Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. > A nie masz świadomości, że możesz mieć kogoś na sumieniu? no tak bo trzeba samochod wyzlomowac bo to niebezpieczny trup
  2. ja takie cos podkleilem klejem do dentek rowerowych i przejechalem rok bez problemow, potem sprzedalem samochod
  3. ojciec ma megane iii gt z 2.0t i jeszcze sie nie popsuło
  4. > ciekawe co takim sprawdzeniem osiągnie? np. ile V jest przy rozruchu w momecie "niekrecenia" jesli tyle co w spoczynku to chyba oczywiste ze to nie problem z akumulatorem.
  5. tez stawial bym rozrusznik zreszta aku mozesz z sprawdzic nawet miernikiem z tesco za 10zl
  6. mam niestety 2.2 wiec silnikowo nie pomoge, ale mialem e3 v6 i palilo 20-22 w miescie. co do reszty samochodu to mega wygodny wiecej mozesz poczytac na MK bo opisywalem go tam jakiś tekst
  7. o widzisz Tenenberg podrzucil lacetti, popytaj Woja, on mial chyba w HTB i nie narzekal
  8. nie wiem nie interesowalem sie tym, mam alergie na VW
  9. czesci smiesznie tanie i nie sypie sie zawieszenie co chwile, raz zrobisz i mozna przejechac i 100kkm. a cenowo wychodzi taniej od pasnika b5. no ale jak bedziesz poza krajem to im nowsze i mniej skomplikowane tym lepiej (na wstepie usunal bym z listy francuzy z ich kaprysna elektryka) sam nie wierze ze to proponuje ale moze golfa4
  10. jesli Ci nie straszne spalanie w miescie na poziomie 12l ewentualnie gazu to naprawde moge polecic saaba, solidne wozy i mamy naprawde ogarniety serwis w szczecinie
  11. megane II ale nie polecam w tej kasie ale szukam teraz saaba
  12. elm zastepuje spinacz wiec placenie za to wiecej niz 1zl to przeplacanie
  13. mialem ten sam problem, obejzane wszystko w okolicy i biez co bedzie w najlepszym stanie, bo prawie wszystko to szrot
  14. ta mercedesy tez?
  15. ponadto ASO zaleca wymiane poduszek powietrznych co 10lat gdyz moga one byc juz nieskuteczne, wiec jak najbardziej jest to element wymienny
  16. ymmm... dawno nie bylem, troche dolozyli sprzetu. swoja droga fajna taka w moim typie
  17. > Czym najlepiej wygluszyć wnetrze samochodu? > Pacjent saab 9-5 l. Jest cicho ale chciałbym aby było jeszcze lepiej. > Czego użyć aby nie pójść z torbami? mialem cos takiego w bagazniku w 9-3 polecam
  18. Piterus_123 odpowiedział rexio na temat - Zrób to sam
    kupilem dedry wywalilem do szafki i znow kupilem stara dobra lutole, najlepsze lutnownice jakie istnieja
  19. mialem tak jak sie luz na konciwce drazka zrobil, a w innym samochodzie po wymianie przekladni kierowniczej bo zbierznosc nie byla ustawiona
  20. niestety nie jest on tak podatny na program jak "nasze " ogolnie to najlepiej zaczac od wydechu i iC i z programem moze wyjsc te 230, ale standardowo silnik jest bardzo słaby przy wiekszej mocy sugerowal byk kuciznę. ewentualnie przy dalszej modyfikacji graty z leha (wieksze wtryski i K04)
  21. czyli juz grubsza sprawa, ten silnik poprostu sam w sobie szybko sie zuzywa i nie pomoze tu czesta wymiana oleju, wiesz dobrze ze ladnych kilka lat siedzialem dosc gleboko w oplach i znam te silniki na wylot, kilka nawet skladalem., duzo roboty i kosztow nie jest zeby sprawdzic panewy zreszta pompe olejowa tez, bo lubila tez sie zjadac
  22. > o widzisz, ale letnie to akurat nie wiem czy nie wolałbym "firmowych" używek (ale nie sliki tylko > min. 6mm) - oczywiście kosztowałyby tyle co kpl. tych nowych bieżnikowanych, ale jednak jak > przygrzeje słońce solidnie i do tego lecisz te 160-180 to nie chce myśleć czy dobrze się > zwulkanizowały - jednak na zimę mają ogólenie lepsze warunki wg mnie do pracy. > P.S. a ile tak max. jeździełeś na nich? kolo 200 raz lecialem na autostradzie a tak to po malutku po miescie
  23. mam calkiem inne ustawilem taki maly pierscien na ucho (nie syczy woda) i juz nie grzeje
  24. ja nie mialem problemow z wywazeniem, ale mialem letnie bieznikowane, kupilem do cabrio do wolnego turlania sie po miescie i nigdy nie bylo z nimi problemow

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.