Zawartość dodana przez SzefSzefow
-
Czym się różnia w Audi A4 radia?
No wlasnie chciałbym sie upewnic co do tych rozwiazan... Szukałem an necie i znalezc cos nie moge
-
Czym się różnia w Audi A4 radia?
no wlasnie nie wiem...? w opisie jednego i drugiego czesto znajduje sie MMI plus, ale nie mam pojecia czy ktos po prostu nie zaznacza na wyrost takiej opcji zastanawialem sie czy czasem nie zalezy to od rodzaju klimatycazji
-
Czym się różnia w Audi A4 radia?
Tak oglądam i nie mogę pojąć... czy się różnią radia, systemy w Audi A4...? Niektóre mają przyciski do sterowania wylacznie na tablicy rozdzielczej: a niektóre obsługe maja w koło drazka skrzyni biegów: Myślałem, ze chodzi o bardziej rozbudowany system, np MMI basic vs MMI plus, ale chyba nie...
-
Dla wrogów Porsche
Jej... Tak zepsuć Prosiaczka
-
Poszukiwania samochodu czesc kolejna -Peugeot 508
Jesli by zostawili permity i dowody to dlaczego nie? W Szwajcarii generalnie nie ma problemy z jazdami probnymi, norma jest, ze w salonie czy komisie dostajesz kluczyki i zycza Ci milej jazdy probnej, ba nawet Ci powiedza gdzie najlepiej pojechac i spytaja czy godzinka wystarczy W przypadku prywatnych samochodów to tak pol na pol, polowa osob z ktorymi bylem umowiony dawala mi kliczyki i wskazywala kierunek jazdy druga polowa jechala ze mną
-
Auto dla grubasa czyli sobotni objazd po salonach
Nowa Astra naprawdę jest niezła Lekka, co czuć na zakrętach i dosc dobrze wykonana, kombi tez ciekawie wyglada... Ktoś tu się chwalił, że wyrwał 20 tyś rabatu na Astrę, z ceny coś koło 105tyś na 85, ale moze mnie pamięć mylić
-
Poszukiwania samochodu czesc kolejna -Peugeot 508
Po tym, ze prawie siłą wymuszałem możliwosć wykonania jazdy testowej i mogłem się przejechać wyłącznie po mieście i do tego bardzo powoli to szczerze wątpię No chyba, ze się bali, że Polak im auto rozbije
-
Auto dla grubasa czyli sobotni objazd po salonach
Gdybyś spędził troche dłużej w salonie i dowiedział się jakie rabaty można wyciągnąć to też byś się poważnie zastanawiał nad astra
-
Poszukiwania samochodu czesc kolejna -Peugeot 508
Gdyby miał czas i pieniadze to pewnie by przyjechał, ale ani tego, ani tego nie ma, wiec mu doradzam jak moge. Cena tego Peugeota byla wyzsza-srednia, wiec teoretycznie powinien to byc samochod ok
-
Poszukiwania samochodu czesc kolejna -Peugeot 508
Dlaczego ciężko? Cena nienegocjowalna, ryzyko duze, Kolega sie napalił ale mam nadzieję, że go przekonałem, ze to mina
-
Poszukiwania samochodu czesc kolejna -Peugeot 508
No to ten egzemplarz 508 odpadl... Wlasciciel cos krecil ze wszystkim i pewne sprawy byly dla mnie podejrzane, ale wyszlo, ze samochod stal pol roku, bo byl klopot z elektryka, zostal wymieniony bsi i niby jest ok, ale nie chce mi sie w to wierzyc Tak wygląda ta szwjcarska uczciwosc i perelki ze szwajcarii
-
Poszukiwania samochodu czesc kolejna -Peugeot 508
Porownaj Tucsona do i30, przepasc Oczywiscie, ze nie, plastiki to byla mala dygresja. Jak oceniasz silnik?
-
Poszukiwania samochodu czesc kolejna -Peugeot 508
Nie tak twarde jak w Kia czy Hyundai w pewnych miejscach (nie dotyczy nowych Tucson i Sportage, bo te samochody podniosly poprzeczke w tych firmach)
-
Poszukiwania samochodu czesc kolejna -Peugeot 508
Jak wiecie szukam dla dobrego znajomego samochodu, tym razem na tapecie Peugeot 508 w wersji GT z siknikiem 2.2hdi 204KM, rocznik 2012, przebieg 130 tys km. Zaskakujaco dobre wykonczenie wnetrza, samochod zdaje sie nie posiadac twardych plastikow. Cena tez do przelkniecia. Zrobilem filmik chodzacego silnika, wg mnie nie slychac niczego niepokojacego, co sadzicie? https://vimeo.com/169583642 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Peugeot 508 automat, co sadzicie ?
a jak sprawdzic te ksenony? samochod ma isc do bylego wlasciciela Hund, więc nie wie czy sie spodoba a masaże miał?
-
Peugeot 508 automat, co sadzicie ?
z natury wielowahacz jest lepszy od mcpersona, nie biorac pod uwage kosztow serwisowania
-
Peugeot 508 automat, co sadzicie ?
podobno GT ma wielowahacz z C5 nudne, ale się nie psuło specjalnie jakoś?
-
Peugeot 508 automat, co sadzicie ?
Dlaczego byś 508 nie kupił? Szukam samochodu dla znajomego i będę oglądał wersję GT z 2.2 HDI w przyszłym tygodniu
-
Szukam dla znajomego samochodu cz. 1 Citroen C5
Generalnie jest to mu obojetne czy bedzie jezdzil dieslem czy benzyną Da się to zrobic na okolice 200KM? Tzn. co?
-
Testy, magazyny a rzeczywistosc kupilem guana... czyli Santa Fe MY'16
Jest dłuzszym szerszy, ma inny tył, wiekszy rozstaw osi i chyba mozliwosc doboru lepszego wyposazenia
-
Szukam dla znajomego samochodu cz. 1 Citroen C5
Dzięki za linki, ale 2.0HDi nie bedzie miało koło 8s do 100
-
Testy, magazyny a rzeczywistosc kupilem guana... czyli Santa Fe MY'16
A nie lepiej było Grand Santa Fe kupić...?
-
Szukam dla znajomego samochodu cz. 1 Citroen C5
Generalnie się wydawał trochę za bardzo wodnisty, a mało oleisty. Ok, jaki może być problem później z tym silnikiem? Da się to naprawić w normie w PL?
-
Szukam dla znajomego samochodu cz. 1 Citroen C5
Po przekreceniu kluczyka krzyczal ze w normie, natomiast na bagnecie (sprawdzalem nagrzany troche silnik) bylo go wiecej niz powinno.
-
Szukam dla znajomego samochodu cz. 1 Citroen C5
Ok znalazlem znajomemu Cytrynke C5, kombi, wersja Exclusive, 2.2HDi przebieg 111 tys km, rok 2011 Cena 8500 CHF. Niestety samochod byl dosc mocno uzywany, wlasciciel ma stadnine koni, male dzieciaki i psy, wiec samochod jest do polerowania i gruntownego czyszczenia. W srodku plastiki trzeszcza a czesc jest zepsuta czy obdrapana Jednak cena wg mnie jest zachecajaca... Zastanowilo mnie jak ten silnik chodzi, na poczatku byl glosniejszy, a po zagrzaniu dzialal tak: https://vimeo.com/165760519 Jak dla mnie troche dziwnie i glosno [emoji53] Co sadzicie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk