Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SzefSzefow

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SzefSzefow

  1. > Uważam, że to nielegalne. Chyba, że zamieszczający zdjęcia (skany) uzyska zgodę właściciela treści. > mar00ha no to nie wrzucam zainteresowani - do kiosków, bo to aktualny numer, który można jeszcze kupić do końca tygodnia
  2. > W wersji papierowej w motorze okupował końcówkę listy > Przydałby się skan artykułu z motoru. zrobilem zdjęcia, ale nie mogę chyba tego tu wrzucić...? bo byłoby to chyba nielegalne rozpowszechnianie
  3. > A czy jest jakaś różnica (poza przednim zderzakiem) między lancerem produkowanym od 2005 r. a > produkowanym do 2005? Chyba bezawaryjność nie dotyczy tylko przedniego zderzaka o dziwo to samo można przeczytac o mercedesie E - bardzo dobre noty uzyskał produkowany 2007-2009 czyli najgorzej notowany merc wszechczasow W211 po liftingu i nie mam pojecia czy to pomyłka, czy faktycznie wraz z liftingiem byl jakis jakosciowy skok
  4. ciekawe zestawienie, bo brana jest nie tylko "niezawosnosc", a także koszty czyli co z tego, że autko psuje mi sie raz na 3 lata, jesli za kazdym razem bedzie to silnik za 20tyś zł
  5. > Raczej auto-chains, bo jest sprawdzone przez wielu ludzi od wielu lat. W tym badziewiu, o którym > wspominasz, to bałbym się jeździć po płaskim terenie, a co dopiero po górach. Łańcuch ma > jednak ponad 1 cm średnicy, w śniegu łapie trakcie, na lodzie też źle nie jest, a ten kawał > szmaty, to nie ważne co producent pisze, wg mnie lepiej sprawdzą się "czyste" opony zimowe. > Z ciekawości sprawdziłem i producent tych "skarpet" chwali się składem "100% polyester", więc co do > skuteczności na lodzie, to już wiadomo jaka jest. Może to się jedynie sprawdza, jak kogoś zima > zastanie na letnich oponach. nie próbowałeś, a wypowiadasz się bardzo krytycznie i kategorycznie odnośnie tego rozwiązania...
  6. mam to samo od 3 dni... po pierwszym ruszeniu danego dnia pierwsze hamowanie odbywa się na zasadzie zwalniania i dopiero pod koniec zatrzymuje się jakby ktoś mi "patyk w szprychy włożył" - powtarza się to przez kilka pierwszych hamowań - poźniej wraca do normy... najpierw myslalem, ze zapowietrzone hamulce, ale nie, nastepnie, że jakieś zlodowacenie powstało na tarczach - jednak dziś jak ruszałem było +10 stopni coś tu nie gra
  7. a jakby tylną tablicę przełożyć na przód i odwrotnie?
  8. > A skoro poruszyles temat Chrisa Harrisa, to wrocmy do tematu . ale mają nieporzadek w tej firmie - troche bałbym się tam zamawiać sliczne wygłuszenie silnika
  9. SzefSzefow odpowiedział LMV na temat - Motokącik
    > Co nam wiadomo o tym autku? jeździłem X1, ale z jakims silnikiem 2.0 d - jakość wykonania jak w serii 1 czyli dość kiepska - możliwe, że w wersji 35i jest lepiej, jednak wolałbym serię 3 x-drive
  10. > a widziałeś jak SUVy ładnie rolują...? niby tak, ale XC90 to wytrzymuje, nie wiem tylko co z podróżującymi:
  11. > to widzę, że Croma wcale nie odstaje od tych wymienionych: > ps. co się dzieje z przednią szybą w Volvo przy bocznym uderzeniu? nie odstaje moze od klasy D, ale nie ma szans z CL czy XC90 - jak na razie jestm pod ogromnym wrazeniem Volvo... do klatki uzyto jakiejś stali o podwyższonej wytrzymałości i jak widać w zderzeniach bocznych daje to niesamowicie rade
  12. > Outback . > Bdb przeszedl w US testy zderzeniowe (nie takei co daja gwiazdki za dodatkowe czujniki). Maja AWD > , sa deko wyzsze, ale nie sa SUVami, super sie prowadza. > Ja ostatnio drugiego juz takiego kupilem > Podbnie mozna pomyslec o (drozszych) XC70 i Allroadzie no faktycznie ładnie:
  13. > W211, W220 będą drogie w utrzymanie i w przypadku W211 trochę awaryjny... > przy przelotach rzędu 30-40kkm/rok, raczej poszukałbym czegoś młodszego i w dieslu: > moje typy Laguna, C5, może jakiś Avensis w dieslu jak już pokazałem na przykładzie filmikowym autka klasy D odpadają - chyba, że ktoś do wypadków jeździ i zaproponuje z własnego doswiadczenia jakies super bezpieczne autko... nawiasem, troche to dziwne... gdy poszukuje się najmocniejszego samochodu, mozna go szybko wskazać - oszczędnego - także, ale gdy poszukuje się bezpiecznego to jest z tym nie mały problem
  14. > nie wdając sie w szczegóły to są to zwykłe, tandetne, awaryjne graty które z marki mercedes > przejęły tylko znaczek tak, tak, pomysliłęm W210 z W220 - chodziło mi o S-klasę > Jak już coś koniecznie z klasy E to - E65 730d - będą sie psuły pierdoły i zawias ale będzie się > dało jeszcze jako tako to utrzymać bo silnik jest względnie bezproblemowy i rozsądnie pali. > Tylko trzymaj się z daleka od benzyn V8. znajomy przyzwyczajony do benzyny i chyba w benzynke chce celować
  15. > W211 - podobno najgorszy mercedes ja tam, nie wiem, raz w życiu takim kierowałem.... aaaah no tak pomylilo mi sie z W220
  16. > coś takiego może - http://otomoto.pl/ford-mondeo-2-5t-225km-titanium-C27132083.html > Młode, bezpieczne, mocne z niezłym serduchem Raczej klasa D odpada: Mondeo 2007: Passat 2010: Laguna 2007: Mercedes CL W215: Volvo XC 90 2003: Audi Q7 2006: Na moje oko nowsze autka klasy D nie mają czym podskoczyć do wyższych klas... O ile przy uderzeniu przodem różnice sa małe o tyle uderzenia boczne to już inna bajka. Nie znalazłem filmików BMW E65, Audi A8 czy W220
  17. > a co miał do tej pory? > Ostatnio zrobiłem dość długą trase volvem V50 z 2008r 2.0d 136KM, bardzo fajne auto, myślę że > bedzie również bezpieczne. Kolega jeździ teraz Passkiem B5FL chyba z 2004
  18. > W tej kwocie z Mercedesów będą to W211 i W220, chyba chcesz sobie zrobić z kolegi wroga a to złe meśki są? wiem, że przedliftingowe miały choroby wieku dziecięcego, ale poliftowe czyli po 2003 powinny być ok...
  19. Znajomy mnie męczy abym mu coś doradził, a ja nie mam pojęcia co... Stąd pytanie do niezastąpionych AKowiczów Znajomy miał jakiś czas temu groźny wypadek z którego ledwo uszedł z życiem. W tym momencie chce kupić samochód, a priorytetem jest bezpieczeństwo. Facet samotny, rocznie robi 30-40tyś km, głównie na długich trasach, do wydania ma jakies 40-50 tyś zł. Nie mam pojęcia ile zarabia, ale pewnie nie ma 10tyś zł na miesiąc, bo poszedłby do salonu - sądzę, że koszty utrzymania powinny być w granicy rozsądku. Wg mnie bezpieczne będzie duże, w miarę ciężki samochód z kompletem systemów bepieczeństwa - poduchy itp. Do tego w miarę mocne - max te 8 sekund do setki Co zaproponować? Merca S, CL, E, Volvo XC90?
  20. toyota idzie w złą strone designu
  21. podobno qoros ma byc pierwszym samochodem z chin spelniajacym europejskie normy bezpieczenstwa i jakosci wykonania debiut w genevie, ciekawe jaka bedzie cena
  22. > Strasznie dziwne proporcje ma to auto > Skojarzył mi się z Ibizą mk1. ale jak na produkcję "małoseryjną" to trzeba przyznać, że świetnie zrobiony schulz miał jednak zdolnosc do przewidywania przyszlosci i stworzyl pierwszy kompakt klasy premium z napedem na tył
  23. jesli compact shulza to sie nie zastanawiaj
  24. > Wybor tylko dwoch producentow - Valeo Silencio XTrim czy Champion Conntact? > Bosch odpada bo niestety mam fatalne z nim doswiadczenia z przeszlosci. Dodatkowo byl zamontowany w > fabrycznie nowym samochodzie i wycieraczki smuzyly okrutnie > Zawsze bylem bardzo zadowolony z Valeo ale o Championach slyszalem duzo dobrego... uzywalem najlepszych valeo i boscha i u mnie wygrywa bosch - są o wiele trwalsze od valeo z championami nie mam doswiadczenia. btw efekt smuzenia zalezny jest chyba od płynu, a nie wycieraczki
  25. > Kolego sympatyczny - do mnie musisz po polskiemu... gewindfahrwerke - zawieszenie gwintowane w języku wroga koza - wysoko stojące auto, zazwyczaj z oryginalnym zawieszeniem, choć niekoniecznie - także za mało zglebiony model

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.