Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SzefSzefow

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SzefSzefow

  1. > 0 092 S40 240 > wys 225mm > S4 60Ah 540A > varta blue dynamic 5604100543132 > wys 225mm > varta > i all w jednym sklepie dzieki ale te tez sa bez "stopki"
  2. > Ten ma 22cm może by pasował. Niestety ma płyte podlogowa zwana B00, czyli jest bez stopki
  3. Niedawno pytałem o aku do KIA CEED... pojawił sie niestety problem Nie z parametrami, bo to zostało wybrane mniej wiecej (60Ah ok 540A), ale z wymiarami fizycznymi... Otóż Kłopot jest z wysokościa akumulatora, aku sa produkowane w 3 wysokosciach (oczywiscie do osobowek), 17cm, 19cm oraz 23cm. W oryginale Kia ma 23cm, niestety wystepujące 23cm akumulatory nie posiadaja stopki na dole, ktora umożliwia "europejskie" przykrecenie akumularora Próbowałem zalozyc 17 i 19cm jednak klopot jest z przewodami, jeszcze "-" sie jakos nagnie to "+" jest wykonany z dwoch grubych drutow i za nic nie chce sie obniżyć Pozostaje pytanie.... Co robić?
  4. > 218KM - m30B35 bez katalizatora na starym motroniku czyli z modelu M535i? 7,5s do 100km/h?
  5. > chyba nie o mnie tu mowa > koleżanka lody lubi ale gdzie tam Śląsk a gdzie Warszawa aaaaaa.... wiec teraz koniecznie trzeba patelanke chlapnac
  6. > Dzisiaj ZNOWU dostałem pocztą niezapowiedziany prezent > Yoshka! Dziękuje Ci bardzo bardzo > Nie dość, że niespodzianka udana, to do tego udało Ci się mnie nieźle zaskoczyć bo... PIERWSZY RAZ > TAKIE COŚ WIDZĘ > A w temacie gadżetów ze 126p trudno mnie zaskoczyć > Dziękuję! uuuuu... no to loda wypadaloby Koledze postawic
  7. > Akurat to Audi to przyklad dobrego tuningu, nie ma zadnych plastikow zbednych, nie straszy > naklejkami, fajnie zrobione i z glowa.
  8. ale wieś ulep
  9. no wlasnie o to mi biegalo szeroka felga, duze ET, tylko pytanie czy nie bedzie zahaczac o jakies elementy zawiechy moim zdaniem wtedy bedzie wygladac jak maly potworek bo teraz wyglada jakby tylko wygladal, a nie jezdzil
  10. ha podrzuce Ci kilka propozycji ATS classic 13x8 HTN Rennsport Gotti Tramont TY2 Schmidt TH line albo poszerzona oryginalna stal...
  11. > Nie rozumiem cie zupelnie Wedlug ciebie nie wyglada dobrze, bo nie ma szerokiej felgi? o... jednak rozumiesz przydaloby sie jakies 7 moze 8x13 i oponka 195
  12. > Ae ja caly czas mowie przeciez, ze nie chce szerzej. znaczy sie bedzie wygladalo z dupy? no ok
  13. > I tak i nie. Tak na etapie projektu i wyboru dawcy, nie gdy wybor padl juz na punto. > Tak jak w punto I. wiec moze warto poszukasc szerokiej felgi z duzem ET? albo poszerzyc cos samemu
  14. > No wlasnei wrecz odwrotnie. Samochod ma bardzo szeroko tylne piasty, zeby wrzucac jeszcze szerokie > felgi z rantem - wystawalyby jeszcze bardziej niz obecne, a szerzego samochodu juz nie chce. I > tak na parkingu jestem pelen obaw czy ktos parkujacy bedzie pamietal, ze dol samochodu jest > szerszy niz gora i nie przyhaczy poszerzen. A to neistety juz mialo miejsce w Czechach No i > lusterka przestalyby byc najszerszym eementem samochodu. ok a rozstaw piast byl zalezny od Ciebie? a jak z zalozeniem felg z wysokim ET? dalbys rade?
  15. > Bez jaj - to nie jest samochod na wystawy, tylko do jazdy na codzien. Poza tym i tak jest > wystarczajaco szeroki samochod jest za szeroki, jesli nie mozesz tam wrzucic porzadnych laczkow
  16. > Iiiiii tam... > 5" i 175/50R13 i to jest max, ktory moge zalozyc do malarii. uuuu dlatego tak kiepawo wyglada a dlaczego to max?
  17. > A co - dalej wedlug ciebie waskie kapcie z tylu sa w porownaniu do oryginalu? klopot w tym, ze oryginalnego nadwozia nie masz > Czego? Opon, felg czy samochodu? felg i opon
  18. zalozylbys kola jakies szerokie z tylu, bo wyglada ta oponka kiepawo... jaka masz szerokosc?
  19. > ale wieśniak dlaczego?? bo ma światła z vw? tak, dla Ciebie to za malo? tez masz swiatla u siebie z golfa?
  20. > I to jest Twoim zdaniem zwiesniaczone auto? Oczywiscie, ze jest to mega wiesniak... ale rozumiem, ze moze Ci sie podobac... ...szanuje Cie
  21. > strasznie mi się podoba to Vito > a jak Wam się widzi? piekna siatka... a brewki miodne...
  22. > Fakt, stary ale pięknie zrobiony > jeden z ladniejszych jakie widzialem-przynajmniej na allegro. > Co do ceny to inna kwestia-dla 1 jest wart tych pieniedzy > dla innych to wyrzucenie pieniedzy w bloto za starego trupa ale wlewik paliwa i super lusterka M3 moglby sobie w ym golfie odpuscic...
  23. > http://moto.allegro.pl/item220116951_ford_escort_cosworth_tuning_.html > nie wiem jak wy ale ja ...extra lotka ha ha ha a moj znajomy ktory byl pierwszym wlascicielem siepnal nim z 200tys jak nie lepiej najlepsze jest to ze znajomy byl kierowca wyscigowym i mial dzwona tym escortem, a na aukcji widze juz "bezwypadkowy"
  24. > no co ty..... co w nim nie tak? nie.... no piekny jest.... ten nie za duzy przedni zderzak, z ktorym nie wyglada jak czolg... te wcale nie za male kola... piekne profesjonalne uniwersalne progi typu M3... i takie same lusterka koniecznie z kierunkiem... style M3.. idealne spasowanie wszystkich elementow i ta tuningowa siatka.... miodzio PROFI TJUN

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.