Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SzefSzefow

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SzefSzefow

  1. Gdzie ze starym TH do klasy premium włazisz Test jak zwykle czyta się swietnie Za co dziękować Ci Merc niech sie spawuje, choć na mój gust powinien być o wiele mocniejszy
  2. > 1.8T - pancerny silnik, tylko olej warto sprawdzać bo lubi czasem łyknąć troszkę. > Quattro się nie bać tylko dbać (bez jazdy na półsprzęgle, no i oponki 4 szt takie same i z równym > bieżnikiem muszą być). > Jak się coś zepsuje to wiekszość rzeczy kosztuje 100 (używki). > O wielowahaczowym zawieszeniu nie ma co pisać bo jak się dba tak się ma. ok, więc na razie mamy to: - silnik 1.8T - quattro - nie bać się - manual ewentualnie tiptronic (ale te skrzynie bardzo zamulają samochód) tego nie wiem: - czym się różni s-line od pro-line? - od którego roku w standardzie miały kurtyny? Może ktoś zna jakąś stronę gdzie znajdę skany katalogów Audików z tych lat?
  3. > Ja zwróciłbym uwagę na modele z silnikiem 1,8T 4x4, ale w wersji 225KM. Jeździłem takim i całkiem > fajnie się odpycha. Silnik 3,0 też jest bardzo przyjemny. > Warto pamiętać, że były jeszcze S4 i RS$ B6/B7 były z silnikami 1.8T o mocy 225KM? 190KM widziałem oznaczone jako 1.8TS, ale 225? > Mam do Was pytanie: czewy tak wiele osób interesuje się tym autem? to drogi samochód, a ani nie > jest duży i wygodny, nie prowadzi się jakoś rewelacyjnie (nie wyrówżnia się niczymna na tle > konkurencji)? > czy to po prostu audi=prezliż, nie rdzewieje i kupa tanich części leży na każym szrocie? ja tam nie wiem - wolę japońce
  4. > Niech autor napisze co miał na myśli. > Tak. > Różne kręgi różnie mówią, jedni że tak inni, że 250 bez remontu robi na luzaku. Osobiście znam > przypadek blisko 400 tys bez remontu, więc nie wiem jak jest do końca. wyczytałem, że jest to następca tiptronica i w dodatku multitronic jest bezstopniowy o dziwo osiągi w przypadku silnika 3.0 audi A4 ze skrzynią biegów multitronic są lepsze niż samochodu z manualem (zarówno 0-100km/h jak i w przypadku spalania)
  5. > Sądzę że multitronic? to mamy dwie wykluczające się odpowiedzi multitronic to automat? on nie był awaryjny?
  6. > Raczej większości Polaków a poza tym jeden z najtrudniejszych samochodów do kupna bo sprowadzone do > PL to często ulepy. Jak go naprawdę stać na to auto to niech kupi coś z porządnego komisu czy > ASO z Niemiec i cieszy się dobrym autem. Tylko niech go cena nie zabije . Aha, ja wybrałbym > 1,8T, jeden z ostatnich porządnych silników VW. 3.0 nie znam więc nie zabieram głosu. samochód będzie kupowany za granicą w państwie, w którym o cofaniu licznika handlarze mogą pomarzyć
  7. > czarny 1,8t Sline, MT, moga byc 4 lapy aha... a teraz po polsku co to jest MT?
  8. samochód - marzenie wszystkich ludzi na świecie ok, a tak na serio - znajomy chce kupić Audi A4 z lat 2002 - 2006, o dziwo nie chce TDIka, a jakąś benzynę (nie będzie gazowana). na razie wybrał sobie silniki 1.8T oraz 3.0 - jako, że nie miałem styczności z A4 to nie wiem co mu powiedzieć... samochod jaki chce kupić ma mieć max 180 tyś km przebiegu (realnego). pytania jakie mi zadał: - ile poduszek powietrznych miały A4 z tych lat standardowo? 4 czy 6 z kurtynami? - czy bać się napędu quattro? - na co uważać pod czas zakupu? - czym się różni s-line od pro-line? - jaki silnik wybrać 1.8T czy 3.0, a moze jeszcze inny? edit (przypomniało mi się): - skrzynia biegów, czy manuale były 6 biegowe? jak z automatem? pomożecie? bo ja nie mam bladego pojęcia o tym co odpowiedzieć
  9. jeśli Mini to tylko JCW zwykły Cooper S ma trochę za mało mocy zeby być zabawka
  10. > No cóż, chyba przegrałeś, bo to są oficjalne fotki ze strony Skody: > strona skoda-auto.cz przeciez to się pokrywa z tym co OZI pokazał, z tymże na zdjęciach chińskich elementy charakterystyczne są otaśmowane
  11. a coś w kolorze? bo na tych zdjęciach mało widać
  12. > http://autokult.pl/polska-motoryzacja-xx-wieku/ > a żeby nie było, że bez zdjęcia: > Zegarek PZInż. Lux Sport markowany przez G. Gerlach Fundacja Rozwoju Polskiej Myśli Technicznej i > Mechaniki Precyzyjnej nie pokazuj zdjec tego chińskiego dziadostwa to obraza inzynierów i całego projektu Lux Sport
  13. > Sprzedaję, bo czasu na nią nie mam. Jeśli nie znajdzie się kupiec może trochę opuszczę cenę, ale > nie mam ciśnienia na sprzedaż już, więc za 3 tysie to mogę co najwyżej koła opylić. To podróbki BBSow juz za 3 tyśki chodzą?
