwojna podłoga bagaznika, sprawdzaliscie to oczywiscie?
  5. SzefSzefow odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Jeżdziłem jak tylko wlazło do produkcji, nawet nowe było wyjątkowo kiepskie Obawiam się, że używane będzie jedynie gorsze Nie myślałeś o XC60?
  6. nie chciałem tego glosno pisać, ale tez mam takie wrazenie...
  7. W tej polskiej myśli technicznej podobno jest duzo kasy i umiejetnosci z UK, ale i tak nie ma co porównywac
  8. Nawet jesli nie wyjdzie poza prototyp to bedzie to sygnal dla innych firm aby zaczac cos z tym kombinować
  9. Takze sie zastanawiam, chińczycy póki co rozwalili dotychczasowy system, arrinera to po prostu kolejny samochod jakich wiele
  10. zależy w jaki samochod autor posta celuje, Astra z silnikiem tej mocy bedzie raczej normalnym samochodem, wszystko inne ponizej 100tys zl, jak Kia Ceed GT, VW Polo GTI to pseudosportowe autka, z twardym, nizszym zawieszeniem, kubłami itp Astra zapowiada sie na naprawdę niezły samochód (tak, jezdziłem, macałem, testowałem), a aktualnych benzynowych silników opla raczej bym sie nie obawiał. Ok, miejscami w Astrze widać oszczednosci, ale stosunek ceny do tego co oferuje, jak dla mnie nr 1.
  11. nie jest to zupełnie prawda
  12. To zalezy, zalezy mu na tym aby sobie mercedesa zamówić, wybrac wszystkie opcje, kolory itp czy wazny jest model, a reszta mniej? Proponowałbym wyslac zapytanie do roznych salonów o daną konfigurację samochodu plus zapytać czy czegoś nie mają gotowego. Przy tej kwocie można pokusic sie o wyslanie zapytania do kilku wiekszych salonów w niemczech.
  13. To prawda, bodajze niefiatowskie diesle z poczatku produkcji są awaryjne.
  14. Wagi, przyspieszenia masz na zeperf.com O dziwo Insignia jest w testach awaryjnosci w top 10 z tego co pamiętam
  15. Rzekomo? Heh... Jesli OPC ma 325KM i wazy realnie 1900kg, 2.0T ma 220KM i 1860kg (dane zeperf), to raczej nie jest średnia masa samochodów tej klasy Przez masę, w porównaniu do konkurencji o podobnej mocy nie jedzie i pali o wiele więcej. Porażką można nazwać 6.9s do 100km/h gdy mamy do dyspozycji 325KM, dla porównania większe bmw E60 535i 306KM ma do setki sekunde mniej... I gdy porównasz każdą Insignie o danej mocy do jakiejkolwiek konkurencji to wynik jest tragiczny dla Opla I tak, jezdzilem różnymi Insigniami, OPC również. Podsumowując, jeśli ktoś jest w stanie zaakceptować wysoką masę samochodu i wszystko co się z tym wiąże może się okazać, że insignia jest całkiem fajnym, pojemnym i dobrze wyposazonym samochodem
  16. a co Ty masz? E60? Z jakim silnikiem?
  17. Jak chcesz jakiegokolwiek "youngtimera" to lepiej rozejrzec sie za czyms w jak najlepszym stanie i jak najbardziej oryginalnym.
  18. Nie zaryzykowałbym zakupu A6 z tym silnikiem i takim przebiegiem, no ale kto co lubi Ważne abyś był zadowolony
  19. Widzisz... Widzialem ostatnio Cytryne C5 z przebiegiem 110tyś km, ale byla tak zajechana, ze wygladala na 300tys, widzialem tez volvo 244 z przebiegiem 200tyś km i takze było zajechane, a tapicerkę ktoś zjadł. Ale zdarzaja sie samochody na zachodzie zadbane, ładne z duzymi przebiegami. W powyższym Leksie to nie przegieg jest głownym problemem, a to ze samochod wygląda na zmeczony zyciem, stojący w kolejce do przerobienia na zyletki
  20. Wg mnie nie ma ten samochod najmniejszego sensu, zawiecha siedzi, pewnie jest wiele rzeczy do zrobienia. O ile na czesci byłby jakis sens to dla siebie w zyciu bym nie ryzykował
  21. SzefSzefow odpowiedział KYRTAP na temat - Motokącik
    O wypraszam sobie ja latam tylko Prosiem Ale też mi się wydaje, że to trochę mało jak na demo z przebiegiem 11 tyś km
  22. Z jakich lat Cię interesuje LS? Jakie strony Cię interesują aukcyjne czy ogłoszeniowe?
  23. SzefSzefow odpowiedział Guzon na temat - Motokącik
    OPC realnie ma 7.9s do 100km/h, wiec 220KM to bedzie jakieś 9-10s... Niestety waga zabija ten samochod pod wzgledem przyspieszeń, jak i spalania. Nawiasem mówiąc automat pozostawia tez duzo do zyczenia
  24. Kurcze wygląda to nieciekawie... Pamiętam jak opisywałeś, że żona miała kolizję, ale nie sądziłem, że aż taka

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.