Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SzefSzefow

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SzefSzefow

  1. auto będzie też służyć do przejażdzek raz na jakiś czas, więc o ile nie straci na wartości to już będzie ok, wcale nie musi zarabiać na siebie
  2. > Galant? Galant chyba będzie tracić bardziej 3000GT, albo nissan 300ZX, jednak na te autka 10k to zdecydowanie za mało
  3. Powiedzmy, że mam wolne 10k zł. Myślę o samochodzie, który będzie można wrzucić do garażu, a po wyjęciu za powiedzmy 5 lat, na samochodzie tym nie stracę. Co można polecić? Jakieś młode klasyki? Coś co nie zgnije?
  4. > Dziękuję. Jeżeli to takie łatwe do zrobienia "w domu" to dlaczego profesjonalny warsztat nie chce > się podjąć? Ponieważ zgodnie ze sztuką nie poleruje się przedniej szyby, po każdej polerce powstają zniekształcenia, które widać bardziej po zmroku czy podczas deszczu. Znajomy optyk kiedyś próbował wypolerować szybę u siebie w samochodzie (a na polerce szkła zna się jak nikt inny) to skończyło się na zakupie nowej szyby. Najlepszym rozwiązaniem będzie przyzwyczaić się lub kupić nową szybę
  5. SzefSzefow odpowiedział koNik na temat - Motokącik
    a moj braciszek zaspuł w tym roku takiego 745-883 z 87 roku z przebiegiem 150tyś km autko miało klimę, podgrzewane fotele, webasto i wiele różnych rzeczy, które działały bez problemu. jednak potrzebna była wymiana ramion wycieraczek i w aso płacił za to coś koło 1000zł gereralnie fajny kanapowóz, ale w mieście pali do 18l w ziemie
  6. SzefSzefow odpowiedział Florydzialski na temat - Motokącik
    porównanie:
  7. > Zastanawiam się czy to prawda a jak tak to jaki był powód zmiany pilota. to prawda, a dlatego, że Baran bedzie pilotem Sołowowa na tym rajdzie
  8. SzefSzefow odpowiedział Florydzialski na temat - Motokącik
    grill to wiadomo ale kształt z boku jak w 911
  9. SzefSzefow odpowiedział Tre-Bor na temat - Motokącik
    > Niektórzy handlarze to już idą na całkowitą łatwiznę, że im się nie chce nawet zdjęć w Pl robić? > A może liczą na jakiegoś łosia co przytną na nim kilka koła > Mitsu > ten sam Mitsu > I przebieg spadł o połowę oni nawet nie widza tego samochodu, bazuja na ogloszeniu z mobile.de
  10. > bardzo chętnie uzyłbym torxów czy imbusów z nierdzewki, ale podejrzewam że producent wykorzystał > "specjalne" śruby żeby ewentualne zamienniki kupować od nich > W przypadku tych felg śrubki to największy koszt odnowy (resztę jestem w stanie zrobić we własnym > zakresie). jak juz pisałem nie są to jakieś super-specjalne sruby: moze je odkrecic lub zakrecic oczkowym kluczem
  11. > Znalazłem na allegro skręcane felgi do renowacji, ale za bardzo nie widać jakimi śrubami jest ona > skręcona, a to najistotniesza sprawa w przypadku odnawiania. Czy ktoś moze spotkał sie z > takimi i moze coś podpowiedzieć? > LINK DO ALLEGO wydają się być zwykłe, takie jak stosowało BBS czy RH - można je kupić ale cena poraża i pewnie taniej będzie odnowić (pochromować) stare
  12. > Może być tak, że go naprawili, może być tak, że ukradli takie samo X5 i przeszczepili numery. eee moim zdaniem nieoplacalne przy tak "małych" uszkodzeniach. bardziej prawdopodobny jest przeszczep przodu z kradzionego samochodu - bezpieczniej dla sprzedawcy i taniej.
  13. > są dwie ładne na allegro nawet nie mialem pojecia ze sie to tak ceni ale pojezdzilbym sobie fajnymi coupe lat 90-tych: mitsu 3000GT, bmw 850CSI, toyota supra, nissan 300zx, mazda rx7 no i wspomniana nsx
  14. SzefSzefow odpowiedział Florydzialski na temat - Motokącik