  14. Miałem podobną sytuację, po serwisie klimatyzacji zacząłem słyszeć wyraźne syczenie układu klimatyzacji. Zazwyczaj po puszczeniu gazu, podczas parkowania. W serwisie powiedzieli, że to rozpręża się gaz i normalne jest takie syczenie, ale na wszelki wypadek jeszcze raz odessali i nabili klimę. Ilosc czynnika miesci sie w srodku zakresu proponowanego przez fabrykę.
  15. Pytałem o malowanie farbami Cerakote, ale cisza na forum To teraz z innej beczki - malowanie zwykłymi farbami airbrushem. Mamy kogoś na forum, kto się tym zajmuje? Najlepiej aby był to specjalista-modelarz, ponieważ kolor chcę nałożyć na czymś plastikopodobnym
  16. Od kilku lat jest to dość modne malowanie wśród militarystów, ponieważ farby marki Cerakote maja niesamowitą odporność na scieranie, zużycie itp. Chciałbym pomalować tymi farbami oprawę okularową, ktoś wie, ktokolwiek słyszał czy w Polsce mozna to zrobić? Mam namiar na firmę z warszawy naprawabroni.pl, ale moze pojawiła się jakaś firma lub samozwańczy malarz o którym słyszeliście?
  17. a Superb jest oferowany w OZ?
  18. > no tak, ale dobrze bybyło wiedzieć co konkretnie zmienili, że tak drastycznie spadła gwiazdkowość > Zwiększyli prędkość uderzenia z przodu, boku, czy tylko punktowanie duzy wplyw na ocene koncowa maja systemy bezpieczenstwa takie jak: asystent parkowania warunkiem jest to aby były dostępne w wiekszosci pakietów wyposażenia
  19. poprzedni model o wiele ładniejszy
  20. ale nie sprawdziłeś tych rzeczy przed zakupem? nie wziąłeś samochodu na weekend? dlaczego nie kupiłeś vaga?
  21. SzefSzefow odpowiedział SzefSzefow na temat - BMW
    > była jeszcze ładniejsza za mniejsze pieniądze z uszkodzonym silnikiem (najmniejszy problem) i już > w zasadzie byłem dogadany ale Pan postanowił naprawić jednak silnik i podniósł cenę pokaż
  22. SzefSzefow odpowiedział SzefSzefow na temat - BMW
    > wg mnie tak. to na tyle "kultowe" auto, że nie ma co wybierać modelu. każdy jest pożądany. > jak ja się przymierzałem (krótko) do tematu, to odpuściłem, ze względu na problem z odnalezieniem > egzemplarza. Poza perełkami, które występowały w prasie - pojawialy się na allegro w dość > zaporowych cenach. To co było w moim budżecie to totalne padła były - odpuściłem. bo ledwo > kilka sztuk, mała rotacja. skanowałęm też zachodnie portale i tam wcale lepiej nie było. > ale ja nie posiadam umiejętności KoNika, szukania rodzynów za granicą no zobaczymy czy się coś trafi dzięki!
  23. SzefSzefow odpowiedział SzefSzefow na temat - BMW
    > ja już upatrzyłem ładną i tanią, znaj moje chamskie serce > http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/bmw/m...previousPage=lr znalazłem ją już dawno podesłałem bratu, ale pewnie mu sie budyń nie spodoba
  24. SzefSzefow odpowiedział SzefSzefow na temat - BMW
    > zacznij od lektury poradnikow na pierdylionie forów E24. > przy takiej podaży, szukaj jakiejkolwiek. fiksowanie sie na model, utrudnia zakup. a w przypadku > e24 to jest trudne bez żadnych preferencji. > każdy ejst ok > jak każdej któa ma kilkadziesiąt lat. przygotuj sie na wydatki i nie boj sie niczego > na stan blach. > gdzie sie da czyli najwazniejszy jest stan, a reszta chcodzi na dalszy plan?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.