Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kjk

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kjk

  1. kjk odpowiedział coderiese na temat - Opel
    > Plus jest taki że wystarczy kupić nową wkładkę, oddzielić wewnętrzną część (tę z zapadkami i > kluczem) od zewn części, oryginalną wewn część z kluczem włożyć do nowej obudowy, i mamy nową > wkładkę ze starymi flakami a więc i starym kluczem. To ja mam dodatkowe pytania. Do mojej Astry (Gliwice edition) klucz ma prostopadłościenny grot z wydrążonym rowkiem - chyba podobny (identyczny?) jest w Astrze H. Czy wkładka w starszej wersji (z klasycznym kluczem) będzie nadawać się do tej operacji? I drugie pytanie: na popularnym portalu aukcyjnym jest sporo nowych "zamienników identycznych z oryginałem". Jak z ich jakością? Pozdrawiam, k.
  2. > Porozkrecac troche rowery, to sie wiecej upchnie do srodka To jest sensowna ocja. Po zdjęciu kół, pedałów i błotników jezeli są rower zajmuje niewiele miejsca i da się upchnąć w środku. k.
  3. > silnik 1.4 twinport, olej aktualnie mobil 5W50. Pozwolę sobie zauważyć, że do tego silnika GM zaleca oleje 0W30, 5W30, 0W40, 5W40. O Mobilu też ludzie różnie piszą i sporo podrób krąży... k.
  4. > najciekawiej jest to rozwiązane w Mustangu Fajny bajer. Widziałem parę dni temu takiego w PL (z polską rejestracją). Ciekawe co na to nasza policja i diagności na przeglądach?
  5. > BTW - czy w USA robi się też światła w sensie kierunkowskazy klasyczne, "europejskie"? > Czy wszystko ma te migające stopy? Z moich obserwacji w USA wynikało, że większość pojazdów (nawet dużych ciężarówek) ma zwykłe żółte kierunkowskazy. k.
  6. > W wielu krajach nikt się nie przejmuje pęknięciami szyb przednich, o ile nie ograniczają > widoczności kierowcy (czyli nie są spękane przed jego oczami) i ludzie jeżdżą. Masz na myśli kraje typu Somalia albo Afganistan?
  7. kjk odpowiedział woj_s na temat - Motokącik
    > Oddajac krew mozesz zmniejszyc liczbe punktów na swoim koncie To się nie sprawdzi. Jest mnóstwo ludzi którzy nie mogą/nie powinni oddawać krwi, nawet jakby bardzo chcieli. Wystarczy przeczytać wymagania dot. dawcy... k.
  8. kjk odpowiedział jozek na temat - Zrób to sam
    > benzyna ekstrakcyjna > denaturat Zwyczajny denaturat powinien dać radę i nie ma co kombinować. k.
  9. > brzmi jakby mu zabrakło momentu obrotowego w dolnej partii obrotów a nie KM A może zwyczajnie zabrakło techniki u kierowcy. W górach w Chorwacji i Rumunii widziałem tubylców śmigających starymi Zastawami i Daciami. Pod maską pewnie max 40KM... A górki miejscami dość ekstremalne. k.
  10. > Wiesz, ja mam mocne auto w państwie bardziej policyjnym i nie narzekam Byłeś kiedyś w Szwajcarii? To, spośród znanych mi, najbardziej nieprzyjazny dla samochodziarzy kraj. Zdecydowanie bardziej niż USA. Kosmiczne mandaty (nawet za limit+5km/h), dziwaczne przepisy dot. parkowania i jeszcze parę innych rzeczy., k.
  11. > Robiłem u siebie ze 2 lata temu na tyle: mocowanie na blachowkręty, brzegi bezbarwny > silikon(najpierw dobrze wyczyszczone/odtłuszczone) i na razie się trzyma. Panowie, silikon ma kwaśny odczyn i przyspiesza korozję. Chyba że użyje się silikonu neutralnego. k.
  12. > Mój znajomy na dniach odbiera nówkę z salonu (Astra J ) i zastanawia się czy jechać nim tydzień > później na wakacje za granicę (Chorwacja), czy jeszcze pojechać starym autem... Ech... Ludzie to mają problemy k.
  13. Kolejne pomysły na skok na naszą kasę, i to wymyślone nie przez rząd a komercyjne firmy z renomą . A swoją drogą, ciekawe, kiedy będę mógł moją Astrę G zarejestrować jako zabytek k.
