Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SzefSzefow

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SzefSzefow

  1. > Ano... > +/- jakiego rzędu kpl.? a tam nie ma zawiechy od jakiegos starego polo/golfa/passata/audi?
  2. > Byl sobie marzyciel i wpadl na pomysl... przestań - wydumka przypominająca z grubsza oryginał... > ale pozniej zjawili sie oni i skradli mu zaszczyty. teraz porównywałem ze zdjęciami oryginału i od razu widać różnice ja rozumiem, ze nie odtworzy sie w 100% tego co było, no ale zeby nie dopilnowac kształtu wlotu powietrza? > Gdybym musial wybierac... pomaranczowa. oby ta trzecia replika była lepsza
  3. > Aha, czyli jednak ZOSTAŁ ukarany, a nie uniewinniony "bo to gupi znak był"? musiał zostać ukarany, bo ewidentnie złamał przepis, natomiast sąd dostosował karę do okoliczności zdarzenia
  4. > Aha, czyli nie doszło do wykroczenia?! > Cud... warto przeczytac artykuł... facet złamał przepisy i dostał naganę!
  5. > stał chwile przy modrzewiu i już wszędzie pełno igieł no widzisz... nawet drzewom sie nie podoba
  6. eee tam - zobacz jak brudno w środku jest i przód ma jak stare maseratti - fuj!
  7. SzefSzefow 1. Hamilton 2. Alonso 3. Button 4. Vettel 5. Webber 6. Di Resta 7. Grosjean 8. Raikonnen PP. Vettel
  8. > Trzeba przyznać że 307 WRC to troche starsze auto ale jednak przewaga miażdży tym bardziej że to > Loix. czytałem ze 307 Loixa jest w secyfikacji 2010, a Kubicy C4 z 2008 roku
  9. > mógłby być dublowany ale wtedy by to było ewidentne i zbyt proste - pewnie alonso by stracil punkty
  10. > Brnąc dalej w tą fantastykę bolid wystarczyło by ustawić bardzo agresywnie, tylko na qual no nie wiem czy tym sposobem zyskaliby calą sekunde
  11. > nie można wykluczyć i takiej ewentualności. W sumie nie jedno już w F1 widzieliśmy aby to sie stalo niby-przypadkiem massa musialby zakwalifikowac sie wyzej niz vettel, a to juz malo prawdopodobne
  12. > Ja wiem i wszystko dokładnie tak samo jej tłumaczyłem i dla niej nadal nie ma argumentów ku temu, > że to ma być PO a nie PRZED wyścigiem > Po Twoich wyjaśnieniach dla mnie już też nie ma aby np nie wymienic czesci czy kol na lżejsze w trakcie wyscigu
  13. SzefSzefow 1. Vettel 2. Alonso 3. Webber 4. Hamilton 5. Button 6. Massa 7. Kobayashi 8. Raikonnen PP Vettel
  14. > No właśnie mi sie tez najmniej ze wszystkich Vette podoba. Juz wole C3. Ty masz C4 opaczoną, bo pewnie na co drugiej ulicy stoi
  15. > Tak. Miała kiepskie osiągi, beznadziejne wnętrze i sypała się jak piasek przez palce. C5 było > troszkę lepsze, choć nadal jakość wnętrza była na poziomie "szalonego inżyniera Lego", dopiero > C6 była z w miarę przyzwoitym wnętrzem (choć fotele są nadal jak z rodzinnego sedana). GM > obiecuje że C7 ma mieć już bardzo przyzwoite wnętrze. > Moim zdaniem GM osiągnął dno modelem C4 - wszystko co było przed oraz po jest lepsze. ale za to jak wyglądał
  16. > tak zapewne będzie lepiej nie, bo nie ma cienia
  17. > Wszyscy zgodnie uważają ze to najgorszy model Corvette w historii. w sensie C4?
  18. > To się cieszę, bo tak miało być zaiste, ale nie ma to nic wspolnego z dobrym gustem
  19. jeeee jak ja lubie zdjęcia z wystajacym oswietleniem miejskim z samochodu... no i te kiepsko dorobione w psku blinki ostatnio corvetta, ktora powodowala u mnie przyspieszone bicie serducha to była C4: no i oczywiscie C3:
  20. > Witam, > Chciałem zasięgnąć opinii od użytkowników, którzy użytkują płaskie wycieraczki tych dwóch firm. > Moje obecne dokonują żywota i chciałem kupić, ale nie wiem które… najlepiej sprawdzone > Proszę o opinie użytkowników miałem jedno, a teraz mam drugie i musze przyznać, że Bosch jest bardziej wytrzymały, bo pod względem jakości wycierania są bardzo podobne
  21. SzefSzefow odpowiedział Slawcio na temat - Motokącik
    > co to za kulka na środku zderzaka? aktywny tempomat
  22. > Pogadajmy, jak juz go wyprodukuja a test bedzie w jezyku angielskim, > zamiast niezaleznego i obiektywnego jezyka ze skandynawii. ale to i tak redakcja niemiecka
  23. > W naszych warunkach klimatyczno/drogowych optowałbym za RS4 z napędem na wszystkie koła. Polestar tez ma 4x4
  24. > M3 GTS ma fabrycznie zdjęty. Moc podniesiona do 450 KM i według producenta 305 km/h, także > standardowe 420 KM powinno jeździć około 300. Zresztą jest tego sporo na YT. licznikowe 300km/h to pewnie realne 280km/h zreszta o czym my tu gadamy... szybko jest
  25. > Polestar to wyscigowy team, a RS4 i M3 to seryjne wozy. Polestar to nie tylko wyscigowy team, ale firma, ktora wspolpracuje z Volvo na bazie tej wspolpracy powstal prototypowy V60 Polestar, który ma być "produkowany"

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.