Zawartość dodana przez SzefSzefow
-
Jaki rodzinny samochód do 65000zł?
No tak, ale S-max to juz troche krowa
-
Jaki rodzinny samochód do 65000zł?
Też sądzę, że S-max to troche na wyrost Nie jest tak, że trzeba uważać na te silniki 2.0d od BMW? One chyba wadliwe były?
-
Jaki rodzinny samochód do 65000zł?
w sensie w kombi tez nie?
-
Jaki rodzinny samochód do 65000zł?
ale w legacy V nie było w oferowanych w szwajcarii H6 z tego co wyczytałem
-
Jaki rodzinny samochód do 65000zł?
zupelnie nie te
-
Jaki rodzinny samochód do 65000zł?
czytałeem, ze s-max jest jednym z bardziej awaryjnych samochodów... poza tym dla 1 dziecka taki autobus moze byc za duzy
-
Jaki rodzinny samochód do 65000zł?
Ten 1.8 160KM nie bedzie mieć chyba 8s do 100km/h ale czy ten silnik nie jest tak awaryjny jak słynne 1.4tsi?
-
Jaki rodzinny samochód do 65000zł?
Podobno jest w PL Subaru jest drogie w utrzymaniu... Ale jesli Legacy to juz chyba te brzydkie Legacy V, znalazlem oferty z silnikiem 2.5T 265KM, dobre to to?
-
Jaki rodzinny samochód do 65000zł?
a jeśli Mondeo to z jakim silnikiem? 2.5T? to chyba konstrukcja Volvo?
-
Jaki rodzinny samochód do 65000zł?
Experci! Dobry kumpel poprosił abym w Szwajcarii poszukał samochodu dla niego Niechętnie ale się zgodziłem. Niechętnie, bo znalezienie dla kogos samochodu jest dosc ryzykowne i moze rownac sie z zerwaniem znajomosci Ale do rzeczy, znajomemu pojawiło się dziecko i zmienia leciwa Hondę Civic na coś bardziej rodzinnego. Znajomy postawił warunki: - nie starsze niż 2008 rok - szybsze niż koło 8s do 100km/h - takie aby zmiescił się wózek do bagażnika (ciekawe jak mam to sprawdzić??!!!) Z tego co szybko przeglądnąlem to dawałoby rade: - Honda Accord VIII z silnikiem 2.2 diesel 180KM lub 2.4 benzyna 203KM - Peugeot 508 GT 2.2HDI 204KM - Audi A4 B8 2.0T (plus jest taki, że bedzie niższa akcyza, ale minus, ze za ta cene bedzie bez wyposażenia) - Skoda Superb, ale tu w gre wchodzi 2.0TDI 170KM lub 1.8TSI 160KM (nie wiem dlaczego 2.0TSI jest jak na lekarstwo i w wyzszych cenach) Dobrze polecam? Coś jeszcze można dodać?
-
Auto ze Szwajcarii a jazda po Polsce
Jeśli sam pojedziesz po samochod, kupisz od pierwszego wlasciciela, to owszem generalnie jest na to szansa, aczkolwiek za samochod w ktorym nic nie trzeba wymienic i jest w bardzo dobrym stanie trzeba zaplacic wiecej.
-
Auto ze Szwajcarii a jazda po Polsce
Dodam jeszcze, że w Szwajcarii tablice rejestracyjne "należą" do właściciela, a nie samochodu. Zmienia się samochody, zachowując te same tablice rejestracyjne. Można posiadać dwa samochody i jedne tablice rejestracyjne. Po śmieci właściciela tablic ztcw rodzina może przejąc numer rejestracyjny. Zdarza się, że numer wraca do puli w urzedzie komunikacji, ale nie jest to częste. Takie tablice są oferowane ponownie, a te z niską numeracją są sprzedawane za dużo większe kwoty. Stąd bardzo niskie prawdopodobieństwo, ze ktoś oddał samochód z tablicami, waznym dowodem i ubezpieczeniem, tym bardziej handlarzowi Mało tego, w Szwajcarii samochody są droższe niż w Polsce. Wyjątkiem są samochody z poważnymi wadami, których naprawa jest nieoplacalna lub które nie przejdą przeglądu. Takie samochody sa zbierane przez handlarzy i oferowane "tylko na eksport". Takimi samochodami interesują się handlarze z Polski, Rumunii, Serbii, Ukrainy itp. Takie samochody są oferowane jako "szwajcarskie perełki"
-
Auto ze Szwajcarii a jazda po Polsce
To co pokazałeś na zdjęciu nie jest tablicami szwajcarskimi, szwajcarskie nie sa plastikowe i mają inna czcionkę. Jest to najzwyczajniej w swiecie wydruk.
-
Auto ze Szwajcarii a jazda po Polsce
tak jak AkuQ napisał, zapomnij aby ktoś Ci robił takie prezenty i sprzedawał samochod zarejetrowany w szwajcarii, ubezpieczony i z przeglądem jesli otrzymasz w ogole dowód rejestracyjny szwajcarski to bedzie tam wielka pieczątka z napisem "anulowano"
-
Auto ze Szwajcarii a jazda po Polsce
Ale o co pytasz? Samochód powinien mieć ważny DR oraz ubezpieczenie, przegląd (z kraju rejestracji).
- Co to za auto?
-
Panamera
jakiej wielkosci sa to koszty?
-
Teraz na poważnie :) auto na 40stke
to musiałabyś zwykła S-ka z jakims lewym kierownikiem
-
Teraz na poważnie :) auto na 40stke
a wiedział, że się ma ścigać?
-
Panamera
Ok, biore! Ale obawiam się, że koszty utrzymania by mnie zeżarły
-
Panamera
eeee to bym musiał kupić z 10 czy 11 takich pand, po co mi taka flota?
-
Panamera
Jakie np? Co byś mi zaproponował w zamian?
- Panamera
-
Panamera
Tak to mniej wiecej wygląda
-
Panamera
Przy agresywnej jezdzie to srednio 20l, przy 125km/h (aktywny tempomat, autostrada) potrafi spalić ponizej 8l/100km - wersja Turbo Powerkit