  14. kjk odpowiedział COCON na temat - Motokącik
    > jak dla mnie 3 podstawowe minusy: > - trzeba zakładać dodatkowe oświetlenie, bo fabryczne jest przysłonięte Platforma ma swoje światła, na stałe. > - w razie złapania kapcia, musisz na drodze zdejmować rowery, i odpinać bagażnik, zeby wydobyć koło > zapasowe To się zdarza raz na 100000km, więc bez znaczenia. > - niech ktoś przywali od tyłu, to nie dość że auto mocno zniszczone, to jeszcze rowery, za które > nikt Ci nie zwróci kasy (no chyba, że wozisz takie za 200 zł) Jak ktoś mi w jedzie w tyłek, to nie ma takiej opcji, żeby nie zapłacił, ale to już zmartwienie mojego prawnika. Poza tym, widząc rowery na haku ludzie raczej zachowują większy niż normalnie odstęp. k.
  15. kjk odpowiedział COCON na temat - Motokącik
    > wogóle mnie to nie dziwi Mimo wszystko, jak dla mnie, plusy bagażnka na hak przeważają. Nie wrócę już do rowerów na dachu. k.
  16. kjk odpowiedział COCON na temat - Motokącik
    > przecież napisał, ze takie jak bez bagażnika..... > akurat w to niebardzo wierzę, ale to nie moje paliwo, więc nie bede sie tu wychylał Mi z rowerami na haku pali co najmniej pół litra na setkę więcej. k.
  17. kjk odpowiedział telemorele na temat - Opel
    Jak dla mnie, używane tarcze to jednak za duże druciarstwo. Nie da się znaleźć czegoś nowego w rozsądnej cenie? k.
  18. kjk odpowiedział COCON na temat - Motokącik
    > a to nie jest tak, że jeśli chcesz się dostać do bagażnika, to nie demontujesz tylko odchylasz na > haku ? Tak, ale np. w moim Thule trzeba odkręcić dwa motylki co jest trochę upierdliwe. Więc zazwyczaj wolę dostawać się przez tylną kanapę. k.
  19. kjk odpowiedział Alfi na temat - Motokącik
    > kanape w chacie tez masz w folii? W domu to przede wszystkim pilota od tv
  20. kjk odpowiedział toxdg na temat - Motokącik
    > Dodać do tego jeszcze myśleć i wystarczy. Z Amerykanów nadal się półgłówki śmieją, że to kraj > idiotów. To błędny stereotyp. Gdyby ze statystyk amerykańskiego szkolnictwa wyłączyć różnych kolorowych imigrantów (którzy od paru pokoleń żyją z zasiłków i w dużej części lądują w końcu za kratami) to okaże się, że kształcą tam nie gorzej niż europejska czołówka. k.
  21. kjk odpowiedział toxdg na temat - Motokącik
    > Materiał jest zbyt duży > i należy pójść w specjalizację zapewniającą czas wolny uczniom W tym kierunku zmierza reforma oświaty - nauczyć czytać, dodawać i języka obcego. I powstaje źródło taniej siły roboczej... > się nie da). Jak ja > byłem uczniem nie było fizycznej możliwości ogarnąć tego wszystkiego bez trików. To, że Ty nie ogarniałeś nie znaczy że się nie dało k.
  22. kjk odpowiedział toxdg na temat - Motokącik
    > ciekawe jak sobie radzą w innych krajach Też jestem ciekaw. Np. w USA jak wypożyczałem samochód, to za dowód rejestracyjny służył jakiś skserowany (!) świstek papieru. k.
  23. > Wyciąga się jedno czy dwa wgniecenia. Sito po gradobiciu to zawsze będzie szpachla i nowy lakier na > masce i dachu. Ale co w tym złego? Nieprawda. Widziałem samochód który miał ponad 20 wgniotek, na masce i dachu. Wszystkie zostały wyciągnięte idealnie, absolutnie bez śladu. k.
  24. kjk odpowiedział toxdg na temat - Motokącik
    > 50zł na sześć lat, czyli jakieś 8.50 rocznie. To jest złupienie? Rzecz w tym, że nasze pazerne państwo stopniowo wprowadza tysiące tego typu pozornie niewielkich danin, w sumie wyciągając nam z kieszeni całkiem spore pieniądze za różne bezsensowne kwitki i pieczątki. Dolicz do tego jeszcze stracony czas. k.
  25. > diody nie maja regulacji, swiecic musza cały czas tak samo A to dlaczego? Charakterystyka prąd-jasność jestk inna niż dla żarówek, ale jednak regulować można. k.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.