Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lynda

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Teraz to się już trochę uspokoiło Ale pierwsze miesiące... Panie! Ja kupiłem Toyotę żeby była bezawaryjna! Nooo wie pan... to tak w zasadzie Peugeot... Panie! nie interesuje mie to! Jaki znaczek ma na masce?! Ale i tak się cieszę, że już nie mam kontaktów z klientem
  2. Też się psują Ale raczej diesle wyjeżdżają - też tego od groma przyjeżdżało na akcje serwisowe
  3. chociaż w pracy się nie nudzę ale "gdy widzę proacze to płacze"
  4. Przecież to PSA (o przepraszam: Stellantis)
  5. to JEST FRANCUSKIE! tylko ma znaczek japoński
  6. Lynda odpowiedział awruK na temat - Motokącik
    Tylko wiesz... jako ASO pewnych procedur się trzeba trzymać Z samochodem jest gorzej jak mu się zepsuje jedna część niedostępna to nie damy mu drugiego samochodu
  7. Lynda odpowiedział awruK na temat - Motokącik
    Ej ale Karolcią to mi się mega jeździło A co do czasu dwa miesiące to i tak nie jest źle Dostępność części to ogólnie ciekawy temat... jak coś nie jest chodliwe to... nie ma Na głupi katalizator do Avena czekaliśmy chyba z 8 miesięcy Albo sytuacja z zeszłego roku - piątek 13go przyjmuję na standardowy serwis auto, w wyniku nieszczęśliwego splotu zdarzeń pękam klientowi szybę... No cóż - wypadki chodzą po ludziach. Pan dostaje zastępczaka a ja zamawiam szybę... na którą przyjdzie nam czekać dwa miesiące z groszem... SZYBA do modelu, którego tysiące jeżdżą po PL i EU a przecież nie damy zamiennika jak był oryginał (który to byśmy mieli jeszcze tego samego dnia)
  8. Niestety fakt, a jak do tego jeszcze jest Cobra to już combo 😉
  9. Ale hybrydzie rzeczywiście dwa tygodnie wystarczą do rozładowania aku
  10. Gwarancja 3 lata albo 100 tys Km - tak jak auta W Proace i chyba w Hiluxie (teraz nie pamiętam) są ograniczenia w trzecim roku
  11. Nie może bez podłożonego testu z tegoż testera to akumulator możemy sobie wziąć w koszta
  12. Miałeś już wymianiany aku na gwarancji? Zgłoś, że auto nie odpala po dwóch dniach postoju, w Yarisach baterie 12v niestety sprawiają problemy. Raczej po testach, jeśli tylko wyjdą ewidentnie niepomyślnie (a w Yarisach często tak bywa), to bez komplikacji wymieniamy.
  13. Lynda odpowiedział bizz na temat - Motokącik
    odpaliła? 1. Jak jest okrągły breloczek z opisem meta system to bym zaczął od wymiany baterii w tymże ustrojstwie. Warto też kod pin sobie zapisać, żeby dezaktywować w przypadku braku zapasowych baterii 2. Równie dobrze mógł paść aku 12v, zwłaszcza jak stał ze 2 tygodnie
  14. Wyczuwam Toyotę Ja tam się nauczyłem już to badziewie od prędkości wyłączać na ślepo chwilę po odpalenia silnika Ale tak, bywa to wkuuurzające
  15. Aż tak źle być nie powinno - jeszcze nie spotkałem się, żeby nie odpalił pacjent. A dziennie potrafimy kilka takich przyjąć

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.