Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kjk

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kjk

  1. kjk odpowiedział lelek na temat - Opel
    Od czwartku w Lidlu: http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_15798.htm To zapewne Tesla +50% - tanie i dobre. k.
  2. kjk odpowiedział tomtom na temat - Motokącik
    > Może mikrostyk padł ??? U mnie też czasem mam wrażenie jakby "zawieche" miał ale po kilku > naciśnięciach działa. Tak, to się zdarza w tych prostownikach. Zdaje się, że to microswitch smd - kosztuje kilkadziesiąt groszy, a wymieni go za piwo każdy, kto potrafi lutować smd. k.
  3. > jasne ale łatwo to przewidzieć, chociaż z drugiej strony niektóre produkty w lidlu bywają ostatnio > dobrej jakości. Akurat te wycieraczki, jak na supermarketowe, wcale nie były tanie. Jestem natomiast bardzo zadowolony z lidlowych żarówek H7 (Tesla +50%). > mi się udało po zdemontowaniu "przejśćiówki" z pióra Aha. Ja właśnie kupiłem tylną Valeo Silencio, dedykowaną do AII.
  4. > rozmowa o wycieraczkach i jak to pięknie zbierają po 1,5 roku to brzsens. Są ludzie którzy używają wycieraczek tylko kiedy pada deszcz. Niby racja, ale jeżeli napiszę, że wycieraczki GM przetrwały u mnie dwie zimy, a lidlowe, przy podobnym użytkowaniu wyrzuciłem po 3 miesiącach (nawet nowe nie zbierały idealnie), to chyba jest to jakiś materiał doświadczalny? > pozbyłem się problemu pierdzącej i piszczącej wycieraczki tylnej w AII - wystarczyło zakupić > pióro dedykowane m.in do corsy B. Dało się ją zamontować? O ile pamiętam, tylna wycieraczka w Corsie B ma system montażu taki jak przednie w Astrze.
  5. > a ja czytając różne wypowiedzi kolegów dot. piór wycieraczek mam wrażenie, że wszystkie są > najlepsze bo są najmojsze o_O To może ja napiszę coś na "nie". Raz skusiłem się na Boscha. Były rewelacyjne, ale już po jakichś 2 miesiącach przestały pracować tak, jak powinny. Postanowiłem więcej nie kupować wycieraczek tej firmy. Oryginały GM były zazwyczaj ok, chociaż wydaje mi się, że ostatni komplet posypał się trochę za szybko. Nie miałem nigdy zastrzeżeń do Motgumów i Championów (niewykluczone, że GM to też Champion). Raz kupiłem jakiś chiński badziew i wywaliłem po pierwszym deszczu. Od paru dni mam przypadkiem coś niedrogiego, firmowanego przez Carrefoura i na razie jest nieźle. Raz testowałem wycieraczki z Lidla - dość kiepskie i nietrwałe.
  6. kjk odpowiedział lelek na temat - Opel
    > rusek > A ja z serii - NIE POLECAM a WRĘCZ ODRADZAM zakupy tu: > http://www.stachowiak.pl/ > nick na Allegro: rafaellin > Firma sprzedaje tanie podróbki części GM jako oryginały! A ja dla równowagi: Kupowałem tam filtry i świece. Wszystko przyszło zgodne z opisem.
  7. > witam > u Was także przy 35 C tak jak dziś klima głośniej buczy w kabinie ? tttm
  8. > natomiast martwi mnie prostackie podejście sprzedawcy do problemu, otóż pisze on że tylko jego > specyfik jest super a reszta to g.. To fakt, ale można ten specyfik kupić też u innych. > przy czym zestawia odświerzacz wurtha z klasycznym środkiem biobójczym (z węzykiem) > trochę szacunku dla uznanego producenta by się przydało, ale to nie moja sprawa. Jest jeszcze jedna kwestia - specyfik Wurtha powinien wystarczyć na dwa razy, a ten jest jednorazowy. Czyli cena robi się już mniej atrakcyjna. k.
  9. W kontekście odgrzybiania klimy pojawia się tu zwykle specyfik Wurtha z rurką. Czy może testował ktoś Clima Fresh? Jest sporo tańszy: alledrogo. k.
  10. > jak radzisz > :lepiej zastosować tego wurtha z wężykiem który się wciska do przewodu odprowadzającego wilgoć z > parownika, czy wurtha w spreyu z "samowyzwalaczem" który ustawia się na podłodze w kabinie ? Kup Wurtha z wężykiem, ale zaaplikuj bezpośrednio na parownik, po wyjęciu filtra przeciwpyłkowego (ten temat już był tu kiedyś zgłębiany) - będzie lepiej i łatwiej niż zgodnie z instrukcją. > (czy ten drugi specyfik nie natłuści jakoś wnętrza ?) Nie zatłuści, ale efekt jego działania nie będzie długotrwały ani spektakularny. k.
  11. > czy w 1,5 rocznym nowym aucie należy robić ten drogi przegląd klimy ? czy wystarczy wymiana filtra > pp i ewentualna dezynfekcja ? Wymianę filtra pp i odgrzybianie (np. specyfikiem Wurtha) możesz sobie zrobić sam, jak masz trochę czasu. Profesjonalny serwis jest Ci potrzebny do sprawdzenia ilości i uzupełnienia czynnika chłodzącego. W tym momencie nie zaszkodzi, jeżeli to zrobisz. Jednak jeżeli klima dobrze działa, zapewne nic złego się nie stanie, jeżeli poczekasz do następnej wiosny.
