Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SzefSzefow

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SzefSzefow

  1. > M3 bez kagańca jedzie w okolicach 3 z przodu. bardzo watpliwe zreszta bmw nie sciaga kaganca za to audi owszem, mozna sobie zamóić sciagniecie limitu i z 250km/h robi sie 280km/h
  2. nie, nie, nie... Volvo V60 Polestar http://www.automotorsport.se/filmer/20121022/prov-volvo-s60-polestar-mot-bmw-m3-och-audi-rs4/ M3: 4.0l, 420KM, 4,6s, 250km/h, 1675kg, okrążenie 1.02.2 RS4 4.2l, 450KM, 4,7s, 280km/h, 1795kg, okrążenie 1.02.0 Polestar 3.0l, 508KM, 3,9s, ponad 300km/h, 1640kg, okrążenie 0.57.0
  3. > Kubica jeździ "wyścigowo", oni "rajdowo". Widać, że nie lubi, jak auto idzie poślizgiem i kieruje > niesamowicie precyzyjnie. Wiadomo - szuter lepiej jedzie się miękko, asfalt precyzyjnie. IMHO > - gdyby Kubica zdecydował się kiedyś na karierę w rajdach - na asfaltach będzie bardzo dobry, > na szutrach... to już zupełnie inna kwestia - bo jednak lata i wiele nawyków wyścigowych chyba > w szutrach lekko przeszkadzają. ja tam generalnie g... wiem o rajdach, ale porównując przejazdy Kubicy i reszty, to Kubica wygląda na "wolniejszego" zawodnika - jednak czasy mowia same za siebie ciekaw jestem jakie można odnieśc wrażenie oglądając go na żywca i faktycznie - zobaczymy co pokaże na szutrach, albo śniegu
  4. > tutaj masz kilka filmików jakoś inaczej Kubica jeździ niż reszta
  5. > oglądaŁem na YT i jestem posrany , brawo rzuć linką
  6. > nie, aventador go zastąpił. więc trzeba zrezygnować z zakupu murcielago
  7. > kurcze, murcielago było takie śliczne, a teraz taką arrinerę wypuścili murcielago chyba nadal jest produkowane
  8. > Quote: > Robert zaliczył dziś drobną przygodę podczas zapoznawania się z trasą - po najechaniu na śliski > element auto Kubicy wpadło do rowu. Szybko jednak zostało z niego wyciągnięte i odpaliło, a co > najważniejsze, nikomu nic się nie stało. Oto zdjęcie z tego niegroźnego incydentu. Gerber cos pecha przynosi
  9. > aha... to znaczy, że jak ja napiszę, że u nas w biurze ostatnio na stażu siedzi gość z niedowładem > ręki i podeślę Panu Sokołowi to się chłopak będzie wypowiadał o tym, że Robert zaczyna karierę > w nieruchomościach? > Grubo. już informacje zostały potwierdzone
  10. samochody piękne lecz firma Singer popełniła niesamowite faux pas... otóż w 3 swoich pierwszych modelach umieściła taki oto zegarek: niby nic wielkiego - jakiś tak sportowy chronograf - ale błędem Singera było naniesienie sygnatury na nim marki Heuer zegar ten nie został stworzony przez Heuera (ani Tag Heuera) - firma Singer nie uzyskała też pozwolenia na umieszczenia loga Heuer na swoim "wytworze"
  11. > Szkoda tylko że mało kogo już to interesuje. Przez brak informacji stracił 60-70% fanów a to może > utrudnić ewentualny powrót do f1 Gdy Kubica wroci to kibice tez wroca Taka nasza natura, ze kibicujemy tym, ktorzy istnieja w sporcie,, a nie tym, ktorych nie ma Ja tam nie watpie i trzymam kciuki
  12. > Nawet nie wiedziałem, że takie robili > Uploaded with ImageShack.us nie robili chlopakom sie nudzilo
  13. > ale to jest E12 tak, tak, czy gdzies napisalem inaczej? autko bylo ostro prane, tylne fotele sa bardziej zniszczone niz przod, poplamione, porozciagane - dla mnie taksa jak nic
  14. > taxa to chyba niemożliwe w takim stanie jak na E12 to stan nie jest zachwycajacy, tym bardziej z tylu...
  15. > http://allegro.pl/bmw-520-6-a-e12-1978r-z-niemiec-1-reka-88000km-i2234694224.html > ciekawe za ile pójdzie - pierwsze "nowe" E12 na allegro od kilku miesięcy coz za bieg okolicznosci... kolor jak z niemieckich taksowek