    az sie zaczałem zastanawiac, co by bylo gdyby grill poszerzyli az na nadkola i drzwi przednie - caly przedni zderzak byłby grillem a serio to grill straszany, reszta stylistyki zajezdza mi lambo
  15. > zdjeciowi specjalisci jest auto do oceny > oklapnięty? nie siedzi zbyt nisko? > jakiś tekst moim zdaniem siedzi za nisko... napewno zawias (sprezarki) trzeba by bylo sprawdzic. osobiscie szukałbym poliftowego
  16. > pojazd stojący nie może być sprawcą wypadku nie? to wyobraz sobie sytuacje - jedziesz głowną drogą i widzisz z pewnej odleglosci, ze z podporzadkowanej zbliża sie samochod, samochod wjezdza na skrzyzowanie, a Ty wiesz, ze zdazy od przejechac przez nie nie wymuszajac nad Toba pierszenstwa. Nagle, ów samochod zarzymuje sie nieoczekiwanie na srodku skrzyzowania, naciskasz hamulec ale nie zdolales wyhamowac. Uderzasz w stojacy samochod. Jest on sprawca zdarzenia czy jednak Ty? Podobna sytuacja była z Kornaszewskim, ktory otworzyl drzwi w Maseratti tak, ze przejezdzajacy obok autobus zahaczyl o nie. Na poczatku TVN podala informacje podobne do Twoich i to, ze kierowca autobusu otrymal mandat, ale policj szybciutko sie z tego wycofala
  17. moim zdaniem oczywista wina kierujacego samochodem
  18. Pooglądaj sobie Mercedesy R, w wersji long są 6-osobowe. Znajomy ostatnio takim do mnie przyjechał i powiem, ze autko ciekawe, bardzo wygodne i nawet 3 rząd foteli jest komfortowy
  19. SzefSzefow odpowiedział woox na temat - Motokącik
    > Czy ja wiem. Przeglądnąłem mobile.de i tam większość ma podobne przebiegi. Wiec może akurat tyle > mieć. a patrzyłeś przy okazji na ceny? bo dla tego rocznikai przebiegu ceny zaczynają się od ok 4tyś euro... sądzisz, że komuś sie oplacalo kupic samochod za 16,8 tys zł zapłacić akcyze, oplate ekologiczna, tablice, paliwo do PL co w sumie moze wyniesc jakies 19tys zł - sprzedawać go za 15,8 tys zł i jeszcze na tym zarobic?
  20. SzefSzefow odpowiedział kojdus na temat - MotoSport
    > No ciekawe w sumie. > Chyba jedyne co można "wykombinować" techniką jazdy to "gaszenie" hamulcem przed lub na hopie. > Ale na drugim filmiku nie widać, by hamulec był używany. pamiętam jak w jakims wywiadzie Hołek mówił, że lot samochodem po hopie jakos mozna kontrolowac gazem (nie chodzilo tu o gaszenie), ale moja pamiec jest ulotna i moze nie o to chodzilo...
  21. SzefSzefow odpowiedział kojdus na temat - MotoSport
    > Ląduje tym gdzie ma większą masę, a że silnik ma z przodu to tak wyszło a to samochody nie maja masy rozłozonej rownomiernie? dla porównania Ogier: a tu Ketomaa vs Kubica - ewidentnie na hopach Kubica laduje na przedniej osi: a pytam, bo ciekawy jestem czy to kwestia samochodu, czy techniki jazdy
  22. SzefSzefow odpowiedział kojdus na temat - MotoSport
    > Przód w sensie?? w sensie przod, zauwaz ze laduje zawsze na przedniej osi
  23. SzefSzefow odpowiedział kojdus na temat - MotoSport
    > Ładnie to on po...dróżuje a dlaczego mu tak przod mocno przy skokach opada?
  24. > Czy ja dobrze widzę, że klimatyzacja manualna? manualna klima to jeszcze nie jest ewenement, ale suwak?!
  25. > No wlasnie czytalem jakies tragiczne opinie na temat tego samochodu, podobno potrafi odstawiac > niesamowite numery :/ przedliftowy miał ogromne kłopoty z elektroniką i posiadal takie kwiatki jak pompa hamulcowa, którą trzeba było wymieniac (czy resetowac w ASO) wg. wskazan komputera... bardzo wiele zmienili po lifcie, nie pamietam juz ile % samochodu, ale chwalili sie, że dużo

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.