  12. > Nie będzie w astrze G. Do niej ten projekt był przygotowany a do F my > go po prostu adoptujemy. adAptujemy
  13. kjk odpowiedział lelek na temat - Opel
    > Znalazłem olej GMa w takiej cenie - tańszy o 50 PLN niż w sklepie, > przy tej cenie te 50 to sporo > i tak się zastanawiam czy warto brać, czy trochę ryzyko co w środku w > butelce jest > http://moto.allegro.pl/item885754378_orginalny_olej_gm_opel_5w30_5l_fv_wystawiamy.html > Sprzedający opinie ma dobre, ale.... 119 opinii (i jeden negatyw) to za mało, żeby wzbudzić moje zaufanie na tyle duże, żebym odważył się kupić olej.
  14. kjk odpowiedział lelek na temat - Opel
    > a nie lepiej kupić w sklepie niż ryzykowąć że sie trafi na podróbe A uważa kolega, że sklepy/hurtownie są w 100% uczciwe? Niektórzy sprzedawcy z Allegro to również poważne firmy, funkcjonujące nie tylko w Internecie. k.
  15. kjk odpowiedział lelek na temat - Opel
    > Witam, > Ostatnio zamontowałem w swojej Astrze postojówki ledy (ok 5 zł > sztuka) całość wygląda tak: > z tego co widze to moge tez jezdzić na nich w dzień, tylko pytanko > czy moze o to sie doczepić? > thx za pomoc > pozdrawiam Ma to jakąkolwiek homologację? Przypuszczam, że takie "żarówki" są nielegalne niezależnie od pory dnia. k.
  16. kjk odpowiedział lelek na temat - Opel
    > Proszę o wasze zdanie na temat oto tego oleju: > http://www.allegro.pl/item868036321_olej_opel_0w30_s_synthetic_4l_wysylka_gratis.html Wszystko o olejach firmowanych przez GM znajdziesz w tym wątku i archiwum. Zakładając, że wiesz co robisz wlewając 0W30, powinien być ok. k.
  17. Moim zdaniem świetne i zadziwiająco trwałe są oryginalne GM (obiło mi się o uszy, że dla GMa robi je Champion), tylko trochę drogie. Na Allegro czasem można upolować wyraźnie taniej niż w ASO.
  18. kjk odpowiedział lelek na temat - Opel
    > Mam Premium ,ale nie swiecą jakoś rewelacyjne Juz NB lepiej > swiecił. Może BV efekt xenon zakupie jak z trwałoscią ,to nie > wiem .Ale z 2 lata musiały by wytrzymać . A moze te x-treme na > 1,5 roku Może się mylę, ale NB i BV to chyba wyraźnie wyższa półka cenowa niż Philips Premium? Z moich doświadczeń, żarówki Philips Premium +30% (H7) dają ładne jasne światło, więc może u Ciebie przyczyna słabego świecenia leży gdzie indziej (zaśniedziałe styki, zmatowiały reflektor)? k.
  19. kjk odpowiedział lelek na temat - Opel
    > jaki olej stosujecie do twinporta 1,4 i jaki jest stopień > zadowolenia? > będę dzwięczny za każdą informację. GM 5W30 (ten co parę postów wyżej). Dopóki silnik tego nie pije i nie protestuje w żaden inny sposób, nie mam motywacji, żeby zmieniać, a i cena korzystna.
  20. kjk odpowiedział lelek na temat - Opel
    > koledzy a co powiecie na takie pseudo markowe H4? > http://allegro.pl/item811877642_zarowki_farenheit_h4_60_55w_lub_100_90w.html Zapomnij! > zalezy mi na tanich zarowkach (niedlugo rozstaje sie z Asią) duzo > jezdze nocą, zastanawiam sie nad nimi To kup jakieś standardowej mocy +30 albo +50% (ale nie niebieskie) z tych tańszych, np. Philips Premium, Tungsram Megalight, Tesla. Jak dobrze poszukasz, to zapłacisz 20-30 zł za parę. > i moje kolejne pytanko czy moge zamontować te mocniejsze 100/90W? Zgodnie z prawem nie. > jakie mogą być z nimi problemy? Oślepianie, przeciążanie instalacji, szybsze zmatowienie reflektorów. > czy misiaczki mogą się doczepić? Mogą a nawet powinni. k.
  21. Tego akurat nie używałem, ale do innych wynalazków TurtleWaxa nie miałem zastrzeżeń. k.
  22. A może po prostu za zimno (poniżej 4C) było? k.
  23. > W oplach wentyl klimy włącza się po uruchomieniu klimy na 1 biegu Potwierdzam. k.
  24. > Pytanko- czy w Astrze G (klima manual) istnieje jakaś wartość > graniczna przy której nie załącza się klima?.Dziś rano było -3 > próbnie wcisnąłem przycisk i...kontrolka klimy się zapaliła. Zdaje się, że +4C. Kontrolka się zapali, ale sprężarka nie będzie pracować. k.
  25. kjk odpowiedział lelek na temat - Opel
    A ja polecam żarówki Tesla. Od czasu do czasu pojawiają się w Lidlu, razem z innymi akcesoriami samochodowymi. Zestaw 2 sztuk H7 lub H4 ostatnio kosztował jedyne 19,90 zł. Były do wyboru +50% i takie z niebieskawą bańką (do wiejskiego tuningu?). Te +50% mam założone od jakichś 10kkm. Mają jasne, prawie białe światło. Jeżeli okażą się w miarę trwałe, to za tę cenę są super.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.