Zawartość dodana przez SzefSzefow
-
Pytanie do detalingowców
Znalazłem opis tego pecyfiku po angielsku, opisane jest tam, że można go uzywac takze jako cleanera pod wosk: http://pdf.nauticexpo.com/pdf/ultraglozz-co-aps/ultraglozz-superpolish/24518-4474-_2.html
-
Pytanie do detalingowców
Autko mi właśnie wróciło z polerowania, więc czas na resztę kosmetyki lakieru i tak: - czy używać glinki po polerowaniu czy nie jest to już konieczne? - mam wosk Collinite 476s, aczkolwiek dostałem od brata coś czym się zachwycają w skandynawii UltraGlozz, nie jest to wosk, ale jak to nazywają "Paint sealent" ( test ), pomijam fakt, ze pewnie nikt się z tym produktem nie spotkał, ale mam go uzyc przed po czy zamiast Colli? - jaki środek do mysia silników?
-
2014 Mazda 3 - co oni zrobili...
w astrze 3d ładnie wyglada linia boczna, ktora przechodzi w spojler: w ceedzie 3d jest już gorzej:
-
[Ocena ze zdjęć] Co z nim nie tak?
> doliczyłeś 19% akcyzy od wartości pojazdu? tak i vat takze
-
[Ocena ze zdjęć] Co z nim nie tak?
Tak sobie powoli szukam następcy mojego Misia... I rozglądam się za jakims japończykiem - znalazłem Hondę Legend na Mobile, ale coś tania mi się wydaje Zerkniecie i powiecie co może z nią być nie tak? już chyba wiem... wydaje mi się, że zdjęcia kradzione z tego ogłoszenia mista inne i nie sądze aby ktokolwiek schodzi z ceną od razu o 50%
-
Peugeot J5 - opinie
> Chciałbym wiedzieć czy to auto z problemami czy nie. Pytam o silnik i układ napędowy, nie o > zabudowę. a to w tym aspekcie nie pomogę - samochód nie był mój, ale zrobił ze mna na pokładzie kilka tysiecy km w alpach i nie było problemów
-
Peugeot J5 - opinie
> Czy ktoś miał do czynienia z takim autkiem? Konkretnie rocznik 1993, zabudowa kamper. ja spedziłęm wakacje w peżojofynf co chciałbyś wiedzieć?
-
VeeDub - cd - DSG 7s (DQ200) na service we wtorek marsz!
nie przejmuj sie malkotentami - to cecha narodowa polaków ja zawsze z przyjemnoscia czytam Twoje posty, czy to z testów czy opisujace fotograficznie Twoje podróże - a takze te z informacjami nt. VW myślę, że jest wiele osób, które czytaja, ale nie zawsze komentują - także nie uciekaj nam!
-
Typowanie wyników F1 2013 - Kanada
SzefSzefow 1. Alonso 2. Vettel 3. Hamilton 4. Grosjean 5. RAikonnen 6. Webber 7. Massa 8. Button PP Alonso
-
Kubica znowu miażdży konkurencje
> Jedzie już bez "napinki". Rozwaga jednak. To dobry znak. > Życzę Robertowi mety. już dojechał widać było, że luzował na koniec - uczy się
-
Kubica znowu miażdży konkurencje
> Po 5 OSach 11 w generalce i 1w WRC2 z przewagą 1:31:09 nad drugim z WRC2. > Wyniki LIVE tutaj a jaki to rajd jest? szurowy czysto czy szutrowo-asfaltowy?
-
Smierc przez DSG - VW objety sledztwem...
I stało się! Też mam nadzieję, że VW dostanie po dupie za tuszowanie problemów z silnikami TDI i ze skrzynia DSG. Mój znajomy miał podobną sytuację jak "bohaterka", autko przestało jechać i nie był w stanie niczego zrobić. Mówił, że miał szczęście, bo kilkanaście sekund wcześcnie wyprzedał kilka samochodów, gdyby wtedy skrzynia siadła to byłoby kiepsko.
-
Koniec świata - Car & Driver zdetronizował BMW 335i M Sport
> No to chyba raczej jest nim wersja M3 BMW od jakiegos czasu rozgranicza serie i modele M, więc M3 to inna bajka niż seria 3
-
Koniec świata - Car & Driver zdetronizował BMW 335i M Sport
> A od kiedy 335i M Sport jest "flagowym modelem BMW" ? Markowi raczej chodzilo o flagowy model BMW serii 3
-
AMG E60
> No koszmarna roznica, zwlaszcza w przypadku aut wyprodukowanych w milionach egzemplarzy dla Ciebie pewnie nie ma żadnej, bo mało prawdopodobne jest abyś zobaczył na żywo jedno czy drugie, ale dla kolekcjonera duże znaczenie ma fakt czy przedmiot został wykonany w ilości X czy pięciokrotnie większej od razu masz rozwiazanie swojej zagadki dotyczącej osiąganych cen przez E60 i C55
-
Typowanie wyników F1 2013 - Monako
SzefSzefow 1. Alonso 2. Vettel 3. Raikonnen 4. Grosjean 5. Hamilton 6. Rosberg 7. Webber 8. di Resta PP Rosberg
-
AMG E60
> Przy Slonecznikach van Gogha ten Mercedes jest jak bardziej udana pocztowka autorstwa Adolfa H., > tyle ze bez wartosci historycznej uwarunkowanej pozniejszymi losami autora. Podobnie jak > rownie rzadki i rownie szybki C55 W202 nie mi wydaje mi sie aby byl wart wiecej niz $50-70k. > Chociaz moze i faktycznie ceny wszystkiego co rzadkie poszly w gore, przy F40 czy 959 te marne 100 > tys. euro to prawie jak kieszonkowe... yyyy... czy mi sie wydaje czy właśnie porownałeś 12 sztuk E60 do 59 sztuk C55...? Bo nawet dziecko pozna, że te liczby się trochę różnią
-
Born of a blue sky
Piękny film z jeszcze piękniejsza motoryzacją http://www.speedhunters.com/2013/05/born-of-a-blue-sky-amelia-island-concours-delegance/
-
Typowanie wyników F1 2013 - Hiszpania
SzefSzefow 1. Alonso 2. Vettel 3. Raikonnen 4. Massa 5. Hamilton 6. Grosjean 7. Webber 8. diResta PP Alonso
-
Z cyklu co jezdzi po Polsce - 2013
SL 65 AMG Black Series - o dziwo jest tańszy niż nowy SL 65 AMG o jakieś 150tyś zł
-
Lexus....
chyba nie powiesz, ze ten LS jest brzydki? ta ostatnia linia to owszem - nie należy na najładniejszych - mogli sobie podarować wymyslne grille w GSie i LSie
-
Skręt w lewo-odcinek 983527
wszystko zalezy od skrzyżowania, ale nie tylko - ja to na czuja robię - gdy za daleko ktos zajedzie, lub ja to wymijanka jak w nr 2, ale staram sie w przypadkach powyższych skrzyzowań stosować nr 1
-
Azory 2013
> żeby tylko RK utrzymał ciśnienie na wodzy i nie zaczął gnać jak szalony To utrzymał i zanotował ostatni czas spadł w generalce na 6 miejsce - ale lepiej tak, niż miały przydzwonić
-
Azory 2013
> gorzej ze zadnej relacji dzis nie ma 5 odcinek Kubica przed Kopeckym 1,3s, a na 6 wyprzedzil Kopeckyego o 0,1s o 14.30 ma być relacja w Eurosporcie
-
Azory 2013
> 4 odcinki specjalne 1 etapu a no tak... zmeczony jestem w dodatku tylko 3, bo pierwszy odwołali