  16. > w zasadzie oni sa naszym innym stanem ( ale sie oficjalnie nie przyznaja, > mimo ze jest unia to np zajelo im 100 lat walki, zeby zaczac jablka do Oz exportowac , a tu mowimy > o objekcie wiekszym . Wystarczy, ze byl zakurzony i juz siedzi na quarantine., drewniane > elementy w srodku... czyli korniki moga miec inne niz Wasze?
  17. > Logistycznie nie wykonalne. najpierw potrzebuje federalne pozwolenie na import auta, a Potem > stanowe zasady czy w ogole moze . Potem dopiero transport. Ze traktuje ja z szacunkiem, nie > chcialem sie bawic w zadne pakowanie w kontenery tylko zaplacic wiecej, a wiem ze w > komfortowych warunkach sie > PRzejechala. A ze o miejsce na roll on, roll off musze walczyc z GM, Toyota czy innymi to oni zdeka > wiecej wysylaja niz ja, wiec to tez trwa. > Czyli zjechala ze statku, Customs zajelo mi jakies 1h zeby ja oclic I > Teraz przechodzi kwarantanne biologiczna zanim cokowiek dalszego moge zrobic juz na stanowym > poziomie. Czyli w pon bedzie u mnie w garazu to juz wszystko rozumiem ale kwarantanna biologiczna z NZ? co oni maja czego Wy nie posiadacie?
  18. > ztcp to BMW miało właśnie dopiero przypłynąć z NZ ale chyba OZI byl je ogladac... to nie mogl wziac ze soba...?
  19. czekaj, czekaj, ale cos Ty znowu kupil? Bo BMW zakupiles u siebie?
  20. > Gdzie to sprawdzałeś? > W/g katalogu : > Bosch z obrazkami i wymiarami > powinien pasować, zajmie całe korytko - do diesla dobra pojemność. > Mniejszego do benzyny nie szukałem, bo już mnie oczy bolą. > Sprawdź ! faktycznie 70Ah to troche duzo, ale raczej nie bedzie wyjscia dzieki za cynk
  21. > Też rozglądałem się za zamiennikiem oryginalnego akumulatora do Ceed'a. > Myślę, że powinien podpasować Bosch S4 026. > Parametry: > Położenie biegunów:0 > Rodzaj bieguna:1 > Napięcie [V]:12 > Szerokość [mm]:175 > Wysokość [mm]:220 > Długość [mm]:261 > Prąd rozruchu wg EN [A]:630 > Pojemność akumulatora [Ah]:70 > Wykonanie strefy podłogowej:B01 > Przykładowy link do Allegro. niestety... strefa podlogowa B00 oraz B01 znaczy, ze akumulator jest bez "stopki"
  22. > No nie żartuj, że tego przewodu nie da się wygiąć w "Z" albo "S" tak żeby klema zeszła 4cm niżej? > . Weź się w garść . ja tez nie wierzyłem poki nie sprawdzilem przewod zaznaczony na czerwono jest bardzo sztywny, nie ma szans go wygoac mozna jedynie odchylac, zolte kolko wskazuje miejsce ktore mozna wyginac, na zielono klema, ktora tez odchyla sie w okreslony sposob oczywiscie da sie to zmanewrowac tak, ze klema bedzie dotykala komina akumulatora, ale nie ma szans aby na niego naszla
  23. > Ja szukałem długo, niczego pasującego, za rozsądne pieniądze, nie znalazłem i w końcu uznałem, że w > razie potrzeby wstawię niższy - problemu sztywnych kabli nie przewidziałem. > Na razie oryginał jeszcze działa (odpukać) > Pozdrawiam, życzę powodzenia w poszukiwaniach i liczę na to, że odkryciem podzielisz się publicznie > lub na priv. dzieki za życzenia oryginal dla silnika 1.6 benzyna to jedynie 45Ah musieli na czyms przyoszczedzic... te akumulatorki (z tego co czytalem na "moja ceed") wytrzymywaly ludziom nawet jedynie 2 lata, mojemy staruszkowi wytrzymał 26tyś km dzwonilem do ASO i tez nie posiadaja aku, dostepny na zamowienie, ale po co brac skoro ledwo co to trzyma
  24. > Możesz to jakoś zobrazować? Czy akumulator jest umieszczony w czymś w rodzaju "komina"? Dlaczego > klemy nie da się założyć na czop umieszczony zaledwie 4cm niżej? wyglada to tak: przewody od "+" sa tak sztywne ze bardzo trudno je wygiac, teoretycznie da sie zalozyc kleme ale jest ona pod katem i nie obejmuje calej powierzchni "kominka"
  25. > Witam serdecznie. > Szukać lepiej, bo chyba nie przyłożyłeś się do tego. > Mi zajęło to w wyszukiwarce mniej niż minutę. > Pozdrawiam. ooo gratuluje podziel sie wiedza łaskawco

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.