Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SzefSzefow

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SzefSzefow

  1. No tak, ale S-max to juz troche krowa
  2. Też sądzę, że S-max to troche na wyrost Nie jest tak, że trzeba uważać na te silniki 2.0d od BMW? One chyba wadliwe były?
  3. w sensie w kombi tez nie?
  4. ale w legacy V nie było w oferowanych w szwajcarii H6 z tego co wyczytałem
  5. zupelnie nie te
  6. czytałeem, ze s-max jest jednym z bardziej awaryjnych samochodów... poza tym dla 1 dziecka taki autobus moze byc za duzy
  7. Ten 1.8 160KM nie bedzie mieć chyba 8s do 100km/h ale czy ten silnik nie jest tak awaryjny jak słynne 1.4tsi?
  8. Podobno jest w PL Subaru jest drogie w utrzymaniu... Ale jesli Legacy to juz chyba te brzydkie Legacy V, znalazlem oferty z silnikiem 2.5T 265KM, dobre to to?
  9. a jeśli Mondeo to z jakim silnikiem? 2.5T? to chyba konstrukcja Volvo?
  10. Experci! Dobry kumpel poprosił abym w Szwajcarii poszukał samochodu dla niego Niechętnie ale się zgodziłem. Niechętnie, bo znalezienie dla kogos samochodu jest dosc ryzykowne i moze rownac sie z zerwaniem znajomosci Ale do rzeczy, znajomemu pojawiło się dziecko i zmienia leciwa Hondę Civic na coś bardziej rodzinnego. Znajomy postawił warunki: - nie starsze niż 2008 rok - szybsze niż koło 8s do 100km/h - takie aby zmiescił się wózek do bagażnika (ciekawe jak mam to sprawdzić??!!!) Z tego co szybko przeglądnąlem to dawałoby rade: - Honda Accord VIII z silnikiem 2.2 diesel 180KM lub 2.4 benzyna 203KM - Peugeot 508 GT 2.2HDI 204KM - Audi A4 B8 2.0T (plus jest taki, że bedzie niższa akcyza, ale minus, ze za ta cene bedzie bez wyposażenia) - Skoda Superb, ale tu w gre wchodzi 2.0TDI 170KM lub 1.8TSI 160KM (nie wiem dlaczego 2.0TSI jest jak na lekarstwo i w wyzszych cenach) Dobrze polecam? Coś jeszcze można dodać?
  11. Jeśli sam pojedziesz po samochod, kupisz od pierwszego wlasciciela, to owszem generalnie jest na to szansa, aczkolwiek za samochod w ktorym nic nie trzeba wymienic i jest w bardzo dobrym stanie trzeba zaplacic wiecej.
  12. Dodam jeszcze, że w Szwajcarii tablice rejestracyjne "należą" do właściciela, a nie samochodu. Zmienia się samochody, zachowując te same tablice rejestracyjne. Można posiadać dwa samochody i jedne tablice rejestracyjne. Po śmieci właściciela tablic ztcw rodzina może przejąc numer rejestracyjny. Zdarza się, że numer wraca do puli w urzedzie komunikacji, ale nie jest to częste. Takie tablice są oferowane ponownie, a te z niską numeracją są sprzedawane za dużo większe kwoty. Stąd bardzo niskie prawdopodobieństwo, ze ktoś oddał samochód z tablicami, waznym dowodem i ubezpieczeniem, tym bardziej handlarzowi Mało tego, w Szwajcarii samochody są droższe niż w Polsce. Wyjątkiem są samochody z poważnymi wadami, których naprawa jest nieoplacalna lub które nie przejdą przeglądu. Takie samochody sa zbierane przez handlarzy i oferowane "tylko na eksport". Takimi samochodami interesują się handlarze z Polski, Rumunii, Serbii, Ukrainy itp. Takie samochody są oferowane jako "szwajcarskie perełki"
  13. To co pokazałeś na zdjęciu nie jest tablicami szwajcarskimi, szwajcarskie nie sa plastikowe i mają inna czcionkę. Jest to najzwyczajniej w swiecie wydruk.
  14. tak jak AkuQ napisał, zapomnij aby ktoś Ci robił takie prezenty i sprzedawał samochod zarejetrowany w szwajcarii, ubezpieczony i z przeglądem jesli otrzymasz w ogole dowód rejestracyjny szwajcarski to bedzie tam wielka pieczątka z napisem "anulowano"
  15. Ale o co pytasz? Samochód powinien mieć ważny DR oraz ubezpieczenie, przegląd (z kraju rejestracji).
  16. SzefSzefow odpowiedział marcinur na temat - Motokącik
    jop
  17. SzefSzefow odpowiedział Quna na temat - Motokącik
    jakiej wielkosci sa to koszty?
  18. to musiałabyś zwykła S-ka z jakims lewym kierownikiem
  19. a wiedział, że się ma ścigać?
  20. SzefSzefow odpowiedział Quna na temat - Motokącik
    Ok, biore! Ale obawiam się, że koszty utrzymania by mnie zeżarły
  21. SzefSzefow odpowiedział Quna na temat - Motokącik
    eeee to bym musiał kupić z 10 czy 11 takich pand, po co mi taka flota?
  22. SzefSzefow odpowiedział Quna na temat - Motokącik
    Jakie np? Co byś mi zaproponował w zamian?
  23. SzefSzefow odpowiedział Quna na temat - Motokącik
    Podobno mają taki plan
  24. SzefSzefow odpowiedział Quna na temat - Motokącik
    Tak to mniej wiecej wygląda
  25. SzefSzefow odpowiedział Quna na temat - Motokącik
    Przy agresywnej jezdzie to srednio 20l, przy 125km/h (aktywny tempomat, autostrada) potrafi spalić ponizej 8l/100km - wersja Turbo Powerkit